Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to spíš TOCA než GRID. Slušné autíčka na vyblbnutí *3*
  • Jack1947
    To je mi u prdele, jen nemám rád když někdo tak blbě kecá... *4*
  • Ristoro
    Já bych pochopil, kdyby se ta palubovka rozmazávala při vyšších rychlostech, to by mělo už i nějaký ten smysl, takhle je to o ničem no. Například já to hraju z 3rd person, takže to neřeším, ale chápu, že to někomu vadí. Docela dobré řešení mi přijde pohled z palubovky bez volantu, vždyť v reálu taky nevidíte 2 volanty, že.
  • Toto nemá s pCARS vůbec nic společného, kromě toho, že to týká aut (a to v případě Gridu Autosport jenom vizuálně).
  • simulator vareni a uklizeni jeste nikdo nenaprogramoval a asi to tak nebude, tak hybaj zenska k plotne at neni chlap doma hladovy
  • tak tak, a hlavne shift 2 prinesl trate, ktere se v zavodnich hrach jen tak nevidi a nebo jsem je dlouho v nejake hre nevidel
  • tiez som naivne kupil GRID2 a do tohto sa mi po roku nechce. Hra je zjavne 'uspisena' aby stihla release pred project cars. Ja by som povedal ze pockajme na Project CARS. Nevie niekto, kedy to presne vychadza?
  • Hanzales
    Mně celý Autosport přijde tak trochu na půl cesty, od kariéry až po ty kokpity. Ale pořád je to docela dobrá zábava. Jakmile si člověk přivykne na jízdní model a dobře nastaví volant (450deg, wheel weight 0 atp.) je to docela super, ale ty narychlo přidané rozmazané interiéry tomu stejně moc nepřidávají a takový závod s Cobra v Grid1 byl prostě nej. Jak graficky, tak hratelně dynamicky, fakticky :)
  • Mato1987
    Nechcem vyznievať ako rozmaznané decko, ale mne tá kokpit kamera a správanie sa aút v zákrutách (autá v grid autosport podľa pc gamer nemajú žiadnu váhu), kde sa veľmi často stáva, že vás zadok otočí...to sú jednoducho veci čo v provom grid neboli, v prvom grid boli krásne detailné kokpity ku každému autu(kokpit kameru som v tej hre používal najčastejšie) a správanie aút v zátačkach bolo zvládnuté na jedničku, u tej hry som strávil cez 300 hodín...v recenzii píše, že grid autosport je v podstate to najlepšie z grid 1 a grid 2 ale grid 2 toľko dobrých vecí ani nemal ak si dobre pamätám.
    Toca 3 patrí tiež medzi moje najobľúbenejšie hry a mám pocit, že grid autosport nenaplní moje očakávania a vyhodím za to 30 euro...
    Dík za reakciu, ale vyzerá to tak, že si asi počkám na nejaké väčšie zľavy a potom si to kúpim.
  • Nebudu nic konkretizovat, není to třeba :) Já vím svoje a jestli tomu věříš a nebo ne, je tvůj problém.

    Zdroje si najdi sám, ty ses žádnými zdroji taky neobtěžoval.

    Nechápu, jak souvisí cena média a výrobní náklady s obsahem ve hře. Co nechápeš na tom, že nějaký obsah se do dne uzávěrky stihne, a ten je pak v základní instalaci, a nějaký obsah se do dne uzávěrky nestihne, je to nějaká práce navíc, a ten se pak prodává ve formě DLC (i třeba oznámených v den vydání - protože den vydání je několik měsíců po uzávěrce)? Myslím, že na tom není nic nepochopitelného. (Funguje to úplně stejně v hromadě různých oborů.)

    Ale jo, asi jsem idiot, když na tom nevidím nic špatného.
  • Spravedlivější by bylo nehodnotit to, co někdo tvrdí, že by hra možná měla být, ale hodnotit to, co hra opravdu je. Tedy na arkádě nekritizovat, že není simulací, protože to arkády nebývají :) Myslím, že už jsme dost dospělí a zkušení hráči, abychom dokázali rozeznat marketingové kecy od reality a brát hru takovou, jaká je.
  • Co na tomhle vypadá dobře, soudě dle videa se snad nic nezměnilo od prvního dílu TOCA, snad jen grafika je o něco lepší, no a ta palubovka, doufám, že to je jen bug. *8*
  • Když pominu kokpit,který je zaoufalej a vůbec nejde koukat do zrdcátek,to podle mě ani nějaký HD textury nevylepší,když se chci dívat dopravda či doleva tak rovnou komplet..hrůza :) Dal jsem si závod MS cestovních vozů a auto mi stále tlačí doprava?To máte všichni nebo se mě to zdá,jestli to není nějaký těžká featura,abych se stále nenudil a hejbal s autem sem a tam jenom ne rovně.Ostatní okolo celkem fajn,ale požitek tedy zatím díky těmto neduhům je rychlý exit ve hře,na druhou stranu optimalizace je skvělá.
  • Ristoro
    Pokud rozumíš anglicky, doporučuji shlédnout toto: https://www.youtube.com/watch?v=A43fQ8oIuRk. V podstatě říká, že pokud jsme měli rádi GRID 1, budeme mít rádi Autosport. Já si prostě myslím, že většina hráčů považuje tu hru za něco, co není, a proto pořád nadávají. Bavil mě GRID 1, GRID 2 jsem dohrál, i když jízdní model byl dost na h*vno a Autosport podle mě prostě vypadá dobře. Ještě se podívej na recenzi od PC Gamer, kde měli rádi, myslím, Toca 3 a dost to k té hře přirovnávali. Doufám, že ti to pomůže.
  • Xcomik
    V rámci SP je to tragédie a to doslova! Žádná tvorba týmu, nákupy aut? Pche! Místo debilních Like tu máme XP za které se neotvírají auta ale Rovnou celé závodní sezony. Ta hra je jeden velký vtip. Pokud na ní něco mohu pochvalit tak je to stabilnější jízdní model (ano to je skutečně lepší) ale to že ta hra má rozmazaný kokpit, team manager naprosto chybý, nakupy aut jsou minulostí a naprosto nezáživný singl jako celek je naprostý fakt.

    Stojí mi ta hra za 830kč? No jelikož mám dvojku tak fakt ne! Jedinčka zůstává dále neporažená tyhle dva díly jsou jako špatný kopie (jak od čangánů)
  • NFS Shift 2 vypadá o hodně líp ! Hlavně z kotpitu...luxusní detail v zrcátkách atd..že procesor intel i7 takový hnus !
  • Na druhou stranu, tahle hra se stejně nejlíp hraje z 3tí osoby :) takže to až tak nevadí, ale je to hrůza, to jo.
  • Draken69CZ
    Mazda je holka, Jaguár je kočka - holka, Renault by se taky dal považovat za holku, Toyota ... hochu těch holek tam je :D
  • Ten pohled z cockpitu je naprosto tragicky... Codemasters se nepoucili, nevadi, porad tu mame Forzu, ze...
  • Jack1947
    Tak néé, já se spletl to je jasnej Pro Strít. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit