Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mondzi
    To naozaj vyzera tak hrozne alebo mal recenzent nizke detaily? Hodilo by sa to niekde uviest.
    Edit: "Autosport zkrátka vypadá dobře a hýbe se víc než skvěle." WHAT?!
  • OMG! Zase auta... Co takhle něco jiného? Třeba konečně něco holčičího ne jenom furt něco pro kluky. Co my, holky nám byste taky měli aspon´ někdy dát přednost. Klukům dáváte přednost pořád!
    • simulator vareni a uklizeni jeste nikdo nenaprogramoval a asi to tak nebude, tak hybaj zenska k plotne at neni chlap doma hladovy
    • Draken69CZ
      Nejlepší na PMS je Dark Souls :)
    • Jo! Už by se měli vývojaři probrat a dát možnost si u auta vybrat pohlaví,ale to oni ne, ženský auto je prej složitý na animace!
      • Draken69CZ
        Mazda je holka, Jaguár je kočka - holka, Renault by se taky dal považovat za holku, Toyota ... hochu těch holek tam je :D
    • Tak se nejdříve rozmysli. Buď bude genderová rovnoprávnost, ale dostaneš ji se vším všudy. Nebo budeš mít výsady, ale budou kompenzovány nevýhodami jinde.
    • Ristoro
      V prohlížeči si můžeš zahrát plno her s převlékáním barbín:D.
    • Jack1947
      Auta holky asi nebaví... hmm Sims jsou daleko... nevím co co by holky zaujalo snad nějaké RPG, možná FPS. *7* To je těžké.
  • Tak už hraju, je v podstatě Grid 2 v 2.0, ale zatím dobry, 2ka mě bavila, tohle bude taky. Desítky hodin to nebudou, ale na chvíli to dokáže dobře zabavit. Co je vyloženě směšné je ten pohled z kokpitu, jestli se tomu hnusu tak dá říkat :)

    Jinak na průměrné sestavě (i5+760) hra běží ve FHD max detaily 4xMSAA cca 80fps při "plném závodě", 8xMSAA spadne na cca 63fps, takže locknuto na 60 a jezdím. Ale to asi nikoho nepřekvapí, když se podíváte jak ta hra vypadá. Spíš bych možná ještě řekl, že je to náročnější, než by mělo být :)
    • Jack1947
      Máš už slabej komp tak nebreč, třeba k vánocum bude novej. Já radši na konzoli - snad bez propadů 25-30FPS, to má lock? to je tedy bašta. *5*
      • Běž se léčit.

        Jinak pro ostatní: Ježdění super, jo je to arkáda, ale takhle nějak si představuju přiměřeně těžkou a zároveň zábavnou arkádu, nechci chválit den před večerem, mám odjeto pár desítek minut zatím se dvěma auty, ale tohle se nejspíš Codemasters hodně povedlo. V závodě se perete o každou pozici, fajn poježděníčko. Brzy hodnotit, ale zatím dost slušný :)
        • Mato1987
          Hmm, ja by som to tiež rád odskúšal len demo je v nedohľadne...začínam si všímať, že viacerým čo sadol grid 2 tak sa im lúbi aj grid autosport, ale už pomenej ľudí čo milovali pôvodný grid tak sa im absolutne hnusí autosport.
          Nejaký recenzent napísal, že kokpit kamera je totálne odfláknutá rozmazaná neinteraktívna 2D textúra, že agresivita AI vozidiel je niekedy tak silná, že si držia svoju stopu a keď sa im snažiš zabrzdiť pred zákrutou rovno pred "ksichtom" tak ťa jednoducho napárajú a si out zo závodu alebo musíš použiť flashback. Plus pár vecí ako prehnané chromatické farby, nemeniace sa počasie a nezmyselný systém performance upgradov. Ale na druhú stranu chválil zvukovú stránku hry a pomerne dobrú optimalizáciu aj na staršom stroji kde mu hra ide aj na max detaily v 60 fps.
          Nedával ćíselné ohodnotenie, len hru odporúčil, ale že hráčom čo mali v obľube grid 1 hra príliš nesadne.
          Tak ja neviem teraz....pre mňa je grid 1 ešte teraz modlou a považujem ju za najlepšiu závodnú hru spolu s toca race driver 3 a grid 2 som absolútne obišiel,po tom ako som si prečítal niekoľko nie veľmi pozitívnych recenzií.
          "A teď, babo, raď"
          • repcak.petr
            Zůstat u 1 je jediné co se dá doporučit.Je to vážně smutný *13*
          • Ristoro
            Pokud rozumíš anglicky, doporučuji shlédnout toto: https://www.youtube.com/watch?v=A43fQ8oIuRk. V podstatě říká, že pokud jsme měli rádi GRID 1, budeme mít rádi Autosport. Já si prostě myslím, že většina hráčů považuje tu hru za něco, co není, a proto pořád nadávají. Bavil mě GRID 1, GRID 2 jsem dohrál, i když jízdní model byl dost na h*vno a Autosport podle mě prostě vypadá dobře. Ještě se podívej na recenzi od PC Gamer, kde měli rádi, myslím, Toca 3 a dost to k té hře přirovnávali. Doufám, že ti to pomůže.
            • Ristoro
              Já bych pochopil, kdyby se ta palubovka rozmazávala při vyšších rychlostech, to by mělo už i nějaký ten smysl, takhle je to o ničem no. Například já to hraju z 3rd person, takže to neřeším, ale chápu, že to někomu vadí. Docela dobré řešení mi přijde pohled z palubovky bez volantu, vždyť v reálu taky nevidíte 2 volanty, že.
            • Hanzales
              Mně celý Autosport přijde tak trochu na půl cesty, od kariéry až po ty kokpity. Ale pořád je to docela dobrá zábava. Jakmile si člověk přivykne na jízdní model a dobře nastaví volant (450deg, wheel weight 0 atp.) je to docela super, ale ty narychlo přidané rozmazané interiéry tomu stejně moc nepřidávají a takový závod s Cobra v Grid1 byl prostě nej. Jak graficky, tak hratelně dynamicky, fakticky :)
            • Mato1987
              Nechcem vyznievať ako rozmaznané decko, ale mne tá kokpit kamera a správanie sa aút v zákrutách (autá v grid autosport podľa pc gamer nemajú žiadnu váhu), kde sa veľmi často stáva, že vás zadok otočí...to sú jednoducho veci čo v provom grid neboli, v prvom grid boli krásne detailné kokpity ku každému autu(kokpit kameru som v tej hre používal najčastejšie) a správanie aút v zátačkach bolo zvládnuté na jedničku, u tej hry som strávil cez 300 hodín...v recenzii píše, že grid autosport je v podstate to najlepšie z grid 1 a grid 2 ale grid 2 toľko dobrých vecí ani nemal ak si dobre pamätám.
              Toca 3 patrí tiež medzi moje najobľúbenejšie hry a mám pocit, že grid autosport nenaplní moje očakávania a vyhodím za to 30 euro...
              Dík za reakciu, ale vyzerá to tak, že si asi počkám na nejaké väčšie zľavy a potom si to kúpim.
          • Jack1947
            Stejně jako pro mně je jediný skutečný DIRT, ten první... pak už to šlo celkem od desíti k pěti ještě druhej se dal ale potom hrůza... chudák COlin se obrací v hrobě kam to došlo... a o SHOWDOWN ani nemluvě. *7*
        • Jack1947
          Nic nic, jen sem tě tak trochu zkoušel popíchnout. Takže 7/10 zaslouženě ( když vychází me pouze z čísílek). Je to tedy lepší než Grid2 což je + jen ty formule atp... to mi tam moc nesedí doufám že v kampani nebude na ně brán tolik zřetel. *4*
  • Autor ještě hraje... nebo zná LFS? Respekt. *4* Dneska je to tak menšinová záležitost, že mě překvapí každá duše, která se s tímhle simem potkala.
  • Marketing Codemasters by udelal lip kdyby slovo simulace i semisimulace vypustil ze slovniku. Je to arkada a nemusi se za to stydet, tak proc si honi triko necim co je mimo jejich zaber i schopnosti? Recenzent to hral s gamepadem, v takovem pripade beru jeho nadseni z jizdniho modelu, ale zase jenom v kategorii arkada. Chapu ze hraci s volantem jsou uz asi vymirajici druh, ale pokud bych chtel hodnotit kategorii pseudosimulace, mel bych to zkouset na volantu. Jestli se vuz alespon priblizne chova jak v realu. Co udela kdyz ve vyssi rychlosti vyrazne skubnu volantem, jestli auto dostanu do smyku i jinak nez vyssi najezdovou rychlosti, jestli jsem nucen ten smyk srovnavat, jestli hrozi pretoceni do hodin....
  • Po prvnich zavodech mi to hodne pripomia Tocu 2,coz neni na skodu, v 1080p,vsechno na ultra to i celkem hezky vypada. Jede to svizne a hladce. Jizdni model proti dvojce nebe a dudy,hned jsem si zvyknul,ve dvojce ani za 3/4 hry. Zavody jsou zabavny,porad se neco deje,zavodnici celkem agresivni ale zas to neni takovy maso jako v Shiftech. A hlavne je auto predvidatelny a dela co chci a ne jako ve dvojce kdy jsem ani ke konci hry nevedel co mi auto provede. Plechy upadavaji,divaci krici,zvuky motoru zas oproti shiftum slabota,ale celkove urcite zabavny arkadovy zavody na takovy to letni jezdeni.
  • Velmi zajímavá recenze, díky za ni.
  • Hlavně aby tam bylo Demolitions derby. *16*
  • Gratuluji, hatujete arkádu za to, že je arkáda..
    • Navíc, není arkáda jako arkáda, že.
    • Oni to oznámili jako semisim, a on to rozhodně není. Proto je legitimní být negtivně kritický.
      • Problém bude zřejmě v tom, že tvůj pohled na to, co je semisim, je trochu jiný než pohled ostatních *4*
        • To není subjektivní pojem. Jde o to, na jakých základech stojí jízdní model.
          • Ale jistě :) Někomu ale na semi-sim stačí, když je jízdní model realističtější než arkáda (za čistou arkádu považuju třeba Burnout) jako třeba právě GRID a MotoGP a někdo zase na semi-sim potřebuje jízdní model vycházející z reálných základů jako třeba u Gran Turismo (které má sice propracovaný jízdní model, ale k simulaci by potřeboval trochu dotáhnout stejně jako spousta jiných oblastí hry) nebo třeba F1 201x. Řadím se do druhé skupiny zřejmě jako ty. Semi-sim je bohužel příliš rozsáhlý žánr.
            • Trisektor Úhlů: Chápu tě, ale nesouhlasím. V zásadě na tom ale nesejde.
            • Opakuju, že to není věc názoru. Z podstaty slova je semisim hra, jejíž jízdní model obsahuje alespoň něco z reálné fyziky. To se dá říct o GT i F1. O tomto ne.
  • Jsem naprostej vocas a pseudointelektuál. V autě jsem seděl, jenom když mi fotr půjčil na den favorita za to, že jsem dokončil učňák. Jo a taky sem si nikdy nezaprcal *13*
    • Gratuluji. *5*
    • Tak jsi se vyblil, bereme na vědomí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit