Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nudná a prázdná hra, jízdní model o ničem hra od dmtu pro dmty co od her nečekají nic a jenom chtějí zabít čas a nepoužívat mozek
  • Je to bída, ale jak to tak čtu, tak bych dal Gridu rozhodně přednost před novýma motorkama http://zabitcas.cz/motogp-14-motorky-ktere-jsme-vzdycky-nechteli/
  • Je to spíš TOCA než GRID. Slušné autíčka na vyblbnutí *3*
  • tiez som naivne kupil GRID2 a do tohto sa mi po roku nechce. Hra je zjavne 'uspisena' aby stihla release pred project cars. Ja by som povedal ze pockajme na Project CARS. Nevie niekto, kedy to presne vychadza?
    • pCARS budou v rijnu. Presny den jeste stanoveny neni.
    • Toto nemá s pCARS vůbec nic společného, kromě toho, že to týká aut (a to v případě Gridu Autosport jenom vizuálně).
  • Když pominu kokpit,který je zaoufalej a vůbec nejde koukat do zrdcátek,to podle mě ani nějaký HD textury nevylepší,když se chci dívat dopravda či doleva tak rovnou komplet..hrůza :) Dal jsem si závod MS cestovních vozů a auto mi stále tlačí doprava?To máte všichni nebo se mě to zdá,jestli to není nějaký těžká featura,abych se stále nenudil a hejbal s autem sem a tam jenom ne rovně.Ostatní okolo celkem fajn,ale požitek tedy zatím díky těmto neduhům je rychlý exit ve hře,na druhou stranu optimalizace je skvělá.
  • Xcomik
    V rámci SP je to tragédie a to doslova! Žádná tvorba týmu, nákupy aut? Pche! Místo debilních Like tu máme XP za které se neotvírají auta ale Rovnou celé závodní sezony. Ta hra je jeden velký vtip. Pokud na ní něco mohu pochvalit tak je to stabilnější jízdní model (ano to je skutečně lepší) ale to že ta hra má rozmazaný kokpit, team manager naprosto chybý, nakupy aut jsou minulostí a naprosto nezáživný singl jako celek je naprostý fakt.

    Stojí mi ta hra za 830kč? No jelikož mám dvojku tak fakt ne! Jedinčka zůstává dále neporažená tyhle dva díly jsou jako špatný kopie (jak od čangánů)
  • NFS Shift 2 vypadá o hodně líp ! Hlavně z kotpitu...luxusní detail v zrcátkách atd..že procesor intel i7 takový hnus !
    • tak tak, a hlavne shift 2 prinesl trate, ktere se v zavodnich hrach jen tak nevidi a nebo jsem je dlouho v nejake hre nevidel
  • Ten pohled z cockpitu je naprosto tragicky... Codemasters se nepoucili, nevadi, porad tu mame Forzu, ze...
    • Na druhou stranu, tahle hra se stejně nejlíp hraje z 3tí osoby :) takže to až tak nevadí, ale je to hrůza, to jo.
  • Tady je gameplay, nahrával jsem to normálně přes Shadowplay fhd 60fps, samozřejmě idiotské YT si to komprimuje do nějakých vlastních sraček a kvalita je tu tam, ale pro malé info snad postačí.

    https://www.youtube.com/watch?v=zO7Yt1NWc50&feature=youtu.be
    • Jack1947
      Jo, snaha se cení... *3* Okruhové závody takže GRID je docela mimo mísu... tohle sem si užil ve Forze je tam i něco víc na tělo? Tohle mně moc nebaví, moc zatáček a nuda nuda. Já radši spíše těsnejší souboje aut v GRID1 to bylo parádní třeba v noci tam to bylo i občas celkem HC když člověk neviděl moc a musel si dávat pozor. TO jediné mně bavilo na GRID2 ze začátku, 1sezona a pak už to začlo být nudné. Tohle si hraje na S(h)ift(t), víme jak dopadl... bída.
      • Ristoro
        V ničem si to nehraje na Shift. Mimochodem první Shift byl docela bomba. A druhý Shift měl vynikající menu soundtrack.
        • Jack1947
          Tak néé, já se spletl to je jasnej Pro Strít. *4*
      • Draken69CZ
        Jo Shift je skvělej
    • Ristoro
      Vypadá to hodně dobře. Co jsem čekal, to taky dostanu.
      • Co na tomhle vypadá dobře, soudě dle videa se snad nic nezměnilo od prvního dílu TOCA, snad jen grafika je o něco lepší, no a ta palubovka, doufám, že to je jen bug. *8*
      • Jj ta hra si zaslouží 8čku určitě, klidně by si obhájila i 9tku, tý výtky v recenzi nechápu, ale nechci se opakovat, každý kdo má o tu hru zájem si názor udělá sám, za mě určitě doporučuju, jestli tohle dostalo 7, takové NFS by muselo mít 3ku. Z těch prvních pár hodin se nebojím říct, že je to jedna z nej závodních her za poslední roky.
  • ZA chvíli sem hodím gameplay, který jsem narychlo nahrál, aby jste si udělali obrázek sami. Musím říct, že čím víc to hraju, tím víc mě to vtahuje, jednoduše hra mě baví a zatím (cca 2 hodiny) se mi to zdá ještě lepší, než Grid 2ka, který mě docela dost bavil (a který jsem nejdřív po půl hodině smazal, že to blbost) :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit