Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přestože si to dost lidí z PC komunity stáhne načerno, určitě se nakonec prodá na PC dost kopií, aby se ten převod na PC vyplatil a aby R dosáhl zisku. Takže nakonec je to docela jedno, že si to lidi postahují načerno. Beztak velká část těhle lidí by si tu hru jinak vůbec nekoupili, tak co tu řešit?

    Opravdu dobré hry se zaplatí vždycky. Nejvíce proti pirátství řvou chudáci, ti co dělají špatné neprodávané hry a hry prostě nikoli dost dobré na to, aby dostatečně zaujaly.

    A mimochodem antipiráti, kolik z vás se kouká na filmy online, má nelegální SW v PC, poslouchá nelegálně staženou hudbu atd.? *7*
    • medvidek88
      Jednoduchá hranice. Veškerý SW a hry mam legální (dokonce jsem se přinutil si koupit i TCMD), hudbu už teď z větší části na iTunes (a to jen z toho důvodu, že je to jednodušší a levnější, než to někde warezit), na filmy chodím do kina a poté si stahuju FullHD verze z netu (u nás zatím legální a bohužel nikdo nenabídl alternativu) a seriály samozřejmě stahuju (taktéž zatím u nás legální) protože většinou žádná jiná legální cesta neni. Svědomí mám celkem čisté a doby, kdy jsem pirátil hry jsou dávno za mnou. Zrovna u her si myslím doba pokročila tak dopředu, že nemá cenu někde warezit, když si hru koupim a nainstaluju na "dvě" kliknutí. Ale chápu, že je to o financích a pamatuju na má studentská léta, kdy prostě peníze na nové hry nebyly, ale chuť byla obrovská. Na druhou stranu v době, kdy člověk vydělává nevidím jediný důvod k okrádání *4*
    • Definuj nelegálně staženou hudbu, nebo film.
      Jinak díky jejich DRM ochraně, slevám co do roka přijdou a značce GTA bych to s tím piráctvím zas tak černě neviděl.
      • Mimochodem, chtěl bych někdy vidět mapu/graf zisků, kam zisky plynou a kolik se jich dostane k autorovi díla. U autorů, kteří jsou už po smrti a nemají nedospělé potomky, považuju zpoplatnění jejich díla za dost pochybné. Je tu z mého pohledu spousta děl, kor v době elektronizace, která by měla být už dávno zdarma a přesto nejsou.
      • Každé sledování jinak placeného filmu a poslouchání jinak placené hudby zdarma na různých webech považuju za nelegální. Snad každý zná různé weby, kde jsou k dispozici filmy a seriály zdarma. Rovněž si myslím, že stahování hudby z youtube je nejspíše nelegální, protože za tu hudbu se většinou jinak platí. Ale mně je to úplně jedno, protože já za filmy a hudbu platím jedině tehdy, když si jí koupím na nosiči z důvodu vyšší kvality (což dělám u opravdu dobrých filmů a hudby, abych je prostě měl doma v té nejlepší kvalitě).

        A kolik lidí má doma na PC Adobe Photoshop a přitom je to tak drahý program, že? *1*
        • hudba na nosičích je ve vyšší kvalitě ? od kdy ? tedy pokud nekupuješ vinyly ? já teda hudbu převážně kupuju na google play a když už stahuji tak jedině 320kbps nebo ve flac a řekl bych že na cd je hudba ještě v horší kvalitě ;)
          • Měl jsme sbírku desek, poté kazet, poté CD a tak nějak jsem si navykl kupovat určitě věci ve fyzické podobě - spíše jako sběratel. A vzhledem ke slabýmu netu některé filmy kupuju, protože to někde stahovat je únavný. *3*
  • PCckari zachrancovia herneho priemyslu :D
    • tragéd, utratit
  • To jsem zvědavý, jestli prodeje PC verze překonají aspoň jednu next-gen verzi hry. Ale jinak musím uznat, že 10 mega kopií na konzolích se základnou cca. 30 milionů je velý úspěch...gratulace...
    • Budu to tu tady už jen opakovat, ale stejně je to tak debilní komentář, že jinak prostě nemůžu.
      Opravdu čekáš, že PC verze bude lámat rekordy? Po roce, 30 mil prodaných kopií na Xbox360/One a PS3/4 a to v těch 30 mil. nemáš započítanej bazarovej prodej, opravdu čekáš že PC překoná některou z konzolí?
    • walltar
      To si nemyslím, dost lidí si to stáhne a dost lidí si počká, já třeba za plnou cenu asi nekoupím a počkám na nějakou slevu... Už se dva roky dívám na lidi jak to hrajou na youtube, takže mě celkem to původní nadšení přešlo.
      • drdat na dake GTA coece, co je to s tim tvym webem :D
        • walltar
          Nevím... Něco se děje s hostingem.
    • takze potom co uz to davno vyslo a lidi co maj konzoli i PC nakoupili tak cekas co jako? nic nez mizerne prodeje na PC si za svuj hrabivy pristup R* nezaslouzi
    • kdyby dali cenu primerenou tomu že jde o 3 roky starou hru... ale ne, ono se to prodava jako novinka za 60€. my na pc nejsme hloupí.
      • A kolik hodin už máš na PC nahráno? Ať je hra stará jak dlouho chce, já jako PC hráč sem neodehrál ani minutu a klidně zaplatim plnou cenu, nebo spíš určitě, protože už mám předobjednáno.
        I když už konzolisti vesel hrají/hráli pro mě je to pořád novinka a navíc vím do čeho jdu. Žádné překvapení jako u AC Unity, nebo Watch Dogs.
        • Jak můžeš vědět, do čeho jdeš, když PC verze ještě není? Pamatuješ si vydání GTA IV na PC? Nebál bych se to nazvat zločinem.
          • Prostě nevěřím, že to může být horší, než AC Unity.
            Navíc se zkušeností s Max Paynem, kterej vyšel později a kde byla optimalizace velice dobrá si nemyslim, že by se opakovalo fiasko s GTA IV.
            • Já si to nejspíše taky předobjednám na Steamu. U takových her se to vyplatí vždy. Nemůžou zklamat. Ovšem jinou otázkou je, kdy bude hra plně hratelná. Já doufám, že ihned poté, co vyjde.
  • a ty se divíš, když se na konzolích prodá takové neuvěřitelné čislo... Kolik můžeme čekat od PC 1 mega, možná 2. Minoritní trh...
    • Zagro
      Už zase někdo, kdo nemá ani ponětí o opravdových prodejních číslech na PC. V celkovém nožství všech titulů se započítaným online prodejem se můžou jít konzole houpat. A ani nemusíš moc hledat viz. např.. Zbožňuju tyhle frajírky, co nemají ani tucha. O nějaký GTAVI zde vůbec nejde ...
      http://www.ddworld.cz/aktuality/aktuality/pc-umira-ani-nahodou-pc-jako-herni-platforma-drti-konzole-a-roste.-dosahl-21-5-miliardy-dolaru-2.html
  • MARTASLJ19
    A PC stále nikde tak je mi to šuma fuk....
    • PC je spíš šuma fuk Rockstaru :D
  • dal bych tomu 6/10, je to stejný jak predesly dil a prej jako spatny fyzika vis co !!!!
    • Tam nefunguje gravitace?
    • Keyz
      Tak je to oldgen verze která je částečně vylepšená.

      Na pravou nextgen verzi si asi počkáme někdy ke konci cyklu konzole. Jestli vůbec. Pak ta fyzika je taková zoufalá (oproti GTA IV) jaká je.
  • firebug
    Omlouvám se za OT.
    Nadal by mi někdo tip na nějaký český web, kde se shromažďuje stálé živá komunita hrající Borderlands 2. Nehraji to tedy příliš pravidelně, ale občas bych si coop rád zkusil...
  • Gratulace!

    GTAčku to maximálně přeju. Tak promakanou hru jsem snad ještě nehrál. Pokaždé když ji hraju, tak mě tam něco překvapí.
    • Kozy
      Promakanou? Čekal jsem teda o dost víc, jasně, to město už neni tak mrtvý i tak mi tam ale přijde možnost interakce malá.
      • ve srovnání s čím?
        • Kozy
          Jak ve srovnání s čím?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit