Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratulace!

    GTAčku to maximálně přeju. Tak promakanou hru jsem snad ještě nehrál. Pokaždé když ji hraju, tak mě tam něco překvapí.
    • Kozy
      Promakanou? Čekal jsem teda o dost víc, jasně, to město už neni tak mrtvý i tak mi tam ale přijde možnost interakce malá.
      • ve srovnání s čím?
        • Kozy
          Jak ve srovnání s čím?
  • Kazdej rozumnej PCckar co na to cekal tak dlouho, pocka tech par mesicu a koupi to, az se stim R* zacne podbizet za 200,- v akci v kazdem tescu
    • cekate,na to tak dlouho,protoze jdina pc verze bude next gen!Porad rikam,ze vyvoj na pc je nejdelsi a nejdrazsi,preci sami pc vyvojari nebudou pro sebe a pc ckare delat oskubanou slepici!jsem tak nastvanej,ze uz tady radsi ani psat nebudu!Pry vsem chceme stejny zazitek v hrani!Mozna tak sami sobe!
  • Multiplayer to má boží, ten jedu pořád *14* Pokud to někdo stáhne asi se připraví o to nejlepší.
  • CarlJohnson-CJ
    Prostě v Rockstar se činí. už čekam jen na PC veri *3*
  • a ty se divíš, když se na konzolích prodá takové neuvěřitelné čislo... Kolik můžeme čekat od PC 1 mega, možná 2. Minoritní trh...
    • Zagro
      Už zase někdo, kdo nemá ani ponětí o opravdových prodejních číslech na PC. V celkovém nožství všech titulů se započítaným online prodejem se můžou jít konzole houpat. A ani nemusíš moc hledat viz. např.. Zbožňuju tyhle frajírky, co nemají ani tucha. O nějaký GTAVI zde vůbec nejde ...
      http://www.ddworld.cz/aktuality/aktuality/pc-umira-ani-nahodou-pc-jako-herni-platforma-drti-konzole-a-roste.-dosahl-21-5-miliardy-dolaru-2.html
  • Paulcz
    5 milionů, 10 milionů, 100 milionů.. dobré leda pro honiče eg
    • A akcionáře...
      • pro vohnouty zmr*y prostě kravaťáky
  • dal bych tomu 6/10, je to stejný jak predesly dil a prej jako spatny fyzika vis co !!!!
    • Tam nefunguje gravitace?
    • Keyz
      Tak je to oldgen verze která je částečně vylepšená.

      Na pravou nextgen verzi si asi počkáme někdy ke konci cyklu konzole. Jestli vůbec. Pak ta fyzika je taková zoufalá (oproti GTA IV) jaká je.
  • Myslíte Curret-gun konzole?
    • Ne, myslí current-gen konzole.
  • Ta se videlalo na pc verzi,aby pc ckari mohli vytahovat ruzky!Nekde psali ze pc verze ma byt chloubou next genu!Jestli ano!A nekoupili jeste ani kusdam na rock star trestni oznameni!myslim ze si pc ckari nezaslouzi tu nej verzi!Zatim se neprodal ani kus!Pocitam tak 10tis po celem svete,spis 1000kusu.Myslim,ze to psali na zingu,nebo na eurogamer,a dost me to nastvalo!Jestli bude verze v cestine,a jeste hezci,tak prisaham buh,ze gta6 nekoupim,uz me nebavi zivit pc ckare!Ne ne!
    • hahha todle slyšet, takhle kvičet konzolácký pážata, to je proste balzám na PCčkářovu duší. Pukněte z toho GTA :D Nám ta hra je už tak napůl viš kde, na PC je takovejch her ze bys to nepochopil, my necekáme na další hru jak na boží smilování, je furt neco. Jak sám rikas, kup si pc a zacni prudit do konzoli, to je presne styl odnaucenejch konzolistu :D Pravej PCčkář se pousměje z výšin 60fps4k a shora shlédne na zástupy deprimovaných pážat s 900p30fpsobčas. :D
    • Minimalne ten kus co jsem si predobjednal na steamu se uz prodal...
      • Jo a kolika lidem,nechas zkopirovat tu svoji verzi??Ja vim,prodelat na to nejde *1* Jo jsem deb,ze jsem naletel,ze 1900kc mam jen port a z next genem to nema nic spolecneho,next gen je jen jeden za 1200,only on pc a s cz!Uz nikdy vic!Hned zitra ten ps4 gta5 paskvil jdu prodat!Taky nehodlam prodelavat!
        • Prej zkopirovat tu svoji verzi :D Tady nekdo zamrznul v roce 1999 :D
          • Zagro
            Docela pochybuju, že v tu dobu byl na světě :)
  • MARTASLJ19
    A PC stále nikde tak je mi to šuma fuk....
    • PC je spíš šuma fuk Rockstaru :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit