Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Komedie tahle diskuse *1* . Hlavně se mi líbí ta naivita lidí, jak si v lednu zahrajou pc verzi. Halo tohle je R* od nich nikdy nevyšla optimalizována hra. Polovina lidí to ani nespustí, te druhe to stejně nepojede víc než těch slavných 30 fps. Půl roku se to bude patchovat a kdo ví jak to dopadne. Online měl problémy při startu ps3 verze. Při startu ps4 to mělo ty same problémy. Pc verze bude to same v onlinu.
    • Pokud to vůbec půjde cracknout, jinak si to nezahraje nikdo :-)
    • GTA si kupuju každý díl na PC a nikdy jsem neměl problém, pokud ano vše vyřeší patche (i neoficiální) a nebo google návody. Když nejsi omezený trouba tak nemáš problém.
      • Když před rokem vycházelo páté Grand Theft Auto, narážel jsem na četné vzlyky stran kvality grafiky. Nechápu je doteď: čtyřka udělala krok od komiksu k fotorealismu a pětka ho dotáhla do výsledku, který mě nutil na každém rohu tasit nikoli bouchačku, nýbrž mobil, a střílet nikoli obyvatele Los Santos, ale západy slunce. A když už jsem si připadal echt zvrhle, tak – selfies. Gándhí virtuálního násilí, rozumíte. Pointa? Na pětku se mi dívalo fantasticky už před rokem a přeleštěná verze hry, vydaná na konzolích nové generace (a v lednu i PC), vypadá o několik pomyslných chlupů líp, které někomu můžou připadat podsta tné, ale na mém nadšení cvakat fotografie nic nemění. Hotovo, vyřízeno, můžu to odevzdat, Petře?Tak prý ne. Ale má pravdu, šéfredaktor! Ruku v ruce totiž s vyšším rozlišením textur (rozuměj – hra vypadá konečně tak, jak by vypadala, vyjít původně i na PC) a travnatější trávou (v pokrytí povrchů vítězí PlayStation nad Xboxem, zapalte internet!) přichází do série jedna zásadní novinka. Jak říkáme my odborníci tzv. game changer, tedy měnič hry.
        Měničem nextgenové pětky je možnost přepnout pohled do první osoby. Co v předchozích dílech obstarávaly různé fanouškovské hacky, s tím si v Rockstaru dali podstatně větší práci, než že by jen přepsali pár čísel v .ini souboru. Dnes už to sice není taková vzácnost jako v časech parkourové akce Mirror’s Edge, ale pohled z vlastních očí znamená v Grand Theft Auto V poctivě zpracované animace například... ovládání mobilního telefonu! Zatímco v původní hře jste listovali jeho znázorněním v postranní liště, tentokrát ho prostě držíte v ruce. 10/10 a GOTY.
        A vlastně si nedělám zase takovou legraci: hra vás díky pohledu první osoby do svého světa jednoduše vcucne. Jakožto člověk, který obecně preferuje virtuální řízení zpoza palubní desky, jsem neměnil ani za volantem. Když před rokem vycházelo páté Grand Theft Auto, narážel jsem na četné vzlyky stran kvality grafiky. Nechápu je doteď: čtyřka udělala krok od komiksu k fotorealismu a pětka ho dotáhla do výsledku, který mě nutil na každém rohu tasit nikoli bouchačku, nýbrž mobil, a střílet nikoli obyvatele Los Santos, ale západy slunce. A když už jsem si připadal echt zvrhle, tak – selfies. Gándhí virtuálního násilí, rozumíte. Pointa? Na pětku se mi dívalo fantasticky už před rokem a přeleštěná verze hry, vydaná na konzolích nové generace (a v lednu i PC), vypadá o několik pomyslných chlupů líp, které někomu můžou připadat podsta tné, ale na mém nadšení cvakat fotografie nic nemění. Hotovo, vyřízeno, můžu to odevzdat, Petře?Tak prý ne. Ale má pravdu, šéfredaktor! Ruku v ruce totiž s vyšším rozlišením textur (rozuměj – hra vypadá konečně tak, jak by vypadala, vyjít původně i na PC) a travnatější trávou (v pokrytí povrchů vítězí PlayStation nad Xboxem, zapalte internet!) přichází do série jedna zásadní novinka. Jak říkáme my odborníci tzv. game changer, tedy měnič hry.
        Měničem nextgenové pětky je možnost přepnout pohled do první osoby. Co v předchozích dílech obstarávaly různé fanouškovské hacky, s tím si v Rockstaru dali podstatně větší práci, než že by jen přepsali pár číse l v .ini souboru. Dnes už to sice není taková vzácnost jako v časech parkourové akce Mirror’s Edge, ale pohled z vlastních očí znamená v Grand Theft Auto V poctivě zpracované animace například... ovládání mobi lního telefonu! Zatímco v původní hře jste listovali jeho znázorněním v postranní liště, tentokrát ho prostě držíte v ruce. 10/10 a GOTY.
        A vlastně si nedělám zase takovou legraci: hra vás díky pohledu první osoby do svého světa jednoduše vcucne. Jakožto člověk, který obecně preferuje virtuální řízení zpoza palubní desky, jsem neměnil ani za volantem.
      • Rejsek
        Jiste, ale za tu cenu ma snad clovek pravo ocekavat kompletni a bezvadny produkt. Predstav si ze by se takhke delaly auta a nebo by ti barak firma opravovala pul roku po tom co by ses nastehoval. Je to sice extrem, ale je to tak. Jsi proste nucen vyvijet otravnou cinnost nad ramec pohodli, za ktere sis zaplatil;-)
      • palver
        Opatchovat, nebo najít nějaké .ini tweekovací řešení podle internetu samozřejmě jde skoro u všeho. Nemyslím ale, že je omluvitelné, když vlajkové tituly opakovaně trpí špatnou optimalizací. A to platí u R* stejně jako u jakéhokoliv jiného studia. Vydávají-li to za plnou cenu, tak to má být finální a fungující produkt. Je opravdu hloupé označovat za omezeného troubu někoho, kdo chce kupovat produkty, které nebude muset bastlit samo-domo.

        BTW: Dodnes u L.A. Noire optimalizace nic moc, po nejnovějším patchi na DX11 neopravitelně nefunkční antialiasing... prostě je to ostuda. A je to škoda, protože R* obsahově umí moc pěkné hry.
        • R* se poučil u GTA IV narozdíl od jiných (Ubisoft,EA,Activision atd.) a hry jako L.A. NOIRE nebo MAX PAYNE 3 byly optimalizovány velice dobře a nic se tomu nedalo vytknout. *12*
        • Tak mě třeba chyby v optimalizaci vůbec neštvou, protože vím, že si ve finále zahraju luxusní hru, která za ty prachy stojí. Narozdíl od těch slátanin z Ubisoftu, které jsou rovněž špatně optimalizované a navíc hra stojí ve výsledku za sranec.
        • Když před rokem vycházelo páté Grand Theft Auto, narážel jsem na četné vzlyky stran kvality grafiky. Nechápu je doteď: čtyřka udělala krok od komiksu k fotorealismu a pětka ho dotáhla do výsledku, který mě nutil na každém rohu tasit nikoli bouchačku, nýbrž mobil, a střílet nikoli obyvatele Los Santos, ale západy slunce. A když už jsem si připadal echt zvrhle, tak – selfies. Gándhí virtuálního násilí, rozumíte. Pointa? Na pětku se mi dívalo fantasticky už před rokem a přeleštěná verze hry, vydaná na konzolích nové generace (a v lednu i PC), vypadá o několik pomyslných chlupů líp, které někomu můžou připadat podsta tné, ale na mém nadšení cvakat fotografie nic nemění. Hotovo, vyřízeno, můžu to odevzdat, Petře?Tak prý ne. Ale má pravdu, šéfredaktor! Ruku v ruce totiž s vyšším rozlišením textur (rozuměj – hra vypadá konečně tak, jak by vypadala, vyjít původně i na PC) a travnatější trávou (v pokrytí povrchů vítězí PlayStation nad Xboxem, zapalte internet!) přichází do série jedna zásadní novinka. Jak říkáme my odborníci tzv. game changer, tedy měnič hry.
          Měničem nextgenové pětky je možnost přepnout pohled do první osoby. Co v předchozích dílech obstarávaly různé fanouškovské hacky, s tím si v Rockstaru dali podstatně větší práci, než že by jen přepsali pár čísel v .ini souboru. Dnes už to sice není taková vzácnost jako v časech parkourové akce Mirror’s Edge, ale pohled z vlastních očí znamená v Grand Theft Auto V poctivě zpracované animace například... ovládání mobilního telefonu! Zatímco v původní hře jste listovali jeho znázorněním v postranní liště, tentokrát ho prostě držíte v ruce. 10/10 a GOTY.
          A vlastně si nedělám zase takovou legraci: hra vás díky pohledu první osoby do svého světa jednoduše vcucne. Jakožto člověk, který obecně preferuje virtuální řízení zpoza palubní desky, jsem neměnil ani za volantem. Když před rokem vycházelo páté Grand Theft Auto, narážel jsem na četné vzlyky stran kvality grafiky. Nechápu je doteď: čtyřka udělala krok od komiksu k fotorealismu a pětka ho dotáhla do výsledku, který mě nutil na každém rohu tasit nikoli bouchačku, nýbrž mobil, a střílet nikoli obyvatele Los Santos, ale západy slunce. A když už jsem si připadal echt zvrhle, tak – selfies. Gándhí virtuálního násilí, rozumíte. Pointa? Na pětku se mi dívalo fantasticky už před rokem a přeleštěná verze hry, vydaná na konzolích nové generace (a v lednu i PC), vypadá o několik pomyslných chlupů líp, které někomu můžou připadat podsta tné, ale na mém nadšení cvakat fotografie nic nemění. Hotovo, vyřízeno, můžu to odevzdat, Petře?Tak prý ne. Ale má pravdu, šéfredaktor! Ruku v ruce totiž s vyšším rozlišením textur (rozuměj – hra vypadá konečně tak, jak by vypadala, vyjít původně i na PC) a travnatější trávou (v pokrytí povrchů vítězí PlayStation nad Xboxem, zapalte internet!) přichází do série jedna zásadní novinka. Jak říkáme my odborníci tzv. game changer, tedy měnič hry.
          Měničem nextgenové pětky je možnost přepnout pohled do první osoby. Co v předchozích dílech obstarávaly různé fanouškovské hacky, s tím si v Rockstaru dali podstatně větší práci, než že by jen přepsali pár čísel v .ini souboru. Dnes u ž to sice není taková vzácnost jako v časech parkourové akce Mirror’s Edge, ale pohled z vlastních očí znamená v Grand Theft Auto V poctivě zpracované animace například... ovládání mobilního telefonu! Z atímco v původní hře jste listovali jeho znázorněním v postranní l iště, tentokrát ho prostě držíte v ruce. 10/10 a GOTY.
          A vlastně si nedělám zase takovou legraci: hra vás díky pohledu první osoby do svého světa jednoduše vcucne. Jakožto člověk, který obecně preferuje virtuální řízení zpoza palubní desky, jsem neměnil ani za volantem.
    • Jiste a kdo muze za to ze dnes nevychazi zadne hry optimalizovane ? Je to jenom dalsi strategie jak natahnout vic lidi na konzole kde je muzou oskubat, Konzoliste argumentuji tim ze to strci do mechaniky a hrajou, ale na pc by to fungovalo uplne stejne kdyby lidi nekupovali smejdske konzole co vidi v reklame.
      • "Kdyby lidi nekupovali šmejdské konzole"

        Vcelku by mě zajímalo, co je na konzolích tak "šmejdského", náš milý a nemocně zarytý PC kolego. Obsah Vaší hlavy odhaduji na složení seno, sláma, piliny a neurčitá hmota hnědé barvy. No nic, hraní zdar a hlouposti zmar *4*
        • treba 25 filmovych fps
    • Přesně jak píše Krutonek. Nehaň výborný a kvalitní vývojářské studio jen kvůli tomu, že jednou vydali na PC špatně optimalizovanou hru. Takovýhle hanění pochopím u studií jako je Ubisoft, ale ne u Rockstarů.
      • pravda za jednu blbe zoptimalizovanou hru si to nezaslouzi, ale za jejich Winlive a social club 100% smejdi!
    • Hele, nech te demagogie. Rockstar vydal fakt hodně her a vyloženě špatně optimalizované bylo prakticky jen GTA IV na PC, u kterého to po čase vyřešil patch.
      • Když před rokem vycházelo páté Grand Theft Auto, narážel jsem na četné vzlyky stran kvality grafiky. Nechápu je doteď: čtyřka udělala krok od komiksu k fotorealismu a pětka ho dotáhla do výsledku, který mě nutil na každém rohu tasit nikoli bouchačku, nýbrž mobil, a střílet nikoli obyvatele Los Santos, ale západy slunce. A když už jsem si připadal echt zvrhle, tak – selfies. Gándhí virtuálního násilí, rozumíte. Pointa? Na pětku se mi dívalo fantasticky už před rokem a přeleštěná verze hry, vydaná na konzolích nové generace (a v lednu i PC), vypadá o několik pomyslných chlupů líp, které někomu můžou připadat podsta tné, ale na mém nadšení cvakat fotografie nic nemění. Hotovo, vyřízeno, můžu to odevzdat, Petře?Tak prý ne. Ale má pravdu, šéfredaktor! Ruku v ruce totiž s vyšším rozlišením textur (rozuměj – hra vypadá konečně tak, jak by vypadala, vyjít původně i na PC) a travnatější trávou (v pokrytí povrchů vítězí PlayStation nad Xboxem, zapalte internet!) přichází do série jedna zásadní novinka. Jak říkáme my odborníci tzv. game changer, tedy měnič hry.
        Měničem nextgenové pětky je možnost přepnout pohled do první osoby. Co v předchozích dílech obstarávaly různé fanouškovské hacky, s tím si v Rockstaru dali podstatně větší práci, než že by jen přepsali pár čísel v .ini souboru. Dnes už to sice není taková vzácnost jako v časech parkourové akce Mirror’s Edge, ale pohled z vlastních očí znamená v Grand Theft Auto V poctivě zpracované animace například... ovládání mobilního telefonu! Zatímco v původní hře jste listovali jeho znázorněním v postranní liště, tentokrát ho prostě držíte v ruce. 10/10 a GOTY.
        A vlastně si nedělám zase takovou legraci: hra vás díky pohledu první osoby do svého světa jednoduše vcucne. Jakožto člověk, který obecně preferuje virtuální řízení zpoza palubní desky, jsem neměnil ani za volantem. Když před rokem vycházelo páté Grand Theft Auto, narážel jsem na četné vzlyky stran kvality grafiky. Nechápu je doteď: čtyřka udělala krok od komiksu k fotorealismu a pětka ho dotáhla do výsledku, který mě nutil na každém rohu tasit nikoli bouchačku, nýbrž mobil, a střílet nikoli obyvatele Los Santos, ale západy slunce. A když už jsem si připadal echt zvrhle, tak – selfies. Gándhí virtuálního násilí, rozumíte. Pointa? Na pětku se mi dívalo fantasticky už před rokem a přeleštěná verze hry, vydaná na konzolích nové generace (a v lednu i PC), vypadá o několik pomyslných chlupů líp, které někomu můžou připadat podsta tné, ale na mém nadšení cvakat fotografie nic nemění. Hotovo, vyřízeno, můžu to odevzdat, Petře?Tak prý ne. Ale má pravdu, šéfredaktor! Ruku v ruce totiž s vyšším rozlišením textur (rozuměj – hra vypadá konečně tak, jak by vypadala, vyjít původně i na PC) a travnatější trávou (v pokrytí povrchů vítězí PlayStation nad Xboxem, zapalte internet!) přichází do série jedna zásadní novinka. Jak říkáme my odborníci tzv. game changer, tedy měnič hry.
        Měničem nextgenové pětky je možnost přepnout pohled do první osoby. Co v předchozích dílech obstarávaly různé fanouškovské hacky, s tím si v Rockstaru dali podstatně větší práci, než že by jen přepsali pár čísel v .ini soubo ru. Dnes už to sice není taková vzácnost jako v časech parkourové akce Mirror’s Edge, ale pohled z vlastních očí znamená v Grand Theft Auto V poctivě zpracované animace například... ovládání mobilního telefonu! Zatímco v původní hře jste listovali jeho znázorněním v postranní liště, t entokrát ho prostě držíte v ruce. 10/10 a GOTY.
        A vlastně si nedělám zase takovou legraci: hra vás díky pohledu první osoby do svého světa jednoduše vcucne. Jakožto člověk, který obecně preferuje virtuální řízení zpoza palubní desky, jsem neměnil ani za volantem.
      • Erien
        Hodně her fakt nevydal. Za poslední dobu co vydal, bylo GTA u ktereho mi i dneska doskakuji textury. Potom L.A. noire, ktere bylo ještě horší než GTA s optimalizaci. Pravda dneska už jede dobře, ale ta doba. Nakonec Max Payne který dopadl nejlíp, ale vzor optimalizace to taky nebyl. Navic je to úplně jiný typ hry než GTA s obrovským světem.
        • Mají na kontě téměř 40 her, jestli ti tohle příjde málo, tak to jen dokazuje, jak moc jsi mimo. Mimochodem, doskakování textur nemusí být nutně špatná optimalizace, ale spíš celkově špatná technická stránka hry. Mimochodem, měl jsi vždy v době vydání PC sestavu, která splňovala uvedené požadavky? To totiž potom můžeš nadávat i na Crytek, že neumí optimalizovat hry.
          • Erien
            Bože bavime se o poslední době co vydali a těch nejznámějších titulech.

            Edit: a samozřejmě o hrach co vyšly na pc.
            • a přitom to bylo jedna z nejlíp optimalizovanej her ).
  • Myslím že se všichni shodnem, že tahle hra by měla zůstat jen na konzolích.
    • CrocoRay
      Kdybys neměl ty čtyři lajky, tak bych napsal, že myslím, že se všichni shodneme, že jsi ču*ák :-)
    • TheGGG
      naprostý souhlas, na PC mají přece simulátor trávy a další super exklusivity.
      • FLOWER ta hra stou travou to je prece exklusivita sony NE? *1* *1* *1* sice pekna, hra ale dekuji nechci....
      • *6* Tak tohle bylo slabý. Příště zkus něco originálnějšího ju?
        • TheGGG
          já věřím, že simulátor trávy je dost originální, ale jsem si jistý že už na glitchstarteru sypete prachy do simulátoru namazanýho chleba.
          • Nepřipadáš si blbě, když si lajkuješ vlastní komenty? To je jako by sis kouřil vlastního ptáka *15*
            • Konečně nějaký vtipný příspěvek :-))
            • TheGGG
              haha, ještě si chval vlastní komenty
              • Reakce na příspěvek:

                no tak ja mam pc ktery neutahne ac unity takze ze si ho chvalim moc neplati *1*
            • Dobře ty! *3*
            • TheGGG
              LoL, nějaký důkaz, nebo jen brečíš? Radši si běž pokouřit.
            • Draken69CZ
              To on rád :D
    • Právě že teprve na PC se může plně rozvinout její potenciál.
    • Draken69CZ
      Nevím proč mluvíš za všechny a nevidím jedinej důvod proč to nechávat jen na konzolích.
  • DoktorKozel
    Není to jedno grafika není všechno mně to je docela jedno jestli mam GTA na PS3 nebo PS4 ČI PC hlavně že to funguje u všech platformách je stejný příběh grafika na PS3 je boží a určitě kvůli grafice si nebudu kupovat GTA na PS4 stejně to má lepší grafiku jen o 20% a kvůli pár malých uprav si to nekoupím.
    • Ristoro
      PC vs konzole bych u téhle hry nesrovnával. Už teď se těším, co v tom modeři zase vymyslí. Tohle konzolisti nikdy nepochopí.
      • Ne nepochopi,ja hraji jen dilo od samotnych autoru hry,je to jejich hra,a panum moderum bych vzkazal, byt jsou vsichni sikovni,udelejte si svoji hru,svoji grafiku,svoje prac nastroje,a nemotejte se do dila jinych lidi,neni to vase dilo.!
        • Draken69CZ
          Ano to já taky, ale já mám tu možnost vyzkoušet i něco jiného jde o to, že tu možnost máš.
        • Ristoro
          Ne všichni na to mají miliardové prostředky jako Rockstar, tak si vytvoří sami co v té hře chtěli, ale není, popřípadě co v tom chce veřejnost. To cos napsal je blbost.
    • Draken69CZ
      To asi ne, ale kdo to nehrál může jásat.
  • Mato1987
    Opäť úplne nezmyselné strhnutie tentokrát však len jedného bodu z finálneho číselného ohodnotenia, kvôli čomu sa pýtam?
    Je to podobná situácia ako pri The Last Of Us Remastered kde Olejník strhol remastrovanej verzii úplne bedôvodne rovno dva body oproti originálnej recenzii pôvodnej hry, ktorú zhodou okolností recenzoval tak isto ako pôvodné GTA V na staré konzole Václav Rybář....
    Čo ma za tým človek hľadať, je to nejaké spiknutie hrdzavých eunuchov na games, alebo ako to mám chápať alebo nebodaj priam nenávidíte kvalitné hry? Či sa len snažíte vyhľadávať umelo pozornosť týmito šokujúcimi hodnoteniami, niečo ako transgamespot.
    • Dogkiller
      Kvalitním velkým hrám se body ubírají a malým nezávislým blbostem se naopak přidávají. Čím větší hra, tím víc je kritizovaná. Holt tak to tady funguje. *9*
      • Mato1987
        tak nech sa premenujú na indiegames.cz a bude to potom v pohode :)
      • Zayl
        Kdo by to čekal? Hra, kterou udělají dva lidi ve volném čase při práci, za drobáky co najdou po kapsách, nedostane stejný kartáč jako AAA od 300 lidí s rozpočtem ve stamiliónech.



        *7*
        • Dogkiller
          A co je mi po tom? Recenze má přece hodnotit hru a ne počet vývojářů. Skutečná kvalita hry, to je to co mě jako hráče zajímá.
          • Coffin.Corner
            Vývoj se snad promítne do výsledného produktu, ne?
          • Skutečně? A já hlupec myslel, že tě zajímá jen zabíjení psů.
            • V takovém případě ti doporučuji jít do peřin a spát.
            • Dogkiller
              Tak to jsi vážně hlupec. Jdi se pomodlit a neobtěžuj, tady se baví dospělí.
  • Keyz
    Předčasná recenze. Když bylo jasné, že tam bude vylepšená grafika a nový volitelný pohled.

    To pak bude ještě třetí recenze na PC? To se rovnou mohlo počkat na PC kde se mohl zhodnotit port samotný a jestli tam je něco extra atd.
    • walltar
      Určitě si nemyslím, že je předčasná ... Dost lidí si to pořídí i na konzole si myslím. A článku pro PC verzi přece nic nebrání.
      • Keyz
        Tak předem bylo jasné co tam bude.

        To stačilo dopsat na konec minule recenze, že to má lepší grafiku. Zde nemáš problémy s portem další nepříjemnosti jako byly u GTA IV.
  • Keyz
    Navíc je vidět, že nový pohled tam je navíc hlavně pro srandu. Značně to snižuje rozhled atd. A mise byly tvořeny pro pohled s třetí osoby.. Vůbec vše bylo pro to tvořeno.

    Ale hezký, že je možné si to zapnou a klidu se třeba projít...
    • FOV si muzes nastavit
    • ringmancz
      mě baví, jak dokážeš psát o hrách, který si ani nehrál
      • Keyz
        Zrovna GTA V jsem hrál ale verzi na staré konzole. Navíc když si přečteš to co jsem napsal, tak i průměrně chytrému člověku dojde, že ten argument je možné napsat i bez toho aby to někdo prakticky hrál. Protože hry se logicky dělají pro určitou kameru a lze se podívat jak to vypadá když to někdo natočí z jiné kamery *3* Příklad když určuješ kdy hráč uvidí protivníky a podle toho se něco má dít. To je zcela jiné u kamery za postavou a z pohledu očí atd.. Tedy ano je možné napsat názor založen na ostatních hrách a dokonce si představ, že se lidí baví běžně i bez faktů. To je hrůza co?! *15*

        Podle této klasicky špatné logiky by nikdo nemohl nic napsal a musel vše o čem píše prakticky vyzkoušet i když by během toho nezjistil nic nového. Aneb nebylo by možné říci, že když skočíš z 11 patra po hlavě na beton tak se zabiješ. Musel by jsi to prvně vyzkoušet... *6*
  • TheGGG
    Na PC doufám alespoň 120FPS, jinak to zas bude nehratelný šit. Už je pomalu načase se posunout na 240 a 8K. Z těch rozmazaných 4K pořádně bolej oči.
    BTW: víte co má společnýho antisemitismus a antialiasing?
    .
    .
    .
    Vyhlazování *1* *1* *1* *1*
    • Ten vtípek fakt pobavil. Dobrá práce. *1*
    • Jen blb se brání pokroku

      - Platón
      • TheGGG
        PC MASTERD RACE je banda vy*ízanců, kteří se ženou jen za grafikou a trochu zapoměli na to co tvoří dobrou hru.

        - Bíbrus Justinus 230 B.C.
        • Draken69CZ
          A v čem je konzolová verze lepším v "tom co tvoří hru"?
          • TheGGG
            LoL, tys to zase úplně nepochopil. No jen si jak ofečka nacpy prachy do HW za statisíce. Já si užiju úplně stejně a bez problémů konzolovou verzi a nějaké sledování FPS mám ukradené. Pokud si nákupem super drahé grafárny chceš dokazovat, že jdeš s trendy a utvrzovat si to nějakým funky citátem z doby, kdy největší pokrok byly sandály co se po třech krocích nerozpadly, tak pěkně do toho.
            Jen ale PCčkáři před každým spuštěním nezapomeňte poděkovat majitelům konzolí, bez nás byste si NEZAHRÁLI.
            • Draken69CZ
              Asi umíš číst, ale význam těch slov ti absolutně uniká teď už nemá cenu nic psát stejně to nepobereš takže už jen *1* *15* *2*
            • TheGGG
              30FPS je absolutně dostačující. Hodně majitelů PC hraje s +-30fps, stačí se podívat na steam fórum. Tvrdit že 30fps je nehratelné může jen PC troll a hlupák.
              PS: na ps4 je FC4 krásná a dokonale hratelná hra.
              PS2: ACU běží blbě i na většině PC *3* *3*
            • TheGGG
              lol, já nemluvím o GTA, ale o konzolových exklusivitách obecně. Ty si asi těžko zahraješ na PC gumo. Fakt už mě zdejší PC MASTERD RACE připadaj čím dál vydlabanější. MS majitele xboxu nechutně zradil, když vydal exklusivity na PC, sony ale podobnou chybu neudělá.
              • Reakce na příspěvek:

                hej ty frajere, ono prave tady ps4 master race a ono ti zbyva hrat jenom ty exklusivity protoze ty novy napr. far cry 4, assassins creed unity jsou u nehratelnych 30 fps maximalne.
            • Draken69CZ
              Meleš dokola ty sami trapný kecy, jak jsem psal já si můžu vybrat na čem si to zahraju takže na mě si s nějakou exkluzivitou nepříjdeš *3*
            • TheGGG
              LoL, žádný argument od tebe jen kecy, běž si hrát klidně na mobil. Když se ti chce utrácet za super drahý pc, kvůli nepoznatelným rozdílům budiž. Já si na PS4 dám mraky luxusních exklusivit a modlím se, aby nikdy nevyšly na PC.
            • Draken69CZ
              Tak já si můžu vybrat na čem si to zahraju a když ta hra je na všem stejná a liší se jen grafikou nevidím důvod proč hrát tu "ošklivější" verzi takže o pochopení to není. Hlášky typu o večkách jsou opravdu trendy ale úplně mimo, to můžu otočit že ovečky kupujou low-end konzole protože je to zrovna cool - což si já nemyslím. Je vidět že za každou cenu musíš konzole obhajovat a rád přehlídneš nedostatky, ale nějaký smysluplné argumenty se ti nějak nedaří poskládat. Jinak nejvíc trendy není kupovat grafárny, ale hrát na founech ty trupko *1* *1* *1*
    • Muzu videt co ma spolecnyho antisemitismus s vyhlazovanim? Tady se nekdo snazi byt vtipne za kazdou cenu, ale je spis trapne a dela ze sebe akorat hlupaka.
      • Jinými slovy, chcete tedy říct, že jste antisemita a vtípek pana GGG vás urazil?
      • TheGGG
        Ještě že mě pan Lukáš upozornil, díky bohu za lidi jako on. Všestranné čecháčky, radílky, co vždy mají pytel plný mouder. Muhehe, klasický pcčkář.
        • To si pleteš, my PCčkáři máme maximálně tak plnej pytel modů.
        • Ja nejsu zadne cechacek, ja su moravan ty pyco!!!
          • TheGGG
            LoL, tak sry, sem měl napsat moraváček *5*
      • Draken69CZ
        Takovejch jako TheGGG tu máme víc si zvykneš *3*
    • Draken69CZ
      Tak nebejt konzolí tak tohle už máme dva roky všichni doma, ale jsou tu blbci jako ty....

      P.S. pro ty pomalejší neberte mě doslova :)
      • TheGGG
        LoL, OMG, kdyby nebylo konzolí, tak si budete tak leda hrát miny a ty barevný p2w slátaniny pro ofečky.
        • Draken69CZ
          Nebýt sálových počítačů žádné konzole ani nevzniknou *7*
  • GTA V je sandbox a dá sa tam vyblbnúť ako v Skyrime (napr. vedľajšie aktivity, že môžem vykrádať banky, plniť questy a kupovať nehnuteľnosti, zariadenie do domu a pod.)? Alebo je to zamerané na príbeh a ak neplníte hlavnú linku tak sa tam dokopy nedá nič robiť?
    Žiadne GTA som ešte nehral tak preto sa pýtam. V podobných hrách si zvyknem hrať po svojom a príbeh ma väčšinou nezaujíma.
  • Co si viděl na youtube tak na ps4 vypadá dost dobře, na pc to bude tak na počítač s NASA stejně jako každý gta co kdy na pc vyšlo ale rád se nechám překvapit, btw jestli bude rockstar klub na pc nutností, což asi bude, tak můžou zapomenout abych si to koupil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit