Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teraz som si vsimol absencia znacky Porsche. Je tam ale pod RUF to je tuningova spolocnost ktora robi upravy Porsche.
  • V princupu nechapu o co jde .. hraju F3 a GT5 , jedno dobry, druhy dobry ač jsou jakoby kostky z dokonalejsiho provedeni na strane Forzy tak kupodivu Turismo me bavi jezdit a zase vzpominam na to co melo Turismo a Forza 1 ne .. Forza 3 se prosti 1 znacne zlepsila .. GT ani ne , ale jak jsem rikal na zacatku , NECHAPU , GT dobry, Forza dobra a nejak neresim co je lepsi a radsi hraju :-)
    • Konečně někdo rozumný
    • Pravda!
      Len problem je v tom ze na GT5 sa cakalo 6 rokov a jasne sa ocakavalo ze nevydaju nejaku betaverziu.Ale ono pravda je ze to ako betaverzia vyzera.Pridana hodnota "len" vylepsena grafika, nove auta ale ako zasadne zmeny nikde a ta hlupost typu odomkneme poskodenie aut az pri urcitom leveli je totalny nezmysel...akoze kto to vymyslel ?Zase nejaky marketingovy idiot?
      Kdezto forza 3 bola vyvijana okolo 2~3 rokov co je viac nez polovica casu vyvoja GT5-ky.
      Ale nech si hra kazdy svoje ja vtom problem nevidim, nech kazdy hra to co chce a mysli si ze to co prave kupil je dobra nvesticia.
      Ja som uz starsi a na taketo veci myslim , co ,kedy a za kolko.Pre mna vyhodid 60 Euro na hru ktora je stale "beta" tak dakujem nech sa nehnevaju ale na mne testovat nebudu...
      • me nedela problem prizpusobit se tomu jak to tvurce chtel .. chtel aby se poskozeni odemykalo casem .. budiz jeho volba on to tvoril ja bych to nedokazal .. tak to respektuji a pred nakupem jsem to vedel , moje volba koupit/nekoupit .. takhle nejak to mam s vetsinou her , ja jsem ke tvurcum velmi tolerantni .. me bavi to ze to vubec dokazi udelat a nersim moc co je lepsi a co je horsi .. spis pak po delsim case vzpominam na to co se mi dostane do meho TOP 10 a co treba do kamaradova TOP 10 a o tom si popovidame .. ale tyhle hadky .. ano GT 5 je velmi zvlastni hra ale taky zaroven nejlepsi GT titul co byl .. proste jak rikam i tohle je zvlastni a bestie Elise na Top Gear Test track ta me furt bavi :-)
        • Ze by bol GT5 najlepsi v serii by som vazne pouvazoval.
          Pravde je taka ze u mna ostava top GT1 a GT2.
          A to nehovorim o verzii pre PSP co ma i tak super bavila :D ako spominane dva tituly nad.
          Takze kecat tu o tom ze GT5 je najlepsi z serie je uplne ale uplne mimo...je to subjektivne.Kazdemu sa paci ine ale toto vyhlasenie je proste dost odvazne priam hrozostrasne hlavne ked si hral len GT1 a potom GT5 !?
      • Hlavne Yamamauchi 2009: "GT5 nevyjde dokud nebude zcela dokonale"
        A najednou hraci zjistuji, ze dostali nedodelany produkt, na ktery vychazeji temer obden patche. Sony z udelala voly, ale verne ovecky stejne spokojene beci.

        A co ta zalezitost se servery? Oni ocekavaji milionove prodeje a pripravi GT5 servery pro 500 000 hracu? Sony oficialne doporucovala pro SINGLE PLAYER vytrhavat net kabely z Ps3, protoze hra zamrzala. Kde to jsme? Je to rok 2010, jedna z nejvetsich elektronickych firem sveta vydava hru za 80 milionu dolaru, nebo skupina amatersky vietnamskych trhovcu 10 let zpet?
        • Forza3 má i v ultimate edici chyby, a kdy vyšla.
          No nic, užij si to tady.
          • Mozno ma chyby ale nie tohto typu.
            A podobne argumenty typu kedy vysla forza a podobne su zcela scestne...
            Bavime sa o GT5 ktorej vyvoj trval 6 rokov a nie nejake 2 roky ala Forza 3.
            Tak to sem netahaj...
            • "Turn10 dokazali za menej casu spravit ovela vymakanejsi titul."
              "Vsak aj GT5 je len arkada s "nadechem realismu"
              To jsi psal. Takže podle toho chápu, že Forza je realismus a vymakaný titul ;)
      • Vyzkoušej a pak kritizuj.
        • Dobra rada nad zlato, ze? Jak mu pomuze, ze na vlastni oci uvidi, ze AI ma mezery, 800 aut je pod uroven, stiny jsou zubate, grafika porad problikava, menu jsou na nic a polovinu casu hra porad neco nahrava? To neni o nejakem dojmu a pocitu, co jeden ma a druhy ne. Neresime realisticnost a verohodnost jizdniho modelu. Tohle jsou veci co proste vidis hned a klidne i z videi, proc to zkouset na vlastni kuzi, na sve PS3 a za sve penize?
          • můžu tě ujistit že v závodě proti kterýmukoli z těch 800 standart aut, je budeš brat jenom jako nějaký "křoví nebo nutný zlo", který se ti motá do cesty. Nějaký textur si ani nevšimneš. A když už to budeš zkoumat, tak přijdeš na to, že to až taková hrůza, jak tady všichni popisují není. Menu naprd? Nemám s ním nejmenší problém. Všechno co potřebuju mám na jedné obrazovce. Blikající textury opravil patch, polovinu času mi nic nikde nenahrává, nevím kde jsi na tom byl. Pocit musíš řešit. vyzkoušej, pokud možno na volantu a uvidíš. Jezdil jsem toho už hodně, a tohle se řadí mezi ty nejlepší závodní hry co kdy vyšly.
            • Reknu vam to takhle: hral jsem jen GT:P a extra nadseny jsem z toho teda nebyl. Na GT5 si jeste pockam, ale ono je to i lepsi, s koncem roku neni na nic cas a patche vychazeji skutecne snad dva do tydne.

              Robotron3: Pokud je to herne/zabavnostne/hratelnostne/navykove/skvele jako GT:P (a jak vsude ctu, velky posun vpred GT5 neprodelalo) tak bych o tom i pochyboval. Protoze uz jen problikavani stinu v aute mi hrani pokazi. Stejne jako stupdni AI, snazici se me stale vytlacit z idealni stopy a priserna menu, kde se od zavodu vracim do garaze, potazmo k prodejcum, abych si koupil neco, s cim ten zavod vubec muzu jet a nejak konkurovat.

              Egg: Jasne, s tim bych i souhlasil a vim jak je to mysleno. I to jak to myslel Robotron. GT5 bych hral kvuli zavodeni. Nebudu zkoumat mysleni AI, kudy jezdi ani jak se umi vyhnout. Zrovna tak nebudu pitvat grafiku. Ze stromecky jsou jen sprity, stiny jsou zubate a obcas nekde probliknou. Na druhou stranu, vsechno tohle je i dost do oci bijici. Nemusim to extra hledat, vidim to hned a obtezuje to. AI si dela co chce a pyka za to hrac. On je penalizovan. Stiny obtezuji, i kdyz se na ne nesoustredim. A otravuji, i kdyz si chci vychutnat grafiku a zaznam sve jizdy v replayi. Menu mne stvou uz dlouho a nahravani dat taktez. U serie GT i u jinych PS3 her. Vsechno trva vazne dlouho, i po instalaci, cekal jsem vetsi komfort a vyvoj od dob PS2. Dnes uz maji konzole bezne HDD, ale jakoby nemely, stejne porad cekame. A uplne na zaver, GT:P jsem jezdil na G25 a jak uz jsem psal, zadne velke nadseni. Krome PS3 mam i PC a tam jsem s G25 nadseny mnohem vic. U rFactoru, RBR, LFS, GTR a GTL, i u toho Shiftu... Toz tak.
          • Protoze GT5 se skvele hraje? Je to zabava? Hratelnost je az navykova? A proste je to skevla hra?
  • normálně jsem se k recenzím nikdy nevyjádřil, neměl jsem důvod, ale teď jsem donucen se zeptat: co tohle sakra bylo?? co to je za recenzi?? mě je jedno jestli hra dostane 6 nebo 10, pokud je hra špatná tak ať ji někdo sejme, ale tady se nedá o recenzi ani mluvit, recenzent rozebírá kraviny, které nikoho nezajímají a základní mechanismy jako grafika, hratelnost, jak dlouho hra vydrží bavit atd. tady nerozebírá skoro vůbec, radši to smažte a ať to někdo napíše znovu
    • Ako sp repacenim ale "chod mi ty do riti" chalan..toto co si napisal je uplna ukazka tvojej demencie.
      Najprv si tu recenziu precitaj a potom kecaj.
      Mne ta recenzia este pripada este aj prilis dobra.
      Ako AI je pre teba nedolezita zalezitost?To je ako prkotina?
      Este tam nenapisal veci typu "priehladne textury (vidno cez blatnik uplne cez kapotu a na trat)" alebo v"kokpite radi pilot neexistujuciu riadiacou pakou" akoze toto na atmosfere hry neubera ?
      Ako mne to fakt prekaza..robili to 6 rokov preboha...mnse sa to zda ze na tom robili 1 rok a potom to len umelo natahovali!
    • Všechno, co jste vypsal, v recenzi je. Nebo vám vysloveně chybí dávno známá čísílka typu rozlišení 1280x1080 roztažené do full HD, k intru hry se dostanete za 74,52 hodin a podobně?
      • To je uplne jedno, po precteni "diskuze" jsem nabyl dojmu, ze kdyby recenze byla uplne stejna, ale dala 10/10, hemzilo by se to tu superlativy a spokojenym vrnenim uspokojenych fanboys.
        • i tak sa to tu hemzi fanboyemi :D
          Su proste zaslepeny a myslia si ze kupili super hru tak im neberme iluzie.
      • Chybka, patřilo "k outru se dostanete".
  • Ta recenze vypadá jako kdyby jí někdo opsal z manuálu na nějaký spotřebič.
    • a kde si prosim ta videl manual tohto typu ?
      Na aky spotrebic?

      Podla mna necitas manualy ani recenziu si necital iba flamujes...
      • Napsal jsem že tak pouze vypadá to snad neni tak těžký na pochopení ne? Výstižnější by bylo jako manuál ke hře. Tohle má do skutečné recenze hodně daleko.
  • Ta recenzia od "ctenare" je tiez dobrym dokazom fanatizmu...
    Ako fakt ta hra si nezasluzi viac ako 7 a to tiez len kvoli tomu spracovaniu "exkluzivnych" aut.Nic proti ale Turn10 dokazali za menej casu spravit ovela vymakanejsi titul.A to hovorim o tyme ktory robia zavodne hry len par rokov.Nie ako tito Japonci , ktory to robia uz hodne dlho.Velmi zla hra a cakacia doba 6 rokov proste uplne mimo...patche nevyriesia vsetko.A sum tam zasadne vady.Toto je proste vadny produkt a to aj zarity fandovia uvidia coskoro...ked ta stupidna AI zacne robit cudesne veci...uz sa pise rok 2010 a nie 98 kedy to bolo ok.Strasna hra , maximalne sklamanie a idem si skocit racej na Forzu :D
    Dufam ze toto sa nezopakuje s Duke Nukem : Forever !
    • "Turn10 dokazali za menej casu spravit ovela vymakanejsi titul"... proboha!!!! Nemá náhodou Forza omezení 8 vozů na trať?
      • Konzole víc nevytáhnou, pokud nechceš omezit grafiku jako u GT5. Lepší 8 aut s hezkou grafikou než 16 s osekanou na viditelných místech. Pořád jsou Turn10 spíše nováčci a GT5 jen překonvertovaná GT4 s věcma navíc, co nefungujou stejně dobře.
        • Osobně se mi grafika z GT5 líbí daleko víc než ta ve Forze 3 a to nehledě na počet aut na trati ;-)
          • Grafika je zaleztitost ktora zaujme na prvy pohlad.
            My sa tu bavime o hre samotnej.
            Kazdy vie ze grafika tych ktorych aut je skvela.
            Ale graficke chyby typu priesvytne textury nepridavaju na vierohodnosti.
            Zalezitost druha je "jizdni" model ktory je priam arkadovy v GT5 , a fakt len "nadechem simulace"...takze tak to ze ta to bavi ti neberem uzi si to.
            Kupil si betu za 60 Euro...skvele len tak dalej a dufam ze GT6 bude trvat 10 rokov cely vyvoj a zase vysypu na nas takyto "nedodelek" a potom bude takychto ludi ako ty million co su zaslepeny a aj tak si to kupia...nech sa dari teda!
      • To nikoho netrapi hlavne ze je to lepsi titul v kazdom smere....
        Ako sorry ale 6 rokov vyvoja a on then pilot na F430 hadze rychlosti "saltpakou" ktora tam v skutocnosti ani nie je...ha

        http://www.youtube.com/watch?v=-1KVKSIVdK8&feature=player_embedded
        • No mě by to celkem vadilo
        • Není nic jednodušího než vytasit nějaké video co ukáže chybu, že?
          Nápodobně http://www.youtube.com/watch?v=tpewurgIikY&feature=related
          • :D "Forze 3 demo". Jestli jsem mel nejake pochybnosti o tom, ze jsi schopny normalni diskuze, tak ted se rozplynuly. Ty jsi klasicky GT5"12/10" hc fan a zoufalec.
            • Musím se ho trochu zastat. Forza 3 demo používá stejný engine jako plná verze a tato chyba se skutečně občas projeví i poslední verzi jméněm "ultimate edition". Ale GT5 s těmi čelními střety na tom není o moc lépe. Taky je to jeden velký nesmysl.
            • Tak dobře já to na sebe prásknu Forzu 3 mám doma, dokonce ve stejný den jako měl například Ursus. To jen kdyby mi někdo nevěřil, Mám totiž tu "smůlu", že se ke mě dostane snad každá hra.
          • To video neukazuje chybu "kamarade" ale porovnava 2 hry profesionalmi z SimRacing-u ak vies vobec co to je...
            Ukazuje len to co ktora hra ponuka a porovnava tieto dva titule kedze su si konkurenciou na konkurencnych konzolach.
            Forza ponuka omnoho viac zabavy ako GT5.
            To si radsej zahram GT2 na PS2 ako tento 6 rocny kvaseny humus...
            • To video jsem tam dal kvůli právě té chyby, jako reakci na tvé video. Můj příspěvek níže ;)
        • a to este nehovorim o priesvytnych texturach ked kukam na replaye, a z dialky vidim cez blatniky akoze v ktorom roku sa to nachadzame ?
          1991 ?
  • Ta recenzia od "ctenare" je tiez dobrym dokazom fanatizmu...
    Ako fakt ta hra si nezasluzi viac ako 7 a to tiez len kvoli tomus psracovaniu "exkluzivnych" aut.Nic proti ale Turn10 dokazali za menej casu spravit ovela vymakanejsi titul.A to hovorim o tyme ktory robia zavodne hry len par rokov.Nie ako tito Japonci , ktory to robia uz hodne dlho.Velmi zla hra a cakacia doba 6 rokov proste uplne mimo...patche nevyriesia vsetko.A sum tam zasadne vady.Toto je proste vadny produkt a to aj zarity fandovia uvidia coskoro...ked ta stupidna AI zacne robit cudesne veci...uz sa pise rok 2010 a nie 98 kedy to bolo ok.Strasna hra , maximalne sklamanie a idem si skocit racej na Foru :D
    Dufam ze toto sa nezopakuje s Duke Nukem : Forever !
    • Něco mi říká, že tvé doupě je sektor.sk :D
      • moje "doupe" je prave games.cz , sector.sk nepoznam a ani on nemam zaujem...
        Som len jeden z tych co si kvoli tomuto hnusu chcel kupit ps3.
        Nastastie som mal moznost vyskusat u kamarata.
        Hral som to asi 3 dni a stacilo.Poraidne ma nastvali tymto a cakam na forzu 4.
        Ano na PS3 mozno najlepsia volba ale pre fanatykov urcite nie...Ja mam rad zavody, zavody ktore ta nuti hrat coraz lepsie.
        ako sorry ale GT2 bola spickova....na tu dobu to bolo genialne a mozem skvelo povedat ze este aj GT5 je oproti GT2 uplna nula, jedine co ma lepsie je grafika a podstata a atmosfera uplne prec.
        • Se divím, že "kvoli tomuto hnusu" si to vydržel hrát 3 dni. :D
          • Kedze som chcel kupit tak mam pravo to vyskusat hadam nie ?
            Tak som sa s tym pohral.Preto 3 dni.To mi presne staci na to urcit ci ta hra je hodna kupy alebo nie.
            Urobil som dobre ze som vyskusal.I ked ta grafika je fakt paradna, hru to nezachrani a rozhodne neprida na hratelnosti.
            A ta "demence" AI je ohromna.

            A uz tak mimochodom sektor.sk dal hre 8.5 tak by si nemal ohovarat kedze viditelne si zaujaty fanda :D
            • Mne 8 aut bohate staci .
              Atmosferu totiz nerobi to co kolko aut je na trati ale to ako tazko sa dopracujes k 1 miestu.
              A taktiez "jizdni" model , ktory musi byt aspon z casti "kompetitivni" .
              Co sa u GT5 nedeje...Kazdy cakal aspon ty co chceli simulator (alebo lepsie povedane relisticnost) sa teraz skrucaju ze co to preboha je ?!
              Ako este raz sorry ale toto 6 rokov cakania a hra je vydana ako betaverzia !?
              A nehovorim o tej premrstenej cene !Fakt sorry ale toto si neprosim...radsej stokrat este rFactor,Forza,GT2 alebo GTR a od tohto GT5 ruky prec...
            • Já spíš hodnotil diskutující na sektoru, proto to doupě.
              V jiném příspěvku píšeš "GT5 je oproti GT2 uplna nula, jedine co ma lepsie je grafika a podstata a atmosfera uplne prec." Chci se zeptat, 8 aut na trati k dostatečné atmosféře stačí?
              Barvení aut u mě nerozhoduje, stejně beru tvorbu okruhů.
  • Tragická recenze, špatná recenze... atd atd atd. Vetšinou tohle napíše člověk který chtěl číst jen jedno. Za mě můžu říct že jsem rád za to jak je recenze "sterilní" a že ji nepsal někdo kdo už před 5ti lety věděl že to bude nejlepší, nejrealističtější hra všech dob a teď nedokáže absorbovat sebemenší kritiku směrem k tomuto "perfekcionistickemu" počinu...
    Jsem člověk který chtěl kvůli tomuto titulu investovat 9500,- aby si hru zahrál (Ps3 slim, volant prp Ps3 a hru samotnou) A nehledě na to že se opravdu recenze globánlě podobají jsem rád že jsem "NEPŘEDOBĚDNÁVAL" Kdbych nepotřeboval hardware nejspíš bych do toho šel protože žádná hra není dokonalá. Co mi ale osobně vadí je ta hromada pre-release řečí ze kterých se splnilo... Domyslete si sami. !!!Nejsem zaujatej Pcčkář ani zaujatej Xboxák ani zaujatej Ps3kař!!! Jen člověk kterej čekal a těšil se nechutně dlouhou dobu na nesplněné sliby.
    Tak mi začněte nadávat a psát co jsem za kreténa :) Recenzentovi nezávidím :)
    • Připravil ses o naprosto vynikající hru, jen protože jsi věřil PR kecůk, které mojí, s prominutím, všichni. To je to jediné, co k tomu můžu říct.
      • Ty mu věříš, že chtěl GT? Já ani náhodou. Přišel jen prudit.
        • Ja mu verim lebo aj ja som si chcel kvoli tomuto kupit PS3...lenbo idu vianoce a chcel som nieco nove.Plus mohol som prekvapit rodinu PS3-kou.
          Ale ako tak pozeram...nestane sa bohuzial...
          Mne 16 aut na trati nenapravy bohuzial zazitok alebo atmosferu v hre ktora je "nedodelana" !
    • Presne tak, nekteri by mohli psat recenze na GT5 uz od prvniho zarucene "ingame" traileru, ktery ukazoval, jak to nebude vypadat. A nestacila by pouzivana stupnice...Recenzenty upalit, ponizit a nahradit osvedcenymi kadry :)
      • Tak co nám doporučíš za auta? Arkády ale už nehraji a upozorňuji, že mám doma i PC. Kdyby náhodou zase někdo vytasil rFactor nebo tak.
        • Ked arkady uz "nehrajes" tak by si nemal hrat ani GT5 !?
          Kup si iRacing a uzi si simulator.
          Jasne a ked uz tak kup si komplet simulacne zariadenie (zavodnu sedacku s force feedbackem,volant,pedale ala G27).
          A tak podobne...Akoze co to tu meles?
          Arkady ? Vsak aj GT5 je len arkada s "nadechem realismu" a NIC VIC...
          • Děkuji za doporučení a za to, že jsi mě vyvedl z tunelu do světla.
            G27 mám doma, sedačka přibude příští rok. Škoda, tak si tu arkádu totiž neužiju naplno.
            1. Forza3 a iRacing
            2. NFS Hot Pursuit
            ..............................
            100. GT5
            Nedal jsem ho moc vysoko?
            • Tak OK, asi jsem hrál jinou Forzu3.
              No vidiš, nedávno mě zase jeden přesvědčoval, že zrovna to LFS je "naj". Že se tomu nic nevyrovná. Měl svou pravdu a nikdo mu to nevymluvil. Tak to ukončíme OK. Tobě se víc pozdává Forza3 mě GT5.
              Jdu se učit číst, abych rozuměl sousedům. :)
            • To ze forza je vymakanejsia neznamena ze je to simulator.
              Sa zobud.Ja som pisal ze Forza 3 je realistickejsia ako GT5 v jazdnom modeli.
              Za cim si stojim.Ale obidva tituly su pre masy , cize sa jedna o arkadu.
              LFS som nespominal naschval cakal som ze to sem napises, tak som ti nechal priestor.
              Ono tych "REAL" simulatorov je omnoho viac.Ja som spomenul len zopar co su asi tie najlepsie.
              A ked uz tak ani LFS nepatri medzi tie "naj" , je medzi mozno najrozsirenejsimi ale je to otazka vkusu.Na SimRacingu hodnotia LFS celkom zaujimavo a pri sumalatoroch sa obecne berie do uvahy aj rozsiritelnost,TrackIR, a podobne vymozenosti...

              To co hapruje je v tvojej hlave "kamarade" . Nevies po mne ani precitat post a nechapes co som napisal.Tak fakt teraz neviem kto je kreten...Urcite este mas dost casu dospiet.Ja som uz stary cap na taketo "detske" veci a recicky.
            • Ještě jsi zapomněl lfs.
              Ale to vědí jen lidi co si simulátory vyhledávají, že?
              A to, že tady vzpomínám Hot Pursuit je jen reakce. Protože když mi někdo napíše, že "Vsak aj GT5 je len arkada s "nadechem realismu" a zároveň ""Turn10 dokazali za menej casu spravit ovela vymakanejsi titul." a na to "Forza 3 je tiez viacmenej arkada" tak to trochu harpuje. Co ty jsi za kreténa?
            • Este si zabudol netkar pro napriklad.
              Ale to vedia len ludia co si fakt simulatory vyhladavaju ze ?
              GT 5 je arkada a o tom sa s tebou nebudem vadit.Forza 3 je tiez viacmenej arkada ale ma jeden realnejsi mod ktory dava hre "realismus".
              Urcite Forza 3 nemoze konkurovat i RAcing alebo rFactor.Ale k simulacii je blizsie Forza 3 a az potom mozno GT5.A hot Pursuit neviem naco sem vobec tahas...co si mi ty za kretena ?Kto to tu vobec spominal ?Ako sorry ale fakt my pripadas ako taky soplak...
              Vobec tu nie je rec o tomto.GT 5 vyvoj 6 rokov , forza 3 = 2 roky !?Ocakaval som od hry vo vyvoji 6 rokov aby ponukala nieco navyse okrem grafiky...co sa v konecnom dosledku nestalo.Tak sem netahaj prosim ta HotPursuit a podobne chujoviny!Este kebyze napises SHIFT s realism modom tak poviem ze okej....To ze som nespokojny s tym co mi strkaju do ksychtu za 60Euro mam pravo vyjadrit.To ze sa ti to paci neberem ale ked sa bavime tka sa bavme realne a nie ako v skolke..typu : je to najuzasnejsia hra aku som kedy videl a pod..
        • rFactor vytuneny mody a Forzu 3 - Metascore 92 - tzn spickovy produkt s lepsi AI a nastavitelnou obtiznosti, kvalitnim onlinem, tuningem, moznosti si vytvorit vlastni osobni auto a nastrikat si ho podle libosti a fantazie(a prodat ho v online aukci), kvalitnimi online a komunitnimi funkcemi, v soucasne dobe 500 aut k dispozici a vsechna na stejne urovni zpracovani. Coz mi prijde jako samozrejmost, ale japoncum zrejme ne. Nebo GT4 na Ps2.
          • Jasne, nejdulezitejsi je ze spousty funkci ktere ma konkurence lepsi vybrat tu dejme tomu nejmene dulezitou a kontrovat necim uplne mimo :) Skutecne uroven nevidana.
            • Psal jsi o Metascore? Psal. Psal si o barvení vozů? Psal.
              A proč jsem psal 16 aut. To proto, že se to týká taky online. A psal jsi o něm? Psal. Tak nechápu co je špatné na tom, že Metascore mě nikdy nezajímalo a další věci.
          • Tebe u her, myslím celkově, fakt zajímá Metascore?
            No vidíš a mě zase příjde jako samozřejmost 16 aut na trati. To barvení klidně oželím.
  • Tragicka recenze *11*
    • pozor tady nemůžeš psát nic proti GT5 !!!!!!!!!!!!!! *4*
      • Ja nepisu nic proti GT5, ja komentuju ubohou a nic nerikajici recenzi.
        GT5 mam 3 dny.. hra neni dokonala.. ale zatim odpovida tomu co jsem od ni cekal.. diky online moznostem s hra muze jen a jen zlepsovat. Doufam :-D
        • urcite si cetl jenom verdikt ako tak na ten tvuj post koukam...
          Nic proti ale ten tvuj koment je debilnej az to pali.
          Recenze je subjektivni vec nemusi kazdemu sednout ale to ze by o hre nic nereikala tak to akoze fakt nemusim.Takovyhle debilu je to hodne jak se koukam... *5*
  • Metascore 84, ultimate racing game se nekona. Dost ji toho evidentne k dokonalosti chybi. Popravde ani ja jsem necekal, pri tech Yamauchiho slibech, ze recenze pujdou pod 9/10.
    GT5 se tak stava nejhure hodnocenym plnohodnotnym GT v historii serie a rekl bych, ze opravnene.
    http://www.metacritic.com/search/all/gran+turismo/results
    • Mít tolik času na vývoj a pak hodit na trh tohle, to je teda odvaha. Kdyby to udělalo studio od MS, tak by se tomu každý smál, ale když neumí PD udělat hru, tak je to v pohodě. Kdo tu hru neobdivuje, tak je zaujatý.
      • No fandum, kteri se na recenzentech dozaduji hodnoceni 11/10 to nevymluvis, pro ne je TO dokonale i pres hru s neohrabanym a zdlouhavym menu, nemoznosti zalohovat pozice(a ze data corrupted pripady uz se objevily), hypovany editor je na nic, replaye neobsahuji prakticky nic, s cim by komunita mohla pracovat(pokud nepovazuji PLAY za genialni funkci), AI je neuspokojiva, Online mod na dnesni dobu zaostaly, rozdeleni aut standart/premium vylozene spatne, trati je malo...atd atd.
        Btw damagemodel v praxi: http://www.redsnake.cz/2010/11/gt5-damage-modely-standardnich-aut.html
        • Hlavně, že to musíš všem na každém webu vysvětlit. Napsal si někde alespoň od doby co GT5 vyšlo něco k jinému tématu nebo tě to GT5 zaměstnává, že už nemáš na nic čas?
          • Misto hloupych osobnich utoku, bych si treba rad precetl tvuj obsirnejsi nazor na GT5.
            • Útok? Snad v každém tématu na GT5 jsi, a nevšiml jsem si, že zrovna tvé příspěvky jsou nějak konstruktivní.
  • Tak uz jste mi zkazili i games.tiscali :( a to sem chodim snad 7 let kazdy den. Nepamatuju si za celou dobu takhle slabou recenzi. Nebo byla to vubec recenze? Kazdopadne ctenarske recenze jsou cesta do pekla... kdybych chtel cist, co si mysli ostatni hraci, tak jdu na diskuzni forum. Na Tiscali jsem chodil prave kvuli tem hodnoticim a nerobotickym clankum, se kteryma jsem mohl nesouhlasit, ale vzdycky byly odargumentovane a ucelene.
    • Nikdy nepochopim lidi, co neco nechteji, tak nechteji, aby to meli i ostatni. Kdyz se ti nechce cist ctenarske recenze, tak je preci cist nebudes ne? Co ti to vadi? Jini lide si je zase radi prectou a najdou se i taci, co neco napisi. Ctenarske recenze jsou o necem jinem, nez diskusni forum, tam je to o reakcich, kdezto u ctenarske recenze nad svym nazorem musis vice uvazovat a dat tomu lepsi formu nez u pouheho prispevku.
    • S názorem na recenzi souhlasím, ale čtenářské recenze mají smysl. Oddělují právě ten balast a flamewar, kterých je plné fórum, od názoru člověka co hru pravděpodobně hrál a udělal si čas ji zrecenzovat!!!! *5*
    • přesně tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit