Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že tyto PS hry nevychází zpětné,třeba po roce, na PC. Tolik her uz od Sony vyslo (Uncharted, Horizon, atd.) co bych si zahrál. Škoda, že mne konzole nesedí.
    • Ja som kupil PS PRO na 10 vyrocie od SONY, na markete boli slusne zlavy. Za 80€ som kupil bloodborne, ratchet, last of us remastered, Uncharted collection remastered, Heavy Rain remastered, NHL Doddatocne som dokupil Uncharted 4 a Horizon a mam vsetko co ma kedy zaujimalo na PS3 a PS4.

      Po vydani Crasha Bandicoota kupu rozhodne nelutujem a mozem len odporucit.
    • Kup si PS4 za par korun.O co jde?
      • Vůbec mě nesedí ovladače. Jako ceny konzoli nejsou problém, ale celý život jsem hrál na PC a co jsem párkrát zkoušel u kamaráda PS tak jsem si s tím nerozuměl. Navíc nechci se spoléhat na vývojáře, že budou mít dobrou náladu a hra pojede na 60 fps (i za cenu horší kvality nechci klesat pod tuto hranici na PC). Možná se v tomto ale rozmyslím s příchodem nové generace. Přece je. Ta současná tu už nějakou dobu je a nehodlám si tento rok koupit konzoli a příští se dozvědět, že vyjdou nové.
        • spoock
          Jak tady píše ucho, nemá smysl někde něco jen tak zkoušet, minimálně má smysl si takovou konzoli půjčit na týden, dva a odehrát tam ty fajn hry. Konzole nikdy nebyly o brutálním výkonu, ale o komfortu a o tom, že je to HW dedikovaný na hraní her.
        • jindra.veliky
          kdyz budes jenom brecet, ze do konzole nepujdes kvuli tomu, ze si na nich nikdy nehral....s takovym pristupem bysme meli jeste tlacitkovy telefony.
        • Ucho má pravdu. Já si koupil X360 ovladač k PC cca 5 let zpátky a začátky byly krušné. Ale do krve se to dostane celkem rychle, a pohodlné hraní se dostaví později. U mě to zabralo odhadem 50 odehraných hodin. Zkouška u kamaráda je fakt o ničem. Já byl u kámoše na PS4 a s tím dual-shockem jsem byl mizernej. A to už těch cca 5 let hraju jenom s ovladačem. Teď s xbox one verzí. Klávesnici a myš si užiju dost v práci.
        • ucho
          behem zkouseni se ti to nedostane do ruky. moje prvni hra byla Uncharted a to prvni kolo na lodi pro me bylo takrka nehratelny. nedokazal jsem kloudne zamerovat, natoz se jeste u toho hybat. ale postupne to cloveku vlezlo do krve a na konci uz jsem si byl o dost jistejsi. jako profik jsem se citil tak po 4 hrach :)
          jinak nevim, co vsichni resi s tim fps. jasne, 60 fps je lepsi, ale ze by mi 30 fps vylozene vadilo? zkus si u toho kamarada zahrat DriveClub, ktery je 30 fps. prakticky nicemu to nevadi.
          jinak ze vyjde brzy nova konzole je celkem pravdepodobne, ale to ukaze az cas. tam rozvahu chapu. otazka je, jak to bude s kompatibilitou. je to o tom, kolik her na PS4 si chces aktualne zahrat. pak si to propocitje, jestli se ti to vyplati. kazdopadne toho ovladace se vubec neboj, je to jen o to se s tim naucit a pak se daji hrat i FPS bez problemu.
          • ucho
            no jo, ale kdyz on uz je rok 2018. takze ten rok 2020 je vicemene za dvermi. jestli nekdo otalel s nakupem PS4 5 let, ten rok a neco uz muze vydrzet ;)
            a jestli to vyjde v roce 2020, v roce 2019 to oznami. dozvime se, jak to bude s kompatibilitou, vyvojem her a podobne. co kdyz bude mozne hrat hry z PS4 i na PS5? to by mohlo se vsim celkem zamavat. nebo se budou vyvijet hry ve dvou verzich (PS4 a PS5), jako tomu bylo nejaky cas u PS3 a PS4? nebo se PS5 zameri hlavne na rozvoj virtualni reality?
            to je spousta otazek. samozrejme jestli chce nekdo hrat exkluzivity, radim koupit hned a hrat. jestli nekdo zvazuje koupi sve prvni konzole a ma hluboko do kapsy, mozna se vyplati pockat na to oznameni. minimalne by to melo ovlivnit cenu stavajicich konzoli.
      • Za pár korun. :D
        • PS4 Slim 500GB koupíš z druhé ruky za 4k...pročko za 6k. Sám jsem totak kupoval....což jsou oproti PC drobné.
        • Ano oproti pc je to za kacku
  • Krescz
    Bože ano! :D
  • ucho
    tak to je paráda, že to bude dobré, tak to se těším. jen ještě musím zahrát trojku.
  • Jack1947
    Ta hra musí bejt fakt revoluce nebo evoluce v žánru, jinak si nedovedu představit 10/10! To tu nedostal ani předchůdce *8*
    • Jj. Jednak docela evoluce proti předchůcům. Ale druhak je maximálně kvalitní.
      Je to jezda z těch her, která dělá jen pár věcí (souboje, příběh), ale dělá je maximálně dobře a zábavně. A člověk si při hraní uvědomí, že je to tak lepší, než kdy hra nabízí navíc dalších sto nudných možností.

      GoW (podobně jako nedávný Doom) ukazuje, že se někdy vyplatí vzít již osvědčený žánr a prostě v něm udělat další dobrou hru bez vymýšlení hovadin navíc za každou cenu. A až při hraní zjistíš, že takových vlastně vychází zoufale málo. Ač je na trhu hromada 3d person mlátiček, tak paradoxně takovou jako nový GoW si nnějak emůžu vybavit.
    • Jacku, to, že nemáš dost peněz na to, aby sis koupil PS4, nevykompenzuješ tím, že budeš pomlouvat každou dobrou hru na PS4.
      • A co si kompenzujes ty touhle ublizenosti? *15*
    • Jacku, ty i kdyby jsi tady napsal chemickou rovnici na lék proti rakovině, tak stejně dostaneš palce dolů. *15*
      • po par letech kazdodenniho zvraceni vseho a vsude se neni ani co divit..
      • Jack je troll, který pomlouvá hry, které nikdy nehrál a nebude hrát. Co jiného si takový člověk zaslouží?
        • Jack1947
          Nechápu ten hejt, vždyt to co jsem napsal je pravda...
          • no, ale pouze ve tvem malem vesmiru...
  • jdete uz do hajzlu s tim porovnavanim co je lepsi!!!
    • jj, pc je nejlepsi, takze dalsi debaty jsou naprosto bezpredmetny
      • jj, mas svoji pakarnicku o ktery jsi presvedcenej a proc ne, me spis vadi to,ze kazda diskuse je zakydana desitkama vlaken o tom co je lepsi, diskuse nebo debaty to nejsou.
  • Letošní Zelda to, ale asi stejnak nebude ne?
    • Tak, s 10/10 to zatím hra roku je, ne? Uvidíme, jak se z toho redakce na Vánoce vykroutí *3*
  • michaliuz18
    ake necakane , hype a reklamy robia svoje :) mna to nelaka ani keby to malo 15/10 , pockam kym padne cena a ked nebudem mat co hrat. Pritom trilogiu gow mam rad no toto ma absolutne nelaka
    • Nezvladajko, kdyby se to jmenovalo Zaklinac a vyšlo to na PC, tak tu rves o historickém pocinu
  • God Of War: Origins
  • Hodnocení 10/10. To je to fakt taková pecka? Vždyť je to "jen krásná rubačka". Nechápu...
    • Ty mas narubano v hlave...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit