txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (144 příspěvků)

• Dixxx (anonym)

Mám DLC kod navíc, ale nevím na co přesně je. Přišel mi mailem. Kdyby ho někdo chtěl, tak mi napište. lukes.ondrej@seznam.cz

před 51 min.
  • Addams (anonym)
    7 se líbí

Kde jsou ty časy, kdy se dalo s ostatními hráči bavit o hrách v přátelském režimu?

18.4. (2 dny)
  • Derp (anonym)
    1 se líbí, 1 se nelíbí

V (anonymních) diskuzích na internetu od nepaměti prakticky každá diskuze obsahovala nějaké hatery.

Tomu důvodu, kvůli kterému se vám zdá, že to bylo kdysi "lepší", se říká "popření" a funguje to tak, že mozek lidí postupně vytěsňuje nepříjemné vzpomínky/myšlenky. Proto mají lidi pocit, že kdysi byly filmy/seriály/hry/hudba/diskuze lepší.

včera v 14:57
  • Lol (anonym)

Třeba hudba. Kdysi to byla hudba, dneska je to sra*ka. To není o nějakém vytěsňování Derpe. Bohužel to je fakt ostatní budiž

včera v 17:40
  • n (anonym)

filmy a hry jsou zas samej remake/remaster

to v hudbe nevidis, ze by ti nekdo prodaval za plnou palbu cover

před 54 min.
  • pan_vím_všechno (anonym)

God Of War: Origins

14.4. (6 dnů)
  • zzz (skrytý)
    4 se líbí, 3 se nelíbí

95% na MT.

14.4. (6 dnů)
  • SalemCZ tiscali.cz
    7 se líbí, 29 se nelíbí

Tak vypadá to že Sony se touhle hrou snaží dohnat Nintendo v kvalitě.

13.4. (6 dnů)
  • xxx (anonym)
    28 se líbí, 19 se nelíbí

Netahej sem trapný Nintento, Mario pro dětičky po stoprvé už nikoho nezajímá...

13.4. (6 dnů)
  • Blue.Shark tiscali.cz
    11 se líbí, 10 se nelíbí

Nemáš pravdu, technicky vzato. Další Mariové by nevznikali, pokud by značka umírala.

14.4. (5 dnů)
  • Jack1947 tiscali.cz
    10 se líbí, 33 se nelíbí

Ta hra musí bejt fakt revoluce nebo evoluce v žánru, jinak si nedovedu představit 10/10! To tu nedostal ani předchůdce *8*

13.4. (6 dnů)
  • Living Tribunal (anonym)
    30 se líbí, 2 se nelíbí

Jacku, ty i kdyby jsi tady napsal chemickou rovnici na lék proti rakovině, tak stejně dostaneš palce dolů. *15*

13.4. (6 dnů)
  • Derp (anonym)
    5 se líbí, 4 se nelíbí

Jack je troll, který pomlouvá hry, které nikdy nehrál a nebude hrát. Co jiného si takový člověk zaslouží?

14.4. (6 dnů)
  • Jack1947 tiscali.cz
    4 se líbí, 5 se nelíbí

Nechápu ten hejt, vždyt to co jsem napsal je pravda...

15.4. (5 dnů)
  • Derp (anonym)
    5 se líbí, 4 se nelíbí

Jacku, to, že nemáš dost peněz na to, aby sis koupil PS4, nevykompenzuješ tím, že budeš pomlouvat každou dobrou hru na PS4.

14.4. (6 dnů)
  • Oko (skrytý)
    7 se líbí, 1 se nelíbí

A co si kompenzujes ty touhle ublizenosti? *15*

14.4. (5 dnů)
  • Filip (anonym)
    23 se líbí, 6 se nelíbí

To tu naozaj niekto rieši v 21 storočí hádky gamepad vs myš a klávesnica?

som myslel, že za tie roky za nezmyslené vojny konzola vs PC trošku posunuli, ale vidí, že ani nie *1*

ľudia, riešite hry a nie platformy!

13.4. (6 dnů)
  • Lol (anonym)
    3 se líbí, 20 se nelíbí

Drtivá většina na pc stejně hraje na gamepadu, takže asi tak *1*

14.4. (6 dnů)
  • zzz (skrytý)
    2 se líbí, 4 se nelíbí

právě +

14.4. (6 dnů)
  • double lol (anonym)
    7 se líbí, 1 se nelíbí

Zdroj?

14.4. (5 dnů)
  • tom (anonym)
    8 se líbí, 3 se nelíbí

Jenom na steamu mám přes 100 her, gamepad používám... pro dvě...

14.4. (5 dnů)
  • Vallaska (anonym)
    8 se líbí, 18 se nelíbí

Hra to může bejt dobrá, ale hlavní hrdina je strašně nesympatickej mongoloid. Škoda

13.4. (6 dnů)
  • SalemCZ tiscali.cz
    15 se líbí, 1 se nelíbí

řekl bych že je spíš Řek

13.4. (6 dnů)
  • Jerry (anonym)
    14 se líbí, 6 se nelíbí

To ses spletl a místo screenshotů ses podíval do zrcadla, ne?

13.4. (6 dnů)
  • Lol (anonym)
    3 se líbí, 11 se nelíbí

Ano hlavní hrdina je hnusný jak pytel ořechů a taky se mi nelíbí. To že se Vám líbí každej strašák v poli neznamená, že se musíte do něj hned navážet.

14.4. (6 dnů)
  • trulikuli (anonym)

Naopak, Kratos vypadá charismaticky a má dobře nasraný výraz hodný k jeho charakteru. Ostatně by mě zajímal tvůj ksíchtek, jestli jsi takový ten přiblblý, tuctový krasomilek bez osobnosti, nebo škaredín s komplexy...hm?

před 4 hod.
  • Flash (anonym)
    10 se líbí, 38 se nelíbí

Mysi muzete ovladat vsechny ty indie a early access hry na pc. Skutecne AAA hry jsou na konzolich a tam se hraje gamepadem :)

13.4. (6 dnů)
  • Kj (anonym)
    4 se líbí, 14 se nelíbí

Se mi libi ty palce dolu, ale ze b vyjmenovali ty PC only exclusivni AAA hry ktere jsou kvalitni to neeee.

Btw pc mam herni ale i konzole

13.4. (6 dnů)
  • zzz (anonym)
    19 se líbí, 5 se nelíbí

PC nepotřebuje exkluzivní hry. Stačí fakt, že na PC je větší výběr her a že všechny hry bs PC běží a vypadají líp. O "only" exkluzivitách se hádaj jen nevyzrálí fanboyové značek jako ty...

13.4. (6 dnů)
  • Kj (anonym)
    2 se líbí, 18 se nelíbí

Tak ty jsi tezce zakomplexovanej asi z toho ze nemas co hrat. Tak si uzi multiplatformni hry only typu far cry a mylsi si ze to je valitni pocin konkurence schopny exclusivnim hram.. ja mam vsechny konzole i herni pc, fanbo jak prase.... napise nekdo jdo ma ocividne pc only. Nechape psany text, nechape o cem se bavim, nechape pointu co tim myslim ale hlavne ze je vyzraly.

13.4. (6 dnů)
  • zzz (anonym)
    7 se líbí, 2 se nelíbí

Slušnej trigger...

14.4. (5 dnů)
  • Tom (anonym)
    5 se líbí, 5 se nelíbí

Heh, bejt to par let zpátky, kdy jsem bejval HC PCckar, tak to dam i za pravdu. Bohužel jsem ale dosel k tomu, ze na PC už hry vůbec nekupuju celkově, protože právě na PC mi dost chybí velké exkluzivní hry s velkými produkcnimi hodnotami, které by ukazovaly to nejepsi na PC platformě.
    Jakože, máš tady Star Citizena, ale to ještě venku není a dlouho asi nebude, protoze je asi místo vývoje hry spis akorát baví prodávat trdlum lodičky a pozemky. Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na PC a nebyla to pitoma RTS nebo MP kravina ci MMO? Crysis?
    Ver, ze bych klidně vyměnil 90% PC katalogu her za hry typu Halo, God of War nebo třeba Bayonetta 2 a 3 a mel bych pak důvod na PC zase kupovat hry.

14.4. (6 dnů)
  • jamar28 tiscali.cz
    11 se líbí, 2 se nelíbí

"Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na PC a nebyla to pitoma RTS nebo MP kravina ci MMO?" - No tak to je těžké, když předem vyřadíš to, v čem PC exceluje. *1* Jinak máš ale nejspíš pravdu, PC nemá jednotného výrobce, který by se navíc ještě zabýval vývojem her, takže proč by něco takového vznikalo? Leda by se snad spojili největší výrobci grafických karet nebo tak něco a společně založili herní studio pro PC exkluzivity. Taky bych měl na PC hrozně rád k dispozici takové hry, jako je God of War, takže si PSko časem stoprocentně koupím (a pak se s ním na měsíc zavřu do sklepa a doženu to), ale kdybych si měl vybrat mezi PS a PC, pořád bych dal přednost PC, protože je na něm větší výběr a především spousta těch strategií, jako jsou třeba ty od Paradoxu, na konzole vůbec nevychází. A vedle CK2 nebo EU4 se holt můžou vzít God of War, Halo a Bayonetta svorně za ruce a společně se jít zahrabat. *1*

14.4. (6 dnů)
  • flash (anonym)
    3 se líbí, 11 se nelíbí

Na PC je vetsi vyber. Ale ceho. Indie a early accessu ? Ne diky nechci.

14.4. (5 dnů)
  • zzz (anonym)
    12 se líbí, 5 se nelíbí

"Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na PC a nebyla to pitoma RTS nebo MP kravina ci MMO?"

Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na konzolích a nebyla to pitomá mlátička, arkádová kravina či filmový tunel? Jen používám stejnou logiku. Nesmyslnou logiku zmateného člověka, co si myslí, že je arbitrem toho, co je a není kvalitní herní žánr.

14.4. (5 dnů)
  • zzz (skrytý)
    1 se líbí, 5 se nelíbí

a ještě magor ukradl nick, asi ten magůrek s aritmetickým půrměrem. *15*

14.4. (6 dnů)
  • zzz (anonym)
    3 se líbí

Řiká skrytý registrovaný nick pod fake zzz ... jo, seš kvalitní magůrek. Souhlas...

14.4. (5 dnů)
  • Jipka (anonym)
    1 se líbí

Koupil jsem 4K sonku, teď už zbývá poslední krok a to vzít PS4 od monitoru k televizi, tož to bude ale na dyl, jsem proste zvyklý hrát na monitoru

13.4. (6 dnů)