Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ty sis teda ulevil chlapce :D prej holka, deti, k pc opravdu jen ve volnem case. Ted jsi tady ty herni guru mistry tedy roznesl uplne na kousicky, gratuluju.
  • Witcher 2 je těžký jen v některých momentech žel těch je pomálu. Např. V jeskyni ve Flotsamu se na tebe vyrojí desítky nekkerů, tak je to těžké nebo ty pavoučí královny mají přehršel hp na insane, ale i tak to není hardcore ani náhodou.
  • Ano, máš pravdu. Je to naprosto zbytečné poměřovaní pindíku. Ti kteří nenávidí jednu hru. tak řeknou, že je lehká a naopak. Já se snažil to naspat co nejvíc objektivně, jelikož Dragon Age není úplně můj šálek kávy a to především kvůli příběhu, ale hra je to bez patche a na nejvyšší obtížnost neskutečně těžká a každý fight se musel promyslet a několikrát se k němu i vrátit re-loadem.
  • "Čím je hra těžší, tím je kvalitnější."

    Aspoň tak se tváří všichni ti "hardcore - hrál jsem Wolfa 3D v době, kdy ty jsi byl na houbách" herní guru mistři těchto diskuzí. Hry, stejně jako další odvětví ZÁBAVNÍHO průmyslu, jsou zrcadlem společnosti, která je hraje. Pokud je vám přes 30 a považujete se za experta na současnou herní scénu, neboť vše jste hrál a viděl, tak error je spíš ve vás. Najděte si holku, pořiďte děti a strávěte s nimi kvalitní čas, ke kompu lezte jen v opravdu volném čase.

    Přestaňte si hrát na experty. Ani samotný recenzent nikdy skutečným expertem nebude, nebuď objektivita je subjektivní, či téměř neexistující.

    Užije si hezký zbytek dne, drazí rádoby odbornící z diskuze :)
  • Nejtěžší RPG podle zkušeného hráče RPG za posledních pár let. První místa jsou společné, jelikož opravdu těžko říct co je pro mě těžší.
    1) Dark Souls Calamity Ring Ng++++
    1) Dragon Age NO patch nejtěžší obtížnost
    2) Demon Souls
    3) Dragon Dogma
  • Co se tady nedozvím, prý že Witcher 2 je těžká hra na insane? Hahaha. To je pro vtip roku. Witcher 2 je dosti casual hra, příběhová hra. Mám to dohraný na insane a umíral jsem jen v první kapitole. Ve druhé a třetí je kumšt umřít.
  • LOL ten Witcher To jsi upadl ne? Za prvé insane= dark bez savů a za druhé je to stále casual. Boss Fight trvá asi tak tři minuty a ani se tě nedotkne. To je prostě lol. Ty hry, co jsi naspal na hard obtížnost navyšují jen hp a vůbec to není o skillu.
  • LOL ten Witcher *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* To jsi upadl ne. Za prvé insane= dark bez savů a za druhé je to stále casual. Boss Fight trvá asi tak tři minuty a ani se tě nedotkne. To je prostě lol. Ty hry, co jsi naspal na hard obtížnost navyšují jen hp a vůbec to není o skillu.
  • No jo, na Dark Souls je vlastne tezky, protoze kamera se vam otoci do p1c€ a vy skocite do hajzlu a jste mrtvy - alias pseudo hardcore hra a kazdej se muze p0sr@t *15*
  • Nenuti, u Souls staci trpezlivost a odolnost proti repetitivnosti. Nikdy som pri nich nepozrel do guide , iba ak na ten ''skvely'' sposob ako sa dostat do datadisku v Dark Souls ;)
  • Dark Souls u mna najtazsia ani nahodou, to by tam muselo hrozit nieco horsie ako opakovat parminutovy beh k bossovi / miesto smrti u mna:
    1. Xcom Enemy Unknown - ironman classic
    2. Wizardry VIII - ironman mode
    3. King's Bounty seria - impossible difficulty
    4. Shogun 2 - legendary difficulty
    4. Torchligt 2 / Diablo seria / HC charakter od hardcore a vyssie
    5. Witcher 2 insane obtiaznost
    6. Spellcross
    A dalo by sa pokracovat dost dlho, ale pravda je, ze Souls hry su tie narocnejsie na trpezlivost, ale naozaj nehrozi aby tam kvoli chybam buildu / strategii / drobnej chybe pri hrani sli do kelu 2 tyzdne hrania ako sa mi stalo pri King's Bounty ci Witcherovi ;-)
    DS obtiaznost by som prirovnal k raidu vo WOW, do zblbnutia opakovat jeden usek a bossa kym clovek / grupa neurobia vsetko ako treba a progress ide dalej.
  • kennyB
    Souhlasím: mě stačí, jak tu zase obhajuje pc scénu a tvrdí, že konzole můžou za dnešní herní úpadek *7* Někdo to tu jednou napsal a všichni tu jen papouškují. Za dob PS1, PS2 si nikdo na nic nestěžoval a najednou jsou konzole špatné, ááááááno???
  • Nikdy som nad podobnym rebrickom nepremyslal. Na jeho vrchole by boli asi zrejme hry ktorych narocnost stupa do nekonecna a tych bolo mnoho. A po nich by nasledovali 8 a 16 bitove hry, z ktorych si uz dnes casto nespominam ani na nazvy. Ako nedavno trefne spominal A.Anastasov, vtedy boli vsetky hry hardcore. Zrejme by sa tam dostali niektore stare 3d strielacky, ktore boli pre mna na najvyssej obtiaznosti casto nehratelne. Reflexy sa nedaju naucit *1* Modifikovane hry samozrejme vynechavam pretoze tie ide nastavit tak ze ich neprejde nikto.
  • Tak mi sestav žebříček nejtěžších single- her, co jsi hrál.
  • kenny
    Ano mozes. Aj ten Skyrim si mozes skusit prejst na 1. leveli. V tetrise by ti nepomohlo ani levelovanie pretoze skor ci neskor tam skoncis. Problem je ze nevyuzivanim aspon tych minimalistickych prvkov rpg by hra bola este nezaujimavejsia.

    souhlasim alias aa
    este raz: nepisal som ze to nemozes zaradit do hc. A este raz ti napisem ze proti hram od FromS. nic nemam
  • ElBundo
    Tak houby! Ptali se na vlak do Náchoda...
    http://youtu.be/3342bNEBUHU?t=2m14s
  • @Kenny. On to nehrál. Sám to napsal, ale při tom tvrdí, že je to lehké a že to nepatří do žebříčku hardcore her. Potom napsal, že ho to nebavilo a pak naspal, že je to dobrá hra. Jsem mimo já nebo on. Zkus to rozlousknout, protože já si myslím, že si píší s nějakým mentálem.
  • Co sa stale jedujes decko *1* O DS som nepisal ze je to lahka hra. Len vacsina rebrickov o obtiaznostiach je prave o tom ako skoro hrac od zaciatku zatuhne. Ak su akcne rpg dobre navrhnute tak uz z principu nie su najtazsimi hrami pretoze je to hlavne o hladani spravnej techniky ako na superov. Co v takej strielacke zalozenej na reflexoch nemusi stacit. Hry nemusis nutne hrat dokonca na to aby si vedel ci su alebo nie su dobre ci lahke. Na to je zivot prikratky. Vacsina ludi nehrala do konca ani tie najznamejsie hry. Opakovane ma vyznam hrat len hry ktore cloveka zabavia. A tam je pripadny moding uz vyhodou.
  • kennyB
    dizz: jestli ti hra dark souls nepřipadala až tak moc těžká, mohl jsi si dát za úkol dohrát ji třeba na prvním lvl, něbo něco jiného. Je tu spousta možností, jak si ji ještě víc ztížit *3*
  • ElBundo
    Já myslim, že bugy jsou právě naprosto skvělá věc. Nic mi neudělá v těžký hře větší radost, než když se mi na ní podaří vyzrát třeba tim, že objevim nějakou chybku. Prostě když něco udělám trochu jinak, než se ode mě čeká a já tim vlastně zažiju něco naprosto speciálního.
    Třeba ve Falloutu 2 jsem prakticky hned po ůvodu v Arroyu vyrazil dolu do Navarra pro Power Armor, kam jsem se dostal jen díky save/load technice.
    To je prostě to, co mě na těch hrách baví. No a už to v nich moc často nejni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit