Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kickasl
    2/3 clanku jsem precetl.
    V nadpisu smysl vidim. Nadpis je 100% pravdivy.

    Jinak viz muj horejsi prispevek, kde jsem se rozepsal trochu vice(i tak jsem to musel trochu zjednodusit, protoze tu nechci publikovat vedeckou praci :)).
  • Hnisavec
    dobrý článok, milujem tieto skryté veci. V Demon´s Souls som preklopil všetky svety do pure black i pure white, aby som našiel všetky secret veci, v Dark Souls tajný level Ash Lake nemal chybu, fascinujúce, získanie tŕňového brnenia takisto a kopec ďalších skrytých vecí. Tajné levely v Diable, Hydralisk zo Starcraftu vo Warcrafte 3, atď, atď......takéto secret veci pre fajnšmekrov čo milujú tú hru sú taká chuťovečka a odkaz, že sa s tým tvorcovia vyhrali a nemysleli len na zisk, ale v prvom rade na svojich skalných fanúšikov....
  • jasne že jsi to prošel když cheatuješ a zneuživas bugy
  • Hnisavec
    sú tam zámerne vyjadrili sa k tomu i tvorcovia....lama si vrav sebe, ja mám z Demona 3 platinky a Dark Souls som prešiel s postavou na lvl. 1...lama na teba tak kýve ráno v zrkadle, nevyznáš sa do tej série ani zo 100tiny ako ja, tak drž pysk :D
  • kickasl
    S tim bych souhlasil, ale to uz mi prijde jako jiny problem. Hra(napr. skyrim) je proste delana pro "mainstream" (jedno z nejvice naduzivanych slov zde v diskuzich) a tvurci se snazi o co nejvetsi pristupnost a jednoduchost. Vem si CoD- prodava se ho urcite mnohem vic nez driv a pritom je mnohem jednodusi a blbejsi se zamerenim na grafiku a marketing(to co se utrati za propagaci jsou sileny castky). Diky tomu, ze se hra prodava tvurci usuzuji, ze to hraci chteji (coz je klidne mozny, ale o tom co hraci chteji moc spekulovat nechci) a tak pokracuji stejnym smerem. A fanousci hardcore strilecek si zahraji red orchestru(nebo co se ted hraje- strilecky nejsou zrovna moje specialita).
    Ja si treba skyrim rad zahraju, ale vyzvu tam nehledam. Netvrdim, ze je to perfektni hra, ale nahral jsem tam desitky hodin a uzil jsem si to. A kdo chce nejakou vetsi vyzvu tak si zahraje treba dark souls(k cemuz jsem se stale poradne nedostal, ovladani me dost odradilo).
    A nakonec, jak je mym dobrym zvykem budu velebit paradox interactive. Ted se treba chystam(znova) na HoI. Urcite to neni hra pro kazdeho, neni to mainstream hra, nepovede me za rucicku a i mnoho fanousku strategii by se na to po chvili vykaslalo.

    Takze abych to shrnul: At si kazdy hraje co chce.
    Az vyjdou frog fractions 2 urcite si to svoje publikum najde. Urcite to spoustu lidi zaujme, ale miliardy to vydelavat nebude.
  • Kolik těch her, ale je? Naprosté minumum a v AAA tvorbě snad jen Souls série. Ano, ta je mimořádná, ale pak nic. A když se podívám na komentáře k této hře, tak Veskoslovavé a jemu podobní stejně první, co řeší je grafika. Takže otázka? Jak takové hry můžou dlouhodobě uspět? Myslím si, že nemohou a že i Souls série se vytratí do zapomenutých časů.
  • Nevidis smysl v clanku nebo v jeho nadpisu ? Evidentne reagujes jen na nadpis, protoze clanek je uplne o necem jinym.
  • právě jsem dohrál jedničku a vsadil bych se, že vývoj je nic nestojí a ty prachy ve skutečnosti potřebují na drogy, protože u jedničky jsem si říkal, že tohle udělal buď totální blázen nebo někdo komu lsd/psilocybin/dmt není cizí. Ale jo občas se "vyndat" je fajn, ale do dvojky by to chtělo víc nových nápadů
  • ty bugy tam nejsou zamerne, a pokud to zneuzivas tak jsi lama
  • Miserius
    Z velky casti taky jde o hru samotnou... Vetsina her ti vsechno ukaze/vysvetli co nejdříve a nebo je strasne jednoduchy na to prijit... Vem si treba Skyrim, vsechno je hned jasny, vis presne co kde je diky GPSce a kazdy npc ti rado převypráví celej životopis. V Dark/Demon Souls víš jen minimum, kazdej mluvi v hádankách (když už mluví) a na vše musíš přijít sám (vždyť doteď prý jsou věci které nikdo neobjevil)
  • Nějaké sanatorium vybírá na vánoční besídku?
  • kickasl
    Chci se nechat prekvapit? Tak se nedivam na gameplay, let's play, obrazky ze hry, videa, trailery... Dit je to moje vec kolik si toho najdu na netu a na kolik toho prijdu sam. Nikdo me prece nenuti.
    Lidi jsou tak blbi, ze je nenapadne nedivat se na videa ze hry, kdyz pak chtej byt prekvapeny?
    Ja proste nevidim v tom clanku zadny smysl. At si hry kazdy uzije jak chce...
    (Samozrejme treba recenzenti(nebo proste lidi co se hram venuji profesionalne) se nejakym tem spoilerum nevyhnou, ale to je porad strasne mala cast hracu.)
  • Cosi
    https://www.kickstarter.com/projects/475057068/frog-fractions-2
  • Pamatujte děti, Mew v Yellow verzi v Rumělkovém městě v přístavu kde kotví S.S.Anne, je potřeba použít HM STRENGTH na nákladní auto, které stojí v pravém rohu.
  • Cosi
    Já si pamatuju, jak jsem kvůli složení puzzlu ze zvěrokruhu v prvním Poslu Smrti šel hledat staré noviny, abych věděl, co které znaky znamenají a dal je správně. Nakonec jsem je našel v deníku Metro.
  • nejhorší je, když hra ukáže všechny mechaniky během prvních 20 minut a dalších 15 hodin je jenom dokola opakuje a nepřidá už nic nového
  • Hnisavec
    v Demon Souls sa dal prakticky každý boss zabiť nejakým trikom/bugom, ktorý tam tvorcovia zámerne dali a nechali. Jeden Maneater sa dá zabiť ešte spoza hmly s dobrou zásobou šípov a trpezlivosťou. Old Monk sa dá hneď pri vstupe odhodiť, keď má človek obojručne Meat Cleaver a potom s thief ringom na neho zakúzliť z rohu poison...rovnako posledný boss, atď.

    Dark Souls detto, len tam to už je menej výrazné a nie je to všade....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit