Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja to nechapu a nepochopim jak mužou nekoho tyhle hry bavit. Fakt obdivuju každyho kdo jako videl celejch tech 55minut jak typek jezdi nakladakem :D Jako veci nudu sem nezazil a to sme jednou byl nucenej videt i celej den ordinace v ruzovy zahrade a stejne to bylo zabavnejsi jak tohle.
  • Myslim si že každej vi co je to demolition derby nemusis to nak rozepisovat stejne jako že každej ví že je to v USA a že tam maj radi pick up(y).
  • jako že by nemoh okomentovat a vidite tohle a tohle ve hre tak na zaklade zpetne vazby komunity jsme to naprogramovali, aby to pri te a te situaci delalo tohle a tohle museli jsme kvuli tomu poresit tadyto a tamto ale je to tak jak si komunita prala.... no to by asi nezvlad co se musel soustredit aby dovez naklad a vydelal dost na dalsi kamion.... manager pres logistiku *1*
  • Otázka: to community jsi vypustil schválně?
    On to je člověk pro styk s veřejností pokud neumíš anglicky, tak jsi to mohl vypozorovat z jeho vystupování.Opravdu nepotřebuje vědět, jak se co programuje.Má úplně jinou náplň práce.
  • no vidíš, to jsem nikdy nehrál. Ten koncept mně nikdy nezaujal, ale asi bych to měl zkusit :-)
  • to už dávno udělali jmenuje se to GTA *3*
  • Nechtěl bych pracovat ve firmě kde manager vůbec netuší jak a co jeho jádro firmy vyrábí dělá co řeší za problémy, jak to funguje.... imho na začátku videa je vidět na zemi za sedačkou odpojený kabel vůbec bych se nedivil, že to byl ten důvod proč mu to nefungovalo managerovi *3* *1*
  • kamion to nic není. Když jsem byl v USA, tak jsem se tam zůčastnil "demolition derby". Krásná show pro white trash rednecky - navezou auta na plac a pak je zdemolují. Občas tam jezdí i takové ty velké trucky či pick-upy na obřích traktorových kolech. Mohli by udělat hru, jak člověk na tomto jezdí ulice New Yorku v dopravní zácpě.
  • *1* *1* *1*
    Konecne trol na urovni.
  • Chodci tam jsou, ve meste je jich vic nez v konzolovem gta.
  • Grand
    Velka skoda, ze nepridali chodce, cyklisty, motorkare. *9*
  • Nebo Freetrack, Opentrack, či Facetrack viz. diskuze u recence této hry.
  • Podle mě se rozhlížel pomocí křížového ovladače co měl u řadící páky.
  • Aha, takže na začátku, kdy stojí Pavel před kamerou a dává rozhovor, je zároveň i za ní. To dává smysl.... *7*
  • Produkce sice ano ale kvalita moc ne *1*
  • Jj a nebo zombíky a na truck radlici, viď? *1* *1*
  • Proč si nic jiného nezasloužím? Protože se mi nelíbí tento moderátor? protože mám výhrady k jeho prezentaci a amatérskému přístupu? Kdyby takhle jako ty uvažoval každý....no ani pomyslet.
  • Hlavně to mumlání v pozadí bez mikrofonu. To vážně nemá tiscali team pořádný moderátory? Jak může někdo kdo neumí ani pořádně mluvit dělat videa na takovýmto jinak super hernim webu. Mám tento web rád ale když vidím tohoto človíčka v nějakým videu, chytám se za hlavu a prchám.
  • *1* ....taky možnost *1* Asi je vás dost jak koukám.
  • Protoze mi to prijde od profesionalniho herniho studia neprofesionalni az amatersky. To by pak tvurci dalsich pokracovani her mohli menu a UI nechat stejny jen hry by byly trochu jiny. Dela to na me dojem odflaknuti, cekal bych od SCS vic.
    Jo a nejsem hater, ETS2 treba mam moc rad ale ATS me zklamalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit