Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono nejde jen o toho video, i samotny ETS2 ma stejny problem, sedíte tam jak ve sportaku a ne v nakladaku. Zmeny na sedacce nic neresi. Taky bych byl pro vyssi perspektivu.
  • Zrzzek
    Chápu tě a dovolím si tvrdit, že na tomto videu je to lehce zkreslené...
  • omg čo to s tým má spoločné... ja vravím o zlej perspektíve pri pohľade z kabíny, proste je nízko nad zemou. ten pocit je akoby ste sedeli v nejakom pickupu nie v kamione *7*
  • A nejen poloha sedadla, ale veškerých úhlů pohledů. Dají se naštelovat i zrcátka. Prostě kabinu si člověk může udělat podle sebe :)
  • Lidi u toho relaxují a třeba přemýšlí/poslouchají hudbu atd a pár nadšenců má doma simulátor. Moc bych to neřešil.
  • Poloha sedadla se da nastavit.
  • podľa mňa majú zle urobenú perspektívu kamery, lebo pri pohľade z kabíny to vyzerá akoby ste boli moc nízko pri zemi. v trucku sedíte dosť vysoko nad zemou a pozeráte sa viac zhora. to mi na tej hre dosť vadí
  • Máš recht.
  • pokud se tahle zivacka slusne prodava, tak simulator jesterky by musel bejt absolutni akcni hit *5*
  • Zrzzek
    Protože každý "dospělák" řídí každý den americký kamion... Víš, že je to docela relax? Pustit si dobrou muziku a do toho brázdit Ameriku/Evropu...
  • Zrzzek
    Vždyť tam řekl, že "naši výtvarníci si s tím opravdu pohráli, umístili sem hlídače, který střeží bránu do toho překladiště". A co k tomu? Programátoři ho naprogramovali tak, aby každou hodinu herní doby obešel areál. Udělali to přes podmínky a cykly a použili tuhle metodu a támhleten balík. To by byl gamesplay... *1*
  • to je normalni. tyhle simy rizeni jsou delany jen a pouze pro deticky, ktery jeste v zivote neridily. dospelak ma dost realu.
  • Já jen doufám, že teď nebude hlavní práce na American a na Euro se bude prdět. to by mě vážně naštvalo.
  • PreidaQ
    Pointa příspěvku nebyla poučit tě o demolition derby, pointa byla vědět, že Drizztíček byl v jůesej.
  • Tobě nějak nedochází, že community manager není částí vývoje. Představuje už hotový produkt ve formě srozumitelné běžnému smrtelníkovi nebo lépe řečeno chrlí předem naučené PR.
    Až tam bude game designer, develop manager atd. nebo člověk jinak spjatý s vývojem, pak ti může dát k dobru veselé historky z vývoje.
  • Grand
    Zadni chodci tam nejsou. Jen duchove, kteri chodi pouze po chodniku par metru sem a tam a nikdy se neodvazi prejit ani silnici. Mozna maji panickou hruzu, ze by jima projelo auto. *15*
  • jo, sněhu moc nebylo. Hnusné náledí bylo jednou (v Brně). Mrznoucí mlhy alespoň 10x. I tak je to otrava.
  • ale nevěděl si, že byl Drizzt v USA *1* *1*
  • to žiješ někde v Norsku ne? Tady v ČR je celou zimu okolo 10° a sníh byl asi dva dny
  • taky ty simulátory řízení nechápu. Každý den jezdím 50km do práce po dálnici - zvlášť teď v zimě je to výživné, mrznoucí mlhy, sněžení, náledí, déšť, tma. Nebaví mě to. Natož tak jezdit ještě ve hře. Sportovní simulátory a simulátory aut jsem nikdy nechápal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit