Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě doplním * byl by moc velký problém vytvořit - mod měřítko mapy? -
  • Děkuji tvůrcům za hezkou hru, ale dvě věci mi dost vadí:
    z Brna do Vídně dojedu za 3 minuty - tedy zmenšení Světa je moc velké
    A SCHÁZÍ MĚŘÍTKO MAPY, protože absolutně nevím, jak daleko mám k pumpě
  • Krasna to rozmanitost lidstva, simulator vysokozdvihu neboli jesterky *1* *1*
    Sic pro me nepochopitelny ale proti gustu :D
  • jeanczarny
    Hele simulátory jdou mimo mne ale kdyby někdo udělal simulátor ještěrky tak, jak je vidět tady, bral bych ho všemi deseti...

    https://www.youtube.com/watch?v=3pXTXD9c9vY
  • Proč by měl mít v pozadí mikrofon? To by trochu bolelo, ne?
  • K videu: Díky za něj. Je fajn, že se dokážete dostat i přímo k vývojářům. Za toto dobrá práce. Ovšem velmi jste si to pokazili OPĚT tím zvukem. Jaká škoda. Pavla bylo velmi špatně slyšet. To je fakt škoda.

    K hře: Hrál jsem ETS2 a je to dobrá hra. Strašně mě ale na téhle hře vadí přílišné zmenšení světa. Vím, existuje na to mód, který svět zvětšuje na měřítko 1:1, ale to je na mě zase moc. Bohatě by mi stačilo zmenšení světa tak 1/3 či 1/4. Z Brna do vídně bych rád dojel za těch 30 minut. To by mě bavilo.

    Jinak kdo se chce podívat na nějaké gameplay doporučuju třeba youtube kanál Squirrel. Dospělý člověk, žádné skřeky a podobné blbosti.
  • tak parkovani muze bejt celkem vyzva, ale samotny vozeni nakladu je k uzivani, stejne ho ostatni ucastnici ochotne pusti na hlavni, kdyby se tam aspon muselo vjizdet na riziko *1*
  • Máš asi moc volnýho času, když komentuješ věci který tě nezajímaj. Kdybys je místo toho radši věnoval pravopisu, uděláš líp.
  • Ano. I holky ocení, když je vpředu delší.
  • Tak sry, máš pravdu, někdo kdo je asi hodně pod parou stojí za kamerou a divně se vlní :D Až poté to raději dali na stativ, asi to podnapilý kameraman už nevydržel :D
  • Už jsi někdy viděl stativ *1*
  • Nevím co ti na tom přijde za trolení. Já s ním souhlasím, proč vychvalovat něco co je průměrné, Průměrnosti máme plnej stát. Nechápu to že když se někomu nelíbí něčí odfláknutá nebo "ne100%" odvedená práce a jinej za to z něj dělá trola a prudiče. Zamysli se nad sebou. Jsou na světě i lidi kteří mají rádi kvalitu, propracovanost, detaily. Nestačí nám se spokojit s průměrným produktem, chceme víc než kopii ETS2, chceme víž ne produkty s palmovým olejem či polskou posypovou solí. Třeba jednou vyrosteš a pochopíš to.
  • Kdo by ses tim programoval, je to simulator trucků ne simulátor chování lidí ve městě nebo dokonce Carmagedon *3* *15*
  • Doporučuji jen singl, multak je plnej cheateru, je to katastrofa.
  • A já dokonce slyšel o lidech co používají na hraní herní konzoli s tím otřesným ovladačm který nemá WSAD *7* *1* *1* *1*
  • Někdo dokonce i Goat nebo Bread simulator *1* *1*
  • Rika vam panove neco....100 lidi= 100 chutí? V tomhle je lidstvo krasny v tyhle rozmanitosti. Nesnazte se to pochopit proste je tak tak, nekdo rad metal, nekdo techno, nekdo ETS a ATS, jinej zase pro me nepochopitelny NHL a Fifu :) Rozmanitos je uzasna vec :)
  • ..ale kdyz mi daji evropsky trucky do ATS, nemam problem akorat mi budou chybet jezdeni evropou...
  • To vis ze bude, tak velkej team nemaji aby nam ladili ETS2 kdyz ted maji kupu prace na ATS.
  • Pokud za tu jesterku prujde pripojit trailer, proc ne? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit