Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Grygar byl skvělý. Zhruba před rokem jsem byl na jeho přednášce a tam byl rovněž úžasný.

    Také se přimlouvám za anglické titulky, tohle si zaslouží dostat se i k zahraničním fanouškům Elite.
  • christianus
    Vzhledem k tomu, že pan Grygar je i ve světě uznávaný astronom a astrofyzik, neuvažujete o tom, přidat k videu i anglické titulky?
  • nocs
    super, díky moc!
  • Veskoslav
    Jste si na sebe upletli tak trochu bič:) Teď to všichni budou vyžadovat u všech her:-D
    • Magister_Peditum
      OK, až vyjde Kingdom Come, tak musíte přizvat historika Petra Čorneje nebo alespoň Vlastimila Vondrušku nebo Lenku Bobkovou. *15* A pokud někdo z redakce umí polsky, tak do příštího videa o Zaklínači přizvěte rovnou Andrzeje Sapkowskeho.
      • U Bobkový by chcípli nudou. *1*
        • Magister_Peditum
          Tak ono asi i u Čorneje, přece jen s Grygarem se to srovnávat nedá, ten je už z rádia vyškolený.
          • 13_11
            S Čornejem a nuda? Soudě z osobních několikaletých zkušeností (přednášky, hospoda) určitě ne! :-)
      • Netroškáriť! Kingdom Come jedine s Jánom Žižkom!
        • Magister_Peditum
          Žel, ten už je pěknou řádku let na pravdě boží.

          EDIT: A navíc bychom mu s jeho staročeštinou ani pořádně nerozuměli...
  • To bylo tak hezké, že si to pustím ještě i ze záznamu! Díky!
  • Naprosto skvělé. 1*
  • nejlepší gamesplay co byl, to bude těžké překonat *4*
  • Tak to neni shoda jmen? OMG ja pana Grygara znam osobne jsme se nekolikrat setkali kdyz u nas hostoval na prednaskach poradanych hvezdarnou a na otevreni rezervace tmy atd...Kamarad pro nej foti pres internet robotickym dalekohledem v Argentine ;) a muj sef hvezdarny ho zna velice dobre.A ja trcim v praci ;( Perlicka: byl jsem na jeho prednasce v roce 1989, 17 listopadu LOL. Svetova kapacita na tiscali Good;o)
    • Nechci byt rejpal,ale kdyz o nekom rikam,ze ho znam,tak se aspon naucim jeho jmeno...
      • alien5
        Jo diky upraveno , psal jsem na mobilu ve spechu a jeste polovicni dizlektik ..cus
  • Jo, děkuju, tohle se vám vážně povedlo *15* *palec nahoru* *3*
    • Video jsem zachytil pozdě, ale kdo umí trochu anglicky a chtěl by si o Fermiho paradoxu přečíst víc, tak třeba tady je skvěle rozpracován (stylem "for dummies" *4* ):
      http://waitbutwhy.com/2014/05/fermi-paradox.html

      ...popř. samozřejmě Wikipedie.
  • tak tohle je vynikající událost a dost možná revoluční v rámci českých letsplayů
    • zaty
      Rek bych ze i v ramci svetovych. Je to neco podobneho, jako by si nejaky UK herni web pozval Hawkinga, nebo US Michia Kaku :)
      • Sronávat světového experta s českým expertem je trochu mimo. Hawking když se někam pohne, tak se to píše všude... To kdyby jsi vybral nějakého UK experta který je znám především v UK, to by bylo vhodné.
        • Magister_Peditum
          Hele, pokud kvality vědce hodnotíš podle toho, kolik se toho o něm namluví v televizi, tak by jedním z nejvýznamnějších expetů musel být Däniken se svojí teorií o starověkých mimozemšťanech. *15*
          • *15*

            I když podle toho "co není vyvráceno na 100%" je stále možné, že to je pravda, tak může mít ten expert pravdu. Stejně jako to, že existujte nějaký bůh který má x rukou jako věří v Indii :) A třeba bydlí někde ve vesmíru! Ale to je extrémní přehánění. Nechal bych zde minimální šanci, že něco takového možná je, ale to je tak celé.
        • Veskoslav
          On je světový expert....Mimochodem Hawkinga spousta fyziků naprosto nemusí právě proto, že občas ty jeho teorie atd. jsou více na efekt než vědecké práce. Což neříkám, že není špičkový fyzik.
          • Nic proti panu Grygarovi. Je to zajisté výborný věděc a populázitor vědy v ČR.
            Ale bral jsem to podle ocenění, univezit kde přednáší a četnosti citaci.

            V tom je Hawking někde jinde. To je jeden z nejlepších a také nejznámějších vědců. Proto je zcela mimo to srovnávat. Chápu, že to srovnání bylo jako pochvala. To ano, ale vážně to nemohlo být myšleno.

            Zde nevyřešíme kdo je lepší vědět (ani to neřeším a nechci), protože tomu oba prd rozumíme. Tak se můžeme jedině spoléhat na nějaké ceny, místa kde učít, a citace. To často vypovídá.
      • Keyz
        U videa asi ano ale četl jsem již rozhovory s profíky v daném oboru o nějaké simulaci. Třeba u závodů a pak bylo něco i o armě apod.

        Tedy děje se to, jen jinou formou.
      • jen škoda že není tolik her který by se daly nějak hodnotit s odborníkem. když tedy nebudu počítat Něco Simulátory s příslušným hostem vyučeným v oboru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit