Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Still
    Na PC máme takovou krásnou věc - a to je pokleknutí.. Víme? Pokleknout a vykouknout zpoza rohu, ale chápu že konzolovemu pesantovi to jde těžko vysvětlit (to je ohledně toho výkřiku s hadrovýma panákama).

    O inteligenci pomlč, asi ti chybí, když jí musíš hned zmínit.
    Když přeportovali GoW na PC tak hned všechny hry začali ten systém krytí kopírovat, to bylo fakt utrpení. Mě to prostě sere a nehodlám na to měnit názor. *2*
  • Ehm cover systém přitáhnul Kill Switch, takže bych s tím dementním výkřikem byl dost opatrný. Navíc pokud něco chválit na Division, tak je to právě krytí, protože je tam opravdu propracovaný.

    Ale chápu, že člověk tvé inteligence, který hry nerozděluje na dobré a špatné, ale ty co vyjdou na PC, nebo konzole asi nedohlédne za to, že díky cover systému nevypadají přestřelky jak souboj panáků co se neumí skrčit u překážky a jen čekají kdo to do nich našije...
  • Still
    Hmm připomíná mi to Gears Of War, ten přitáhnul na PC dementní systém krytí jako na konzole.... a Division to pěkně okopíroval :D
  • SalemCZ
    je to stejný RPG jak Payday 2?
  • Nuda nuda a zase jen nuda, střílení do pořád stejných panáčků s čísílkama kolem hlavy. Ale zase můžu mít čepici s bambulí... *1* Tohle bych nehrál ani kdyby mi za to platili...
  • tak chat u tohodle gamesplaye chci rozhodne videt na zivo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit