Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co nechápeš na větě již "několik dní..." ?
  • svatá pravda
  • při hraní je to úplně stejně, neuvěřitelná nuda, ta hra skutečně nemá co nabídnout. Nudná single FPSka s možností coopu.
  • Největší sračka, kterou může obhajovat jen blb
  • gesto
    ''nerealistický bulletsponge je pro mě naprosto nesmyslný fail''

    A sekat půl hodiny 50 kilovou sekerou do nějaké npc ti přijde smyslný ?
    Každá hra je ''jenom hra'' a všude se něco najde ať už jde o zaklínače, mass effecty, fallouty a další hry
    které považujeme za dobré hry, dává ti třeba logiku zabít draka lukem ? nebo v dying light zabíjet zombie nožem ?
  • gesto
    Taky jsem podle bety, hře moc šanci nedával, ale viděl jsem v ni potenciál, ta hra měla víc pro než proti tak jsem ji koupil a řeknu vám že všechny hry co mám jsem nechal bokem a hraji jenom Divizi 115 hodin odehraných, nevím ale pořád tam je co dělat a i když není tak střílet lidi v DZ se mi neomrzí ...
  • Ty si Deb.l už jen jak se podívám na ten tvůj nick!!!
  • Bob: no kdyby padaly na ránu do hlavy tak by potom trochu postrádalo smysl aby brnění a jednotlivý zbraně měli nějaký staty, postradali by smysl všechny perky skilly a vpodstatě bys z toho udělal další tuctový CoD.
  • A to vadi?
  • Takze kdyz si to zahraje tak to najednou bude jina hra nez na videich?
  • Potom by to uz nemuselo byt RPG keby padali na ranu do hlavy z akejkolvek zbrane.
  • když si to ani nehrál , tak co tady plácáš za nesmysly ? Takový trotlové jsou nejlepší , hru ani nezkusí , ale hned držkujou jak to a tohle a přitom ani nevědí *13*
  • Nemám důvod, soubojový systém mě naprosto odradil ačkoliv jsem na to byl vyhypovaný hodně dlouho, nerealistický bulletsponge je pro mě naprosto nesmyslný fail.
  • tak najednou uz je rozdil mezi 1 a 3. osobou, parada

    Sam si mindracek, cist umim ale kdyz napises ze si stojis za svym nazorem a nic ti ho nevyvrati, tak jakou ma cenu stebou ocemkoliv diskutovat? Odpovim si sam, zadnou.
  • ne? a co to znamena teda
  • Potom LV426 sni dnem i noci, zapadnout mezi stado stejne vypadajicich ovecek.
  • Hral jsi to?
  • Tak sis koupil 30 hodin grindu a bulletspongingu
  • preklad: hral si betu a vies o tom velky ko...t...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit