Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Still
    Asi tak nějak :)
  • Still
    Ono je taky rozdíl jestli je to 1stperson nebo 3rdperson hra :p
    Btw nauč se číst - nikde jsem nepsal, že o tom diskutovat nebudu, ale že si stojím za svým názorem a nikdo mi ho nevyvrátí :) Ty homopravdo - zase nějaký mindráček? *1*
  • pokud mi jakakoliv hra da minimalne 20h zabavy, tak to pro me nejsou vyhozeny prachy, za tim si stojim
    Takze sem ted koupil Division a uvidime
  • Inquisitor
    Působí to poměrně nudně, ale možná při hraní je to jinak.
  • souhlasim, take me todle hned jako prvni napadlo .....
  • hra je to o nicem, hral sem close betu a pak jeste open a nebavilo me to, nudne, ukoly o nicem ,dost opakujici obsah, neatmosfericky po nakaze bych to cekal vic ponure, neinteraktivni prostredi , nema cenu jedine ve sleve za 250Kc
  • To že tam umíráš neznamená že si lama
  • Já do Dark Zony ještě nešel právě..nemá smysl jít tam nepřipravený
  • Ghost47
    Oblečení tam jsou tři pr**le, ve skříních všude možně po barácích, u obchodníka na základně (každý den jedna sada a skin na zbraň) a jako dropy od civilistů za jídlo a občas z nepřátel.
  • Myslíš ty čtyři oblečky co má každý?
  • A hlavně je poměrně dost XP za to, když sundáš rogue agenta.
  • Blbost, strávil jsem v DZ 2 večery (dohromady asi 10 hodin) a jsem na levelu 26. Měl jsem jen štěstí na partu 2 lidíz Itálie, s kterýma se dalo v pohodě domluvit a nebyli to žádný lamy.
  • Ty jo říkal jsem si, že tak měsíc po vydání by mohli naskočit mikrotransakce ale oni už tam jsou teď. Takže pokud nechci vypadat stejně jako všichni ostatní tak musím zase cálovat. Bravo ubisofte, kéž bys krachnul a vzal sebou do pekal ea.
  • v deus ex human revolution je to super, ve spec ops the line to samý, ale souhlas, cpou ten systém skoro do všeho, já to mám takhle - na online střílečky tento systém je nevhodný a u SP hry záleží na konkrétní hře, třeba ve stalkerovi by to působilo fakt humorně *1*
  • Již několik dní po vydání běhali po DZ ranky 50+, takže jeho 25. lvl není nic.
  • Nechápu jak někdo už může být na 30 lvl a v Dark Zoně už být na 25.To je vidět,že to hraje pořád.Tak ono mají výhodu v tom,že ty hry mají dřív.Pracující člověk nemůže být zas tak daleko.Já jsem na 18 lvl,ale je fakt že jsem dohrával taky ještě Far Cry Primal.
  • super, pokleknes a budes vykukovat zpoza rohu nalevo nebo napravo u prekazky kde bys potreboval kouknout pres horni hranu.. na to mi jako spravnej pc master loser pesant reknes ze si stoupnes vid? .

    pokud otom nechces diskutovat a menit nazor tak si di psat na svuj blogisek, tam ti bude lip a nikdo ti tvoje pokriveny homopravdy nebudete vyvracet
  • Já jsem celkem s hrou spokojený jen by to chtělo větší end game
  • 14.3. to bylo akční RPG, teď už jen postapo akce s prvky RPG, vypadá to že hype už konečně začíná opadat a brzy bychom se mohli dočkat objektivního hodnocení... a to já blbec jsem si myslel, že to opravdu bude Tom Clancy ale jak je vidno tak tohle jméno už nemá žádnou váhu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit