Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přesně, procházet internet na tabletu je jen z nouze, taky mi PC jede non stop... ono to všem časem dojde kudy cesta vede :)
  • to je ale tebou, ne steamem. Já steam mam jen kvuli dvoum hrám, jednou sem ho nainstaloval a už dva roky funguje bez problému. A PC bez steamu si lze velice živě představit. Kupovali by se hry jako dřív.
  • Jako had? Ne, jen nehodlam obhajovat neco co se mi snazis vnutit, obhajuji to, co jsem rekl. Oba vime, ze to obejit nejde a ze je lepsi steam prohlizet na webu nez nativnim klientem vnucenym vsem uzivatelum. A to je padny duvod k tvrzeni o nepouzitelnosti te aplikace a poukazani na to, ze koncept jejiho uzivatelskeho ovladani je stary 20 let a davno prekonany. Spatna funkce tlacitka zpet je velmi neprijemna, neni to nic okrajoveho a nepodstatneho, patri to k zakladni funkcnosti steamu, brani to pohodlnemu prohlizeni herni nabidky. Ale chapu ze fanbojum, kteri ve steamu vidi modlu, poukazovani na jeho chyby nevoni, protoze o steamu se spatne mluvit nesmi. A takovou kritiku je nutno odmitnout, zadupat do zeme i s jejim nositelem a obvinit ho z trolismu. Zato ody na vyborne ovladani steamu, ty jsou ok, co na tom ze jsou nepravdive. Ucel sveti prostredky a koho by zajimala pravda. Steam ma daleko vaznejsi problemy a negativa, nez je blbe ovladani, ale poukazat se nesmi ani na drobne vady, jako 20 let zastarale ovladani bezstavovych aplikaci.
  • V době trade systemu Steamu si některé hry ani kupovat nemusím, jen je vyměním za klíče nebo metaly (hlavní platidlo TF2) a mam to zadarmo :D
  • Jej : Ty jen těžko můžeš dostávat za stejné komentáře různé hodnocení.Tvé sny se nepočítají :)
    Už by tě měl někdo podpořit, protože to vypadá, že jediny kdo tě chápe jsi jen ty sám a to znamená, že máš docela problém :)
    p.s. druhá registrace a psaní pod jiným nickem se nepočítá :)
  • vlastik.plaminek
    Achievementy v současné podobě slouží jenom jako virtuální pravítko na přeměřování virtuálních ču*áků. Jiný užitek není. Pokud je to, co psal Veska s ajchama na Gfwl pravda, je to krok správným směrem.
  • To hovoris ako keby jedneho krasneho dna Steam prisiel sam od seba, bez spetky namahy.
    Proste on uz nieco dokazal, narozdiel od kopy inych, tak si podla mna moze kecat kolko len chce :)
  • Krutis sa ako had, ale uz nemozes vziat svoje vyjadrenia spat co? Samozrejme aj steam app, vyuziva back klasicky, zo zoznamu hier cez vyhladavac viem prejst na hru a vratit sa spat na miesto odkial som vysiel. To len niekto ako jejdasek , bude silou mocou chciet povazovat za plnohodnotny zoznam aj komponent na stranke , ktory len predvadza cast ponuky. Samozrejme zacne zvelicovat uplne nopodstatnu , neprakticku zalezitost a na zaklade nej vyhlasovat app za nepouzitelnu a 20 rokov koncepcne zastaralu. Ale pochopitelne priklad toho co je modernejsia a funguje lepsie a pokryva rovnaku funkcionalitu ako steam app dat nevies, lebo nic take nie je, takze tvoja smiesna kritika vyznieva uplne prazdne. Ak tu uzivatelia spominali ovladanie steamu, urcite nikto nemyslel na tu kriticku funkciu back tlacitka v javacsriptovych komponentoch ale overlay, uzivatelske nastavovanie kontextoveho menu, shortcuty a dalsich x podstatnejsich ovladacich prvkov. Si len obycaj ny troll.
  • Vždy seženeš digitální hru levnější než krabicovou a to i když je ta krabicová v akci. I když zrovna není na steamu hra kterou chceš v akci a najdeš někde krabicovku levnější, tak věř že je mnoho eshopů kde hru seženeš v digi formě levněji, než je ta krabicová v akci. Dobrou polovinu her co mám aktivovanou na steamu jsem na steamu nekupoval.
  • hmm: Proc si to myslis? Resp. by me zajimalo, co si predstavujes pod respektovanim cizich nazoru, abychom mluvili o stejne veci.
  • double post
  • Ucho: tohle chovani potvrdil Mantor a Source, nemusis cist celou diskusi, staci prislusny thread.

    Neni to muj styl komunikace, ve skutecnosti se k tobe chovam mnohem slusneji, nez ty ke me a zhorsovani urovne diskuse se deje z tve strany. Schvalne si to prostuduj. Uz zahajeni diskuse zbytecnym konfrontacnim stylem "já ti jako argument říkám, že už s těmi 20 lety kecáš jak stará blažková" je na povazneou. A to pomijim skutecnost, ze tvuj "argument" neni zadny argument.
  • pro jejdaska : "...kteri nesnesou odlisne nazory a pohledy na vec"
    Tak ti nevim, ale pokud tady je nekdo, kdo nedokaze respektovat cizi nazory a postoje, pak ses to prave ty.
    A z toho duvodu ani necekam, ze by sis tohle priznal a cekam tedy, ze to opet prekroutis a hodis na me. Ostatne, to je tva specialita.
  • Hanzales
    Mně jestli něco chybí, tak jsou to záložky (tabs). A načítání obsahu by taky mohlo být svižnější. Mohli by ve Valve nakoupit nějakou slušnou serverovou SSD farmu a krutě tlustý optický gábl ;o) Jinak si Steam taky pochvaluju a her mám asi už více digitálně. Krabic je ale taky hromada, hlavně jak se již zmínilo, krabice je levnější a někdy bývají za standartní cenu (800-900) i pěkné kousky. Na Steamu se zase vyplatí počkat si na slevy, hlavně třeba na RPGčka (časem opatchované a s dalším obsahem), nebo na hry, které mně zajímají méně si počkám klidně i půl roku, rok... To pak člověk nechá na Steamu peněz jako za 7 her, ale má jich ve skutečnosti 70 ;o)
  • Ve chvili, kdy mi zastance steamu doporuci _pouzivat_ neco jineho, je adekvatni ji oznacit jako nepouzitelnou. Vysvetlil jsem, co mi na ni vadi a jedine reseni je pouzivat neco jineho. Jestli mas reseni, jak muj problem resit primo ve steam klientovi (tj. pouzivat klienta a nemit ten problem), uznam, ze je pouzitelna. Ale obavam se, ze zadne jine reseni nez pouzivat jinou aplikaci, web, nemas.

    CITUJI: Aplikacia , ktora ponuka ... (seznam funkci) ... je podla pana jejdaska 20 rokov zastarala...

    Pan jejdasek nerekl ze je 20 roku zastarala, me tvrzeni bylo, cituji: aplikace ktera ... (popis spatneho ovladani) ... je koncepcne a uzivatelsky zastarala, rekl bych tak o 20 let

    Zcela jasne nemluvim o funkcich aplikace ani aplikaci obecne, ale zcela konkretne o zastaralem konceptu bezstavoveho uzivatelskeho ovladani. Klient steamu je uzivatelsky zastaraly, pouziva prekonane koncepty stare zhruba 20 let, na tomto tvrzeni neni nic prehnaneho. A to je vec, kterou nelze prehlednout, at vyjmenujes kolik chces funkci, ty s tim totiz nemaji nic spolecneho. Takze pokud zustaneme u toho kritizovaneho, tak ano, i PS Store, ktery je funkcne za Steamem pozadu, tak vyuziva moderni koncepty a stavy si pamatuje. To jest na rozdil od steamu v ni neni problem si ze seznamu her odskocit na obrazovku hry a pak se vratit do zapamatovaneho stavu seznamu her. Zda se, ze technicky resitelne to je, co myslis?
    Zajimalo by me jak si vysvetlujes, ze kolegovi Uchovi to udajne funguje.
  • ucho
    pro někoho ano, ale zbytečné nejsou. samozřejmě musí být dobře nastavené a vymyšlené, každopádně mohou několikanásobně prodloužit herní dobu. pokud tak člověk nemá potřebu okamžitě skočit na další hru, může u té jedné zůstat o mnoho, mnoho hodin déle a vyždímat z ní maximum. samozřejmě je to zabíjení času, ale tak to je hraní obecně, takže jde pouze o to, zda to daného člověka baví...
  • Hanzales
    Moje mínuska reprezentují, meleš blbiny ;o)
  • Hanzales
    Doufám, že z tebe jednou bude třeba to co ze mně, nebo něco jiného, hlavně ať se z nás nestane Jejdásek. A to ani omylem ;o)
  • ucho
    Mantor: já se jen zeptám, prakticky nikdy jsem ten back nepoužíval (tak nějak mi nepřijde jako důležitý, asi používám aplikaci jinak :) ), ale po vyzkoušení zde zmiňované "chyby" se mi to chová opravdu tak, jak jsem psal (na první stránku seznamu to skočí asi na půl sekundy, pak mě to přetočí tam, kde jsem byl). opravdu nefunguje ten back takhle ještě někomu jinému kromě Jejdáska?

    Jejdásek: nikde v diskuzi jsem si nevšiml nikoho, kdo by tuhle chybu potvrdil kromě tebe. ano, nečetl jsem ji celou, ale tohle opravdu neberu jako reprezentativní vzorek, kdy bych prohlásil, že to nefunguje, a raději dám na vlastní zkušenost...
    ad má poznámka s tvým věkem. nastavil jsem ti zrcadlo za užití tvého stylu komunikace. a myslím, že jsem to jako narážku i jasně uvedl, aby z toho nevzniklo to, za co to považuješ... a jsem rád, že jsi u toho napsal tu charakteristiku, vlastně to na tebe sedí :)
  • Aha, tak jo... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit