Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hovori ako je apple jeho najvacsi konkurent, a ma tam placnuty apple tablet. Logika
  • teda, ako to vlastne so steamom je? stiahnem si image, nainstalujem, aktivujem hru a hram?
    povedzme hypoteticky, steam o 10 rokov skrachuje, co ked si chcem zahrat nejaku hru znova? ako si ju aktivujem?
    nebude nutne nakoniec pouzit skidrow alebo reloaded? znova?
  • jo a sorry za gramatiku ;)
  • Steam mám už děsně dlouho a jako službu jsem ho vždy vnímal pozitivně. Na PC už hry ale nehraju a tak mi docela vadí, že nejde zakoupené hry například prodat, za nějakou nižší cenu. Něco jako digitální bazar. Čepice a nesmysli do Teamfortres mě nezajímají, ale tohle by třeba zrovoznit mohli.
  • Chachááá :-))))))))) 70% lidí, co sem píše jsou žáčkové-dětičky nebo studentíci středních škol a budou tady z rukávu sypat rozumy, jak si bez StReamu nezahraješ a jak si (jak jim;) každej měsíc koupěj 3 nový hry. Osmáčkové ....až budete platit hypotéky, úvěry, život ve dvojci, trojci, čtveřici, budete si SAMI platit sport, kterym žijete( a že všechny sporty na profesionální úrovni jdou do desetitisíců, pokud nehrajete míčový hry, kde si koupíte za 3000kč kopačky a štrupny a máte v nadsázce na rok vystaráno) tak pak tady kydejte ho*na o tom, jak nakládat s penězi. Pak je tu pochopitelně ještě 30% lidí, kteří tohle všechno vědí, platí a na ty hry jim zůstane......ale ty narozdíl od těch malejch faganů maji trochu pokory a vědí, CO a ZA KOLIK si kupují. Tohle je více méně DĚTSKEJ HERNÍ server, takže taky většina postů je od zauhrovanejch puberťáků ,který nemaj pořádně povědomí, kolik to v reálu všechno stojí. Kdyby vám rodiče nenakoupili do ledničky, tak půlka z vás chcípne hlady, ale máte na to koupit si 5 her měsíčně......DEJTE SI PĚT! :-DD tenhle text není určenej výdělečně činnejm, ani vysokoškolákům, který ke škole makaj...tenhle text je pro ten plebs harantů ,kterej si z toho stejně nic nevezme a ještě se tomu vysměje ))
  • Tak většinu z těch krabicáků lze registrovat na steamu (nebo je přímo třeba). Mě se taky steam líbí, hodně kupuju v akcích, ale prostě krabička je krabička. :) Je to příjemně prakticky nepraktická záležitost. :)
  • claymen
    ale pořád jsou to píčoviny, které chceš.. intredasting..
  • ucho
    prostě rebel, vykřič to do světa.
  • drsnak nejsem jen se mi nechce za ty picoviny platit to je cele.
  • ucho
    tak to jsi velkej drsňák :)
  • nezlobte se ale ja steam knicemu nepotrebuju staci my reloaded a skidrow :-)))
  • smejki
    jen technická: z CD si vždy můžeš udělat image, krabice netřeba.
  • Ludia si kupuju krabicove verzie, sak nemam nic proti maju krabicku vystavenu doma.
    Ale ja som napriklad siel na pol roka do Irska, chcel som hrat hry.
    Mam steam kde mam uz cez 100 hier. Takze som sa nalogoval na PC co sme mali v Irsku a stiahol si hry a hral. Uplna pohoda.
    Keby mam zberatelske krabicove verzie, tak si neviem predstavit brat so sebou tolke hry.
    (tolke pre to lebo neviete na co zrovna bude chut si zahrat)
    Takze pre mna steam je cislo jedna :)
    PS: ano mam aj krabicove verzie (asi 20), BF3 a tak :)
  • je mi luto ale hry sa vyrabaju pre vacsinu. ak budes jediny komu staci hrat na zastaroalom zeleze tak nebude moc velka motivacia pre teba vyrabat obsah. Ak bude mat viac ludi hrat na vykonnych masinach tak sa bude vydavat pre nich. lenze ludi nikto nenuti kupovat novy HW. To len ten blby zvyk ze ked vyjde novy HW tak ho ludia hned zacnu kupovat. jednak preto, ze chcu machrovat alebo si zacnu mysliet ze ich stary HW uz je zastaraly a nezvladne nove hry. Za to moze marketing. a za marketing moze ekonomika. ak budu ludia viacej kupovat tak z toho bude viac penazi a bude rast trh. preto nam predavaju smejdy ktore sa hned po skonceni zaruky pokazia. nuti nas to kupovat HW novy. trh rastie, ludia si zvykaju a kupuju jak blazni a mame doma srot co sa za dva roky rozsype.
  • Si ako obohrana platna, tu tvoju zakladnu funkcionalitu niektori uzivatelia ani len nepostrehli, ja osobne ju tiez zvycajne nijako nepotrebujem riesit. Ano pravda je, ze je to urobene neprakticky, nie vsak nepouzitelne a nema to nic spolocne s 20 rokmi starymi problemami. Ze ty si si vypichol jednu neprakticku (stale nie nepouzitelnu) vlastnost steam aplikacie a na tom stavias kritiku ovladania aplikacie, ktora ma daleko viac omnoho podstatnejsich funkcnosti vyuzivanych kazdy den je iba trapne. Stlae opakujem, ze mozes pokojne prezerat hernu ponuku cez iny pohlad v ramci aplikacie kde ti uz bude tvoja kriticka funkcnost fungovat. Samozrejme som od teba nedostal tip na lepsiu, modernejsiu , dokonalejsiu hernu aplikaciu, ktora sa funkcnostou steamu co i len priblizuje. Ja osobne Steam nevyuzivam, lebo musim ale preto, ze chcem, ale nemam problem uznat, ze ma sovje chyby, ktore nie su dlhodobo riesene. To z neho ale nerobia ''nepouzitelnu'' aplikaciu a ani zastaralu aplikaciu s konceptom prekonanym uz 20 rokov. A tvoje oblubene zvasty o uzurpovani si PC ako hernej platformy, strate slobody a pod. plky uz poznam tiez.
  • Veskoslav
    Osobně bych si troufal tvrdit, že konzolím byl uměle prodloužen život na úkor právě nových technologií. Ono vývoj taky něco stojí a Sony se prodeje PS3 vyplatili až po roce 2010, kdy přestaly být ztrátové a jejich dotace nebyla takovou zátěží. Na jednu stranu chápu jejich životnost na druhou stranu brzdí už minimálně dva roky nástup nových technologií.
  • dobrá stratégia :) ...asi si tie hry aj ja musím dať na viditeľné miesto :D
  • Viktor_H
    Mám smíšené pocity z nastupujícího trendu neustálých výměn a upgradů. Newell tvrdí, že dobře to dělá apple, jehož příznivci mi svojí posedlostí kupovat si nový iphone každej rok připadaj jak magoři (nadsázka, ale chápete co myslím). Průmysl se snaží vyrovnat s tím, že málokdo chce každý dva roky novou televizi, přestože technologie jde v tomhle odvětví raketově vpřed a a prostě není kam s tím. Trh je přežranej. Mně naopak ta dlouhověkost konzolí byla sympatická (jasně brzdí se technologie, vše má své pro a proti).
  • O jakem bludu hovoris? Ja jsem zde o sve inteligenci nic netvrdil. Tvrdil jsem zde neco o hlouposti, treba to, ze hlupak je ten, kdo na cizi nazor reaguje urazenim jeho nositele, v cemz jsi se asi poznal, ze?
  • Nevis, asi nerozumis tomu, co pises. Ocituj take sebe a bude to jasne: "když chceš aplikaci pro iOS a Android, tak musíš udělat prakticky 2 aplikace".

    Prakticky dve aplikace musis delat proto, ze jde o ruzne OS, nikoli hardware a na to jsem reagoval. Takze fakt demenca, kdyz ja pisu o nejednotnem hardware a ty reagujes tim, ze na iOS a na Android musis delat aplikace zvlast, coz nesouvisi s hardware a kdyz na to nasledne reaguji o software, tak nechapes a tvrdis ze nejde o software a obvinujes nekoho z demence a retardace. A ani te netrkne, ze te hned v uvodu upozornuji na to, ze pletes jabka a brambory dohromady. Kdo s cim zachazi, tim take schazi, protoze tva vyjadreni padaji na tvou hlavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit