Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bavím se o nových hrách, protože novinky "samozřejmě" hraju když vyjdou.. to je sice hezký, že "jen" za tisíc korun (to je pro někoho třeba jídlo na týden) máš pár starých her, ale tak nějak to nesousvisí s tím co jsem psal.
  • Pamatuji dobu kdy platy byly mensi a hry na PC,i ty prumerne,stavaly 1500Kc. Dneska mnohdy i ty nejvetsi AAA pecky stoji hned pri vydani 800-900 Kc a platy jsou pritom uplne nekde jinde. A to nemluvim o faktu,ze vetsina her se ve slevach da sehnat za opravdovy pakatel. Takze pokud hry piratis,najdi si jinou vymluvu. A pokud jsem to spatne pochopil a ty si hry proste jen nekupujes protoze na ne nemas,pak ti uprimne preji at si najdes lepe placenou praci
  • Ono se jde docela pěkně přizpůsobit. Já tyhle vánoce měl na steamu 6 her v ceně 1000 kč. A i kamenný obchody se přizpůsobují... V jrc teď měli docela zajímavý slevy. Za stovku Bioshock 2 na steamu a připadal jsem si jako když hraji rok tarou hru :-)
  • smajdal
    Jistě, Steam je momentálně mainstreamový distributor/zprostředkovatel online prodeje PC her, ale jeho důležitost bych v žádném případě nepřeceňoval, protože je docela snadno nahraditelný, když na to přijde...
  • Foxtrot_cz
    Opět se ukázalo, že Valve je jedno z mála inteligentních společností na světě. Nevím jak vy, ale já s Newellem ve všem souhlasím a budu jen rád když se to uskuteční. Čím více dají prostoru komunitě, tím to bude lepší a komunita si nakonec Steam upraví tak, že bude "dokonalý". Jen bych se bál, aby pak EA Valve nezažalovalo za pirátství, protože by od nich už nikdo hry nekupoval :D

    Jinak vy sice píšete, že si v pohodě představíte PC bez Steamu, ale fakt si myslíte, že bez Steamu by to bylo lepší ? Neřeknu bez Originu, ale když se jedná o Steam, který podle mě funguje už teď prvotřídně ?

    Celkově tedy úplně souhlasím se vším co jsem v tomto článku četl.

    PS: Nebo můžou udělat Steam jako open-source, pak by se toho komunita chytla fakt rychle a za pár měsíců by byl Steam všude :) (Ale to je bohužel nereálný.)
  • Overwatch
    Myšleno samozřejmě v kontextu dnešní doby a posledních let, ne za celou dobu existence PC her.

    Edit.: Tzn. že v dnešní době v podstatě platí, že "hraní na PC" = Steam.
  • To už sem pleteš blbosti. Já jen narážel na to, že v tomto státě při těch platech co jsou, když žiješ sám, platíš byt, auto, jídlo a spousty dalších věcí, zkrátka nejde abys dával litr za hru ...
  • Menorri
    No právě... *7*
  • JohnyTheZik
    Ja si dokazu predstavit PC bez steamu :D..
    A "definoval hrani na PC".. to mi prijde trosku pres caru :D..

    Jinak clanek zajimavej, ale ten zacatek me popravde rozesmal..
  • A nebo hrat na konzolich :) Coz je ta horsi varianta, sorry konzolisti nic proti :), ale jsem zastance PC, ktery ma porad dost nabidnout a vic nez osekane pseudopocitace alias konzole :(
  • Kazdopadne kdyz jsem cetl tento clanek, tak jsem se pousmal nad faktem ohledne PC. Toto jen potvrzuje i muj nazor na vec. Konzole, mobily, tablety aj. jsou jen rozsirenim. Pokud nebudu brat ohled na serverove strany a cloudy, tak PC jsou neco jako centrala pro domaci multimedialni centrum.
  • Myslel jsem si... :) no měl jsem Xbox, kde jsem hry kupoval, ale nejsem magor dávat takový prachy za hry, který si ani nemůžu zkusit bez dem... na to je naše finanční situace v této zemi příliš špatná.
  • To musíš z pekla kliku, že hraješ legální kopie her, které nepotřebují aktivaci na steamu *2*
  • Beze srandy ty řeči o steamu (nebo streamu ani nevím) v článku ve mně vyvolávají úsměv, abych se přiznal, nevím co to je, nikdy jsem to nepotřeboval, jedině, že bych to měl v noťasu a nevěděl o tom, ale to silně pochybuju :) Hraju cca 15 let , za tu dobu jsem měl pár stolních pc i noťasů, ale st(r)eam ... co to sakra je? :)
  • Hele až tam na steamu udělá třeba jenom jedno-denní historii chatu, tak ať se zajímá o osobní obchod...
  • Keby tak hovori o tom ako maju source 2.0 a HL3 s ktorym ukazu celemu activision ako sa maju robit FPS...
  • KeanuX
    http://i.imgur.com/1CH9XTP.jpg *1* Jakmile slyšim Gabe Newell hned se mi vybaví tohle *1*
  • Viktor_H
    Jenže do týhle pozice se Steam dostal...
  • Menorri
    Inu, začátek článku je lehce předpojatej...ono je docela těžký si představit PC bez Steamu, když si někdo chce zahrát svoji oblíbenou hru a jinak než přes Steam-Shit to nejde... *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit