Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pachal bych nasili na tom, kdo oddelal Earla :( Taky mohli dokoncit celej seznam.... :(
  • Kritizují to lidé, co vyrůstali na filmech. Např.: domácí násilí se ve filmech nijak moc nekritizuje a to ho někdy dělá "kladný hrdina" filmu. Třeba v Jmenuju se Earl se postavy manželů občas plácnou, ale nikde o tom není článek. Nebo např.: brutalita v Zachraňte vojína Ryana nebo Bratrstvu Neohrožených se také nijak nekritizovala, co si pamatuju. Tohle dělají lidi co vyrostli na filmech a až za pár let vymřou nebo zesenilní tak, že je nikdo nebude poslouchat, tak to snad bude lepší. A já stejně mass média seru. Kdo někdy viděl zprávy na Nově či četl Novinky.cz, tak ví, že je to banda idiotů, co se snaží za každou cenu zavděčit co nejvíce lidem. A ono ČT taky měla nedávno nějakou reportáž proti hrám.
    A jinak já mít hlavní slovo ve firmě co dělá hry, tak by byly brutální. Nebrutální střílečky bych zakázal. Pak si každé dítě (na PEGI aj. stejně každý sere) myslí, že do někoho střelí a je to pohoda. Krev, střeva, projevy bolesti a strachu ze smrti, náhledy do rodin postižených válkou a smrtí blízkých. To vše by v lidech mohlo zvýšit úctu k životu. Chápu, že obtížnost musí být nižší, aby se lidi bavili, ale NPC by měli umírat v nefalšované agonii s lezoucími střevy. Nedávno se k tomu trošku přiklonil Randy Pitchford s Brothers in Arms HH. A taky zpřísnění prodeje her. Do 15 žádná taková střílečka a to ze zákona. Ale jak některé země něco bojkotují, je ignorance.
    • Klikl jsem ti na LÍBÍ :-)) a moooc :-) *1*
    • No já se obávám že situace se u nás nezlepší,jen zhorší i když v USA mají různé paradoxní výstřelky tak podstatě cenzurou nakonec projde 90% věcí to v Evropě je situace daleko dusnější stačí se podívat k našim německým sousedům kde se zakazuje kde co.Násilné scény jsou ve filmu cenzurovány ( kdo viděl Skálu v němčině určitě si všiml že film je prostříhán jak v nějakém bolševickém státu) o hrách ani nemluvím. Bouhžel Německo má v EU silné slovo a dost patolízalů z Bruselu si nenechá ujít příležitost nám něco zakázat ( samozřejmě pro naše blaho aby jsme byli chráněni).Podstatné věci se neřeší nebo taktně přehlížejí a kdo na ně upozorní je označen za nácka nebo komunistu a řeší se ptákoviny typu jak uchránit naši společnost před negativnímy vlivy jinak řečeno cenzuru aby jse nějaký přistěhovalec náhodou neurazil. Dost se obávám kdy nás někdo z Bruselu upozorní že jsme příliš netoleratní,netaktní a je potřeba tyto jevy eliminovat,přece v rámci demokracie ( Náš prezident svobodně v Evropském parlamentu jen řekl svůj názor a následně z ním nemluvilo v Bruselu ani futro od dveří a na ČT místní sebranka novinářů z toho dostávala hysterický záchvaty až jsem myslel že ho snad půjdou na hrad zlynčovat za tu drzost že řekl svůj názor)
      • Taky se přikláním na stranu Kaluse. To, že není globální oteplování musí být jasné každému, kdo má trochu rozumu. Že sme do té unie vůbec lezli. Doufejme, že se s nástupem eura a sjednocením cen alespoň zlevní hry.
        • Doufám že u nás euro nikdy nebude jen by to všechno zhoršilo.
        • V tomhle budeš asi sám, globální oteplování totiž přiznává i ten zloděj Klaus, s tím rozdílem, že odpůrci GO popírají že by to způsoboval člověk a měl na to takový vliv.
    • v My name is Earl pacha domaci nasili predevsim Joy na Earlovi :D
      • To je pravda, ale je to domácí násilí. Feministky hlásají rovnoprávnost, tak ale i naopak... A stejně jsem někde četl a možná že to bylo tady: Chlap, co povolil feminismus by si měl jít hodit mašli...
        • chlap co vymyslel feminismus byl stejnej bezpáteřní (možná vykastrovanej) ubožák jako všichni chlapi dnešních feministek *1*
  • chci mod ve kterym budete placat po zadku svazanyho Jezise! :D
    • A co teprve Muhammada?
  • Já to říkám pořád ženské patří k plotně a ne aby byly členy nějakých organizací a ostatním říkali co je správné a co ne. Dejte ženským práva a začnou toho zneužívat.
    • Core
      Ty jsi exkrement... *12* ...z tebe bude mít jednou nějaká opravdu "radost". S tímhle přístupem si budeš pindit hoňoura ještě v 70ti.
      • tak to ani koule!! Keny má recht...ženský by neměly velet organizacím, protože od přírody nejsou schopný vnímat věci v širším rozsahu...měly by bejt sekretářky ve velkých organizacích *3*
        • Core
          Dělal jsem jak v ryze ženským kolektivu (na vyšším postu), tak v ryze chlapským (Preciosa a.s.) a můžu z vlastní zkušenosti napsat: zlatý ženský!!! Rozhodně nepatřej jen k plotně. To je naprostá pubescentní hovadina.
          • Ten tvůj komentář sice odsuzuje umístění ženský u plotny, ale ta poznámka o pindění hoňoura zase jako by říkala, že ženská je tu jenom na to aby sis ho nemusel honit.
          • Aha no jasně takže tvé zkušenosti se vztahují i na celý svět a všechny lidi tak to potom jo.
            • Víme ale ty toho asi moc nevíš.
            • Core
              Komentuju jen tvůj příspěvek nikde nepíšu nic o "celém světě", víme? *3*
      • Jasně já ti věřim
  • "Ačkoliv plést do toho černochy nebo Ježíše je podle nás akorát voda na mlýn vývojářům a třeba i materiál do nějakého stažitelného přídavku."
    Jsem pro Capture the Jesus! *1*

    Jinak reakce foxu a jiných lidí nemá ani cenu komentovat. *3*
  • Ve finale mozna ti hlupaci z Fox News hre delaji jen reklamu.
    Ohledne Mass Effectu 1, to jsem se musel az smat.
    Libila se odpoved jednoho americkeho fany ohledne ME1 kauzy:

    "pokud vas desi "ass crack" tak nechodte do McDonald's, tam jich uvidite mraky" heh.
  • "Ženského mediálního centra" to je zase nějakej klub feministek, ne?
  • Jak vidno: Lidská blbost, je nekonečná *5*
  • Amylee.Anderson
    Stejně to nebudou hrát typy holek, které by to pohoršilo :D
    • Ono se neni čemu učit, dnešní puberťačky si to s váma na diskotéce rozdaj skoro všechny. Podle toho co jsem slyšel.
      • netozdaj si to s tebou ale když tu hru uviděj tak je to dneska fakt už pohoršovat nebude *5*
      • Tak to ti rikal asi justin, ne? ;) ...ty mas hochu dost...
      • melete tu úplné sračky a souhlasím s odpovědma co jsou uvedeny výše
    • jenom fouzaty brejlaty tlustane jako ty
      • Amylee.Anderson
        No dovol, já vousy teda nemám.
      • Ty jseš vůl...
  • Feminazi a podobný skupiny přivedou svět do záhuby dřív biologický zbraně apod.
    Za chvíli se lidi budeou psychicky hroutit jen protože se na ně někdo špatně podíval + chabá imunita díky přehnaně sterilnímu prostředí apod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit