Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konzolovy ovladac - rakovina pc hrania. Next gen hardware ale ovladac este z PS1.
    • Rohlík - rakovina Games.cz! *2*
    • Umaroth
      To je tak smutné, nemám sílu ani slov.....
      • Co je natom smutne, vdaka tomu ovladacu su hry dnes tak tupe ake su. Press X to interact. FPSka strikne take ze sa vsetko objavi pred tebou aby tema packama to mohli vobec zamerat.
        • Spades
          Ale sr@čky a h()vna. Staré FPS měli daleko jednodušší ovládání (1 - 9 na zbraně WSAD, mezerník a 1 max 2 tlačítka na myši)

          To že upustili od celého arzenálu na 1 - 9 je dobře, protože je hra pak víc taktická.

          Jinak to, že se vše objeví před tebou platí možná tak u CoD a jiných rádobyFPS, ale u pořádných her nikoliv (Halo, Dead Space, Mass Effect)
  • Takový Gamepad neodsuzuji, ale pro mě bude vždy starý dobrý Dualshock číslo 1.
  • waitstation a zasmudlanej dualshock.

    http://www.gurujoe.sk/2013/02/ps4-dualshock-4.html
    • Říká ten co neví co je hraní na PS3.... A pokud máš ShitBox tak se ani nedivím že takhle mluvíš !
  • Umaroth
    Nevypadá to špatně, na současném Dualshocku 3 mi vadí 3 * věci:
    1) Je malý (přibrat tak 20% objemu, tak je dokonalý !)
    2) Analogy jsou moc blízko u sebe
    3) Špatně tvarované trigery
    * Analogy by mohly být prohloubené a v ''xbox'' postavení, ale to nepovažuji za něco co by mi nějak extra vadilo, to je spíše o zvyku
    Jak tak koukám na nový prototype tak řeší uplně všechno !!!
    Je větší, analogy má dále od sebe a jsou prohloubené z okrajů ale uprostřed vypouklé...což mi přijde geniální protože dík okrajovému prohloubení nebudou prsty klouzat pryč ale prostřední kopeček přidá citlivost !!!
    Jak je to s trigerama to se neví, ale myslím si, že Sony je určitě vylepšilo, protože na ty sneslu Dualshock 3 nejvíce kritiky. Doufám že bude kompatibilní s PS3 !
  • Zde je predvedeno, jak to bude fungovat -> http://i.imgur.com/9t7BIBi.gif
    • To bylo dobrý! Nejseš ty náhodou nejchytřejší na světě?!
      • Ne.
  • TheGGG
    Mno vypadá celkem dobře, jen nechápu proč je každý další gamepad větší a bachratější. To stejný u xboxu. Proč se všećhno zakulacuje?
    • Zakulacuje se to proto,aby se takový holky jako ty o ten ovladač třeba nenabodly nebo nevypíchly oči *3* A větší a těžší jsou proto,aby ti přitom ještě narostly svaly *5*
    • podivej se do kalhot, hranatý se blbě drží!
      • Ano to je přesně ten důvod proč by se žádný vývojář neměl ptát prostého lidu na jeho názor. Vždy ho napadne nějaká blbost
    • Protože se to většině lidí líp drží?
      • Doufám že ty nejsii většina lidí. Kdo hce proboha ovladač co je větší než celá onzole
        • Spades
          No já ti nevím, ale ten ovladač je opravdu menší jak můj xbox...
          Hrál sem na PS3 a ten ovladač není tak super do ruky jak u X360. Když chytnu levou páčku a tlačítka, tak krásně padne do dlaně. Když hytnu oba analogy, tak už moc ne, ale furt lepší jak u DS3, kde mám prostě mezi dlaní a ovladačem vzduch, což mi u hraní docela vadí. Ten ovladač mi připadá jak dělaný pro mále dítě. Přecejen japonci maj menší ručičky.
          • Zatímco Američani maj baculatý ručičky *3*
          • Pěknou reklamu xboxu jsi udělal, ale mě tu přednosti xboxu říkat nemusíš já si koupil PS3 a koupím PS4. Já tu mluvím o hamatným ovladači pro PS4 který je dělaný jak pro důchodce
  • Vypada to, ze ten dev-kit ma na kazde strane kamerky pro snimani pohybu, coz by mohlo naznacovat, ze budou zabudovane i v kazde ps4.
    • Jak jsi z toho obrazku vydedukoval kamerky by me zajimalo..
      • Ta vycnivajici cerna plocha na levo vedle zastrceneho kabelu od ovladace.
        • calwin
          http://media.tumblr.com/tumblr_m4tl5wIxV31qj9xud.jpg
  • A jelikož jsem si nevšiml tlačítek "Start" a "Select", tak předpokládám, že se budou naťukávat z toho displeje. Cool.
  • Mno pokud mi to nebude umet udelat čaj a vyluxovat, tak mi příjde, že každa změna odproti sixaxisu může bejt jen zhoršení. Příjde mi jako naprosto dokonale optimalizovaná,ergonomická a precizně mechanicky i elektronicky provedená věc. Lehkej, bezdratovej ovladač s bezvadným signálem(stěna-nestěna), padnoucí do ruky(dokonalost), s výdrží spousty hodin(12?). Ani nevím jestli stojím o integraci move, micro, touchpadu nebo něčeho takovýho. Snad to nebude jen změna pro změnu.
    • aneb http://1.bp.blogspot.com/-lz7mQJcLCiU/UQwhGsHqVFI/AAAAAAAAAsM/vPKVN_wAcFs/s1600/dualshock3-aintbroke.jpg
    • TheMachineXYZ
      asi je to individuální záležitost každého člověka ale já měl před dvěma lety x360 a držel se mi gamepad naprosto parádně a padnul jak ulitej na moje ruce hromotluka :) ... nicméně dal sem ho pryč a nedávno po dvou letech od xboxu koupil ps3 a trpím!!! nevím jestli je to proto že mám větší ruce nebo proto že už sem xboxovej ovladač prostě držel a nějakou dobu hrál ale je to pro mě docela krutá změna. sžívám se s ním a rozhodně se s ps3 už nerozloučím jako s xkem ale nemůžu se zbavit přesvědčení že to microsoft s tím tvarem a robustností prostě vymakal víc ... proto za sebe doufám že dualshock 4 nebo jak se to bude jmenovat bude snad masivnější nebo ergonomičtější!!!
    • Malleth
      Jen tvar triggerů by mohli upravit, tak jak je na Move, aby z toho neklouzali prsty.
      Nicméně tenhle vypadá tvarově hodně podobně jako dualshock, takže bych v tom že je uprostřed displej neviděl problém.
      • kdybys chtěl větší pindíky, tak jdou pořídit...

        http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/ps3-triggers-bigben-tlacitka-pro-sony-sixaxis-a-dual-shock-3/galerie/
        • Malleth
          Díky, nemám s tim zatim zkušenosti. Zkoušel to někdo? Nepadá to z nich?
          • Nepada, jsou mechanicky dobre udelany, nacvaknou se a pevne drzi. Prodavaji se i v cele sade s gumovymi cepickami na analogove packy, aby mely konkavni tvar.
            • Ja ho pouzivam jen na R2, na plyn pro gran turismo :-).
            • Malleth
              Tak to asi zkusim. Jako není to zas takovej problém, ale na GTA5 se to bude hodit.
          • Bohužel bez vlastní zkušenosti,ale aspoň zprostředkovaně.

            http://www.youtube.com/watch?v=MKq1wkKfdNQ
    • Robotron3
      S tim dokonale padnoucím do ruky bych teda nesouhlasil, a neni to jen nějaký subjektivní dojem, ale vim, že spousta lidí upřednostňuje z ergonomické stránky spíš ovladač od X360, i když hrají na PS3. Dualshock by měl být u PS4 nějak víc zaoblenější, protože ten tvar už je opravdu spíš zastaralý a určitě tam rezerva z hlediska ergonomie je.
      • http://www.alegoo.com/images2/xbox/xbox-720-console-729.jpg
        • hehe:)
      • Zrovna mě vyhovuje více Xbox ovladač. Nejdůležitější je pro mě poloha levého analogu. Oproti PS jsou u Xboxu prohozené s křížem a to mi vyhovuje víc. U Xboxu mám analog přesně pod palcem, když mám palec v klidové poloze. U PS mám palec v méně příjemné poloze a po delším hraní se mi stává, že mi občas palec zklouzne a proto mám tendenci hrát radši na kříži. A z PS ovladače mívám otlačený prsteníček:) a to začne být po chvíli nepříjemné. Takže bych taky uvítal zaoblenější ovladač.
        • Mno pozice analogu a triggerů je u xboxu fajn..což je fajn u fps... ,ale sporty, závody, bojovky, atd. mi sedne víc na sixaxisu..., ale můžu jen naplňovat to příslový o železné košili;).
          • Já si třebas nedokážu představit hrát s analogama křížem, to je věc co mne u xbox ovladače rozčiluje :D
          • Nejak nechapu tu vyhodu u fps. Kdyz hraju fps, mam oba palce na packach a ukazovacky na l1/r1 a nevidim zadnou vyhodu v asymetrickem drzeni, spis naopak.
            • Spades
              Právě u FPS máš jeden palec furt na levé páčce, takže je dán tak, kde bys měl palec v klidové poloze.

              Druhej palec cestuje mezi páčkou a tlačítkama, takže už není tak důležité kde je páčka a kde tlačítka.

              Zatím nejlepší ovladač byl myslím od MADCATZ, kde se dala páčka s křížem přehazovat a ergonomicky by ludělán jako X360kovej. Tento ovladač se vyráběl jak pro PS3, tak X360.

              Nejlépe by asi udělali, kdyby dovolili na PS4 a X720 oba ovladače. Stejnak oba mají stejný počet tlačítek, tak bych hrál s jedním na obou konzolích. Jenže na to jsou obě společnosti moc namyšlené...
        • firebug
          Naprosty souhlas a to rikam jako temer vyhradni PC hrac. Na PS3 hraji obcas u brachy a po trochu delsi dobe z toho fakt boli ruce. Minuly rok jsem koupil xbox ovladac na PC hlavne kvuli co-op hram a ted si na nem zahraji nejaky hry radsi, nez na klavesnici. Nejde jen o polohu leveho analogu, ale zkratka mi padle nejak komfortneji do dlani.
      • Hele já osobně mám i xbox a jejich controler není vůbec zlej, ale na pskovej ovladač prostě nedám dopustit už od psx...a sixaxis mi příjde prostě dotaženej výrobek k mý absolutní spokojenosti. O něco větší a zaoblenější byli první analogy a nebylo to ono. A obecně lidem v mým okolí jde xboxu pod ruku o něco hůř. Asi už máme sony ruce:).
    • Já bych chtěl vodotrysk *13*
    • Je fakt ze soucasnej ovladac je temer perfektni. Ale kdyby ho nejak neupdatovali, byli by hrozne "zaostaly"...
  • Ps4 by vyrazne prospela zmena ergonomiky ovladace ktera se nemeni uz od PS1. Uz jako dite me z ps2 padu po par hodinach urputneho pareni proste bolely ruce.. To se mi u x360 padu nikdy nestalo. Takze to bych vazne ocenil *4*
    • Spades
      Hlavně ty páčky... Neříkám, že xbox to má ideální, ale je to lepší jak ten PS kostilam.

      Nejlepší by bylo dát páčky nahoru a kříz i tlačítka dolů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit