Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zde je predvedeno, jak to bude fungovat -> http://i.imgur.com/9t7BIBi.gif
    • To bylo dobrý! Nejseš ty náhodou nejchytřejší na světě?!
      • Ne.
  • Ten design (vzhled, ne ergonomie) PS ovladacu imho vypada porad hrozne.
  • Umaroth
    Nevypadá to špatně, na současném Dualshocku 3 mi vadí 3 * věci:
    1) Je malý (přibrat tak 20% objemu, tak je dokonalý !)
    2) Analogy jsou moc blízko u sebe
    3) Špatně tvarované trigery
    * Analogy by mohly být prohloubené a v ''xbox'' postavení, ale to nepovažuji za něco co by mi nějak extra vadilo, to je spíše o zvyku
    Jak tak koukám na nový prototype tak řeší uplně všechno !!!
    Je větší, analogy má dále od sebe a jsou prohloubené z okrajů ale uprostřed vypouklé...což mi přijde geniální protože dík okrajovému prohloubení nebudou prsty klouzat pryč ale prostřední kopeček přidá citlivost !!!
    Jak je to s trigerama to se neví, ale myslím si, že Sony je určitě vylepšilo, protože na ty sneslu Dualshock 3 nejvíce kritiky. Doufám že bude kompatibilní s PS3 !
  • http://i.imgur.com/E1o5L29.jpg
  • tak ta svitici zadni plocha rozhodne vypada jako nahrada Move a je to i logicke ms bude mit kinect sony musi taky
    • Nahrada tezko, protoze to move nahradit nemuze, ale vylepseni pohybovych vlastnosti dualshocku, to jo. Akorat nevim jestli to ma smysl, protoze moc her pohybovych funkci nevyuzivalo, natoz aby na nich stavelo. V podstate jen flower a jeden letecky simulator, pokud vim. Mozna ze z kamerou by mohlo byt to vyuziti lepsi, pokud by tam bylo gyroskopicke mireni jako na vite, byla by to parada.
      • Robotron3
        I některý další hry pohybový funkce ovladače využívaly, dost FPS jako Killzone, nebo starší Call of Duty myslim, při nějakých umisťování výbušnin, točení nečim a tak, ale i tak toho bylo málo. To je právě problém, že si něco vymyslí specifickýho jen na jednu platformu, párkrát se to ze začatku využije a pak na to všichní vývojáři zhola kašlou. Třeba i v Uncharted 1 při naklánění chození přes klády a ve dvojce a trojce už se na to vybodli, a to jsou hry čistě pro PS3.
        • Tak drobnych vyuziti je dost, treba i v dark souls nebo demon souls na gesta se to vyuziva. Myslel jsem hry, ktere na tomto stavi, tj. pro ktere je to zakladni ovladani. To vim jen o dvou.
  • Takový Gamepad neodsuzuji, ale pro mě bude vždy starý dobrý Dualshock číslo 1.
  • Však je to jenom prototyp...! To se může ještě několikrát změnit tak nevím co furt řešíte...
    • To taky nevím, je to prototyp a ještě v dev-kitu. Každopádně je sranda to číst *15*
  • Dělám pro Sony v ČR a muzu říci jen to ze ze od finální verze se to moc lišit nebude a zadní lampa je pro orientaci v menu pomoci senzoru
    • doufamze nemate pravdu.je to jak lacinej smejd!hlavne ty bambule.nekdy mam pocit,ze sony posloucha pc hrace a ne svoje priznivce.
      • tak jsem si ten obrazek s ovladacem okoukal.a usuzuji,ze to je novy ovladac pro ps3.nikoliv pro ps4.uz podle plastu atd.vsadim na to krk,ze je to novy ovladac pro ps3 .uz jen stoho duvodu ze by byl chudsi nez od wiiu.
    • Jinak omluva za chyby v textu česky mi píse iPhone t9 ja rodily cech nejsem.
      • A jak uz to tak byva, presto pises mnohem lepe a srozumitelneji nez vetsina mistnich ;)
    • Jinak mimochodem tyto fotky jsou stare cca 13 měsíců
  • podle me nesmysl.kazdopadne uvidime 20.2.2013.podle me, vzdy sony testovalo nove featury na kapesnim sistemu.treba menu psp je na ps3.tak si myslim ze ovladac bude v nekterych vecech podobny vite.a ten tatchpad v tak malem rozmeru je nesmysl.pro serfovani na netu ano.ale na hry?treba na hry tupu teraway?LTB?je moc mali.to spis na hore bude mensi display a stejne menu jako ma vita.a tatchpad dole.jak v teraway skace panacek po tech bubnech a vy ze spodu na to tukate.z vrchu by se skakani dalo spatne.podle me co se drzeni tyce bude hodne dobry.a prosim nerikejte konzole!toto slovo je blbost!sistem ps3,ps4.i na strankach ps3.nerikaji konzole!ale sistem ps3.dekuji.
    • Pane bože to se nedá číst.
      • tak to necti.vse co si myslim a jak by mohl vypadat tam je.tatchpad dole,a display na hore.podle me budou 2 verze ovladacu po vzoru wiiu.klasicky jako tento.kompatibilni s ps3 a ps4.a dotykovy jen pro ps4.toto je novy ovladac pro ps3.
  • waitstation a zasmudlanej dualshock.

    http://www.gurujoe.sk/2013/02/ps4-dualshock-4.html
    • Říká ten co neví co je hraní na PS3.... A pokud máš ShitBox tak se ani nedivím že takhle mluvíš !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit