Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dělám pro Sony v ČR a muzu říci jen to ze ze od finální verze se to moc lišit nebude a zadní lampa je pro orientaci v menu pomoci senzoru
    • doufamze nemate pravdu.je to jak lacinej smejd!hlavne ty bambule.nekdy mam pocit,ze sony posloucha pc hrace a ne svoje priznivce.
      • tak jsem si ten obrazek s ovladacem okoukal.a usuzuji,ze to je novy ovladac pro ps3.nikoliv pro ps4.uz podle plastu atd.vsadim na to krk,ze je to novy ovladac pro ps3 .uz jen stoho duvodu ze by byl chudsi nez od wiiu.
    • Jinak omluva za chyby v textu česky mi píse iPhone t9 ja rodily cech nejsem.
      • A jak uz to tak byva, presto pises mnohem lepe a srozumitelneji nez vetsina mistnich ;)
    • Jinak mimochodem tyto fotky jsou stare cca 13 měsíců
  • Osobně se mi líbí, nevadil by mi jako finální verze. Je pěkné, že "přibral na váze" na styl xbox ovladače, který lépe padne do ruky, ale zároveň si zachoval vzhled dual shocku. :)
  • http://i.imgur.com/E1o5L29.jpg
  • podle me nesmysl.kazdopadne uvidime 20.2.2013.podle me, vzdy sony testovalo nove featury na kapesnim sistemu.treba menu psp je na ps3.tak si myslim ze ovladac bude v nekterych vecech podobny vite.a ten tatchpad v tak malem rozmeru je nesmysl.pro serfovani na netu ano.ale na hry?treba na hry tupu teraway?LTB?je moc mali.to spis na hore bude mensi display a stejne menu jako ma vita.a tatchpad dole.jak v teraway skace panacek po tech bubnech a vy ze spodu na to tukate.z vrchu by se skakani dalo spatne.podle me co se drzeni tyce bude hodne dobry.a prosim nerikejte konzole!toto slovo je blbost!sistem ps3,ps4.i na strankach ps3.nerikaji konzole!ale sistem ps3.dekuji.
    • Pane bože to se nedá číst.
      • tak to necti.vse co si myslim a jak by mohl vypadat tam je.tatchpad dole,a display na hore.podle me budou 2 verze ovladacu po vzoru wiiu.klasicky jako tento.kompatibilni s ps3 a ps4.a dotykovy jen pro ps4.toto je novy ovladac pro ps3.
  • Však je to jenom prototyp...! To se může ještě několikrát změnit tak nevím co furt řešíte...
    • To taky nevím, je to prototyp a ještě v dev-kitu. Každopádně je sranda to číst *15*
  • Fallon
    Čo na to povedať:
    http://imageshack.us/photo/my-images/560/ps4controller.jpg/
    • Že není zapotřebí měnit něco, co funguje a že praktičnost > estetika?
      • Spades
        Ergonomie > Praktičnost
        • Ergonomie = mimo jiné také praktičnost.
  • Keyz
    To jsme zvědav kdo bude během hraní koukat na lcd na ovladači když je potřeba se soustředit na hru.
    I když hodně her pozornost již nevyžaduje.
  • Nechápu k čemu je potřeba tolik tlačítek, když dnešní konzolové hry by šly hrát v pohodě na Nes ovladaču.
    • ucho
      asi jsi toho moc nehrál, co? :D
      • No z poslední doby ani ne, naposled ME3 a tam by nes ovladač stačil, ještě bys měl jedno tlačítko navíc.
  • Ten design (vzhled, ne ergonomie) PS ovladacu imho vypada porad hrozne.
  • ok, pro medvědí tlapy je Xboxový fajn, ale to vás neštve ta hmotnost??? Je to těžké jako velrybí přirození! Včera jsem hrál s tím včera asi 3 hodiny SC: Conviction a brečel bych z toho. Navíc ta blbá baterka dole tam překáží a taky přidá pár (kilo)gramů. Navíc jsem zvyklý na DS3 a rozložení padů mě značně iritovalo a nemohl jsem nic trefit(nepřesné) - což jsem nečekal, jelikož na PS to jde jako po másle. Mám doma i drátový Xbox ovladač k PC, ale jak jsem přešel k DS3, přišel mi daleko lepší na úchyt i ovladatelnost - je to o zvyku. Pokud na to mněkdo hraje 2h týdně a ještě to střídá s xbox ovladačem, je jeasné, že si nezvykne. Je fakt, že mám asi menší ruce, ale vše je v dosahu, je to alespoň 2x lehčí a i pady se mi zdají kvalitnější(myslím v krutu). Je to ale hodně individuální, takže se bojím, že díky novým "funkcím" bude DS4 moc velké a moc těžké :(. Jediné, co mi hodně vadí, ať to bude jak to bude, je přítomnost SHARE tlačítka. Vím, že ho nebudu mačkat, jelikož nepotřebuju na FB a všude jinde do světa troubit, kolik jsem dal hedšotů, sdílet trofehje, videa, či fotky. Takové věcy se přeci dají dycky zmáknout přes menu, raděj, ať se dá komunikovat a používat to jako Skype, včetně konferencí, kdyžuž nějaké "sociální fce" tam být musí. No uvidíme, nadávat můžem, až to budem mít v ruce a odzkoušené :).
    • Ja tu odezvu naopak vitam,vyrost sem na robustnich gamepadech,DS mi nesed uz u PS1. Hlavne triggery sou tam podle myho nazoru opravdu blbe reseni,4 v podstate identicky tlacitka po strane zadny stastny reseni pro me. Me se na to nechtelo zvykat,takze i ted mam k pccku pripojenej xbox360 controller. Ale je dobry,ze si clovek muze vybrat ze dvou celkem odlisnejch modelu a zjistit,co mu sedi vic.
    • Že ti překáží kastlík na baterky? Jak to proboha držíš?
      • calwin
        mne osobne tiež prekážal... čo je na tom také divné?
        • Spades
          Že kastlík na baterky má bý MEZI prstama, ale co už. Furt máš kabelovej ovladač. Na PC se stejnak bezdrátovej blbě připojuje.
        • Zkoušim nejrůznější držení ale prstama do baterek nenarážím....
    • Spades
      Když sem hrál u kamaráda na PS2 tak i u DS2 sem si stěžoval, že mě z analogových páček u FPS bolí palce.

      U X360 mi ovladač krásně padl do ruky. Samozřejmě sem se na tom musel naučit, ale páčky se mi tam drží o dost líp.
    • Nemáš náhodou místo rukou párátka? Můj pětiletej syn na něm hraje X hodin týdně a nikdy nebrečel....
      • Možná to chce omezit McDonalds

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit