Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    To jsme zvědav kdo bude během hraní koukat na lcd na ovladači když je potřeba se soustředit na hru.
    I když hodně her pozornost již nevyžaduje.
  • Osobně se mi líbí, nevadil by mi jako finální verze. Je pěkné, že "přibral na váze" na styl xbox ovladače, který lépe padne do ruky, ale zároveň si zachoval vzhled dual shocku. :)
  • TheGGG
    Mno vypadá celkem dobře, jen nechápu proč je každý další gamepad větší a bachratější. To stejný u xboxu. Proč se všećhno zakulacuje?
    • Zakulacuje se to proto,aby se takový holky jako ty o ten ovladač třeba nenabodly nebo nevypíchly oči *3* A větší a těžší jsou proto,aby ti přitom ještě narostly svaly *5*
    • podivej se do kalhot, hranatý se blbě drží!
      • Ano to je přesně ten důvod proč by se žádný vývojář neměl ptát prostého lidu na jeho názor. Vždy ho napadne nějaká blbost
    • Protože se to většině lidí líp drží?
      • Doufám že ty nejsii většina lidí. Kdo hce proboha ovladač co je větší než celá onzole
        • Spades
          No já ti nevím, ale ten ovladač je opravdu menší jak můj xbox...
          Hrál sem na PS3 a ten ovladač není tak super do ruky jak u X360. Když chytnu levou páčku a tlačítka, tak krásně padne do dlaně. Když hytnu oba analogy, tak už moc ne, ale furt lepší jak u DS3, kde mám prostě mezi dlaní a ovladačem vzduch, což mi u hraní docela vadí. Ten ovladač mi připadá jak dělaný pro mále dítě. Přecejen japonci maj menší ručičky.
          • Zatímco Američani maj baculatý ručičky *3*
          • Pěknou reklamu xboxu jsi udělal, ale mě tu přednosti xboxu říkat nemusíš já si koupil PS3 a koupím PS4. Já tu mluvím o hamatným ovladači pro PS4 který je dělaný jak pro důchodce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit