Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    Od doby NFS Porsche nevysla poradna arkada,  co hrace motivuje k tomu auto nerozbit v prvni zatacce.  Kdyz vidim tuhle hru chcecse me brecet,  hlavne ze je vsecko social a cool. 

    Su strasne rad ze sem zazil hry jako NFS Porsche, nejlepsi arkada co kdy vysla.  

  • Jack1947

    Taky mi to příjde moc chápu že letos už toho moc nevýjde a závodních her vůbec ale podle toho co čtu je to notně vylepšená trojka čekal bych max 8/10. Jak řikám znovu moc podobných her není.

  • nightborne

    V klidu, já se pyšně projíždím jako MightyCosine444. Epesní nick, co mi kdysi vygeneroval msoft live a já se neobtěžoval s tím něco dělat =D.

  • Lukyz

    Kdyby si to někdo chtěl střihnout, tak si mě přidejte: Lukyz888

    Debilní nick, vím, ale z principu nehodlám MS platit 200,- za změnu GamerTagu, který jsme si zřizoval před 5 lety už kvůli bůh ví čemu 🙄 

  • jack

    Mám na XB1 FH2. Stahnul jsem si na PC čtyřku a kromě ročních období mi to přišlo úplně stejný. Divný "příběh", krásná grafika, veliká mapa na vyblbnutí. Bez důvodu si FH4 kupovat.

  • Zdravím. Není v textu chybička týkající se rozlišení ve 4k na PC. Nemá tam být 4K/60 fps?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit