Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kandidát na hru roku, kterou nikdo nehrál?
  • Jenze tohle ona nerozlisuje. Ona zna dobre Xbox hry typu Gears, Assassins, Witcher... a pak spatne hry, coz jsou vsechny na PC, pac na PC ona nehraje, a pak i vsechny japonske hry. Pac to jsou japonske pycarny, do jedne, coz ona vi take presne, jelikoz je nehraje. :)
  • herní celebrita - to jsi myslím označil dobře, takže není potřeba cokoliv řešit.
  • myslíš jako Persona? Kandidát na hru roku?
  • Nejlepší tam byl Kozel 10 v plechu a nejhorší Poláčkův výraz a chování stylu "ať už je konec a jdem pryč" (jako vždycky), já chápu, že po těch letech hry člověka už tak nebavěj, o to miň o nich kecat v nějakym podcastu...ale v tom případě tam maj pozvat třeba Vávru, ať je aspoň "legrace"
  • Je japonská hra a japonská hra. Ty anime houna se fakt nedaj no.
  • Chce to uříznout mu koule, že pane Řízek
  • Ale ze pry je to jeden z mala, ktery ty hry jeste vazne hraje? Obcas si udajne trochu vymysli, byl pristizen temi, kteri hry hraji opravdu jako opravdu, ale... porad je na tom lip, nez obvykla sestava FC, ktera si o hrach castokrat uz jen cte a nejcasteji od nich slysis tohle jsem nehral, tohle neznam. :)
  • Soucitim s tvou bolesti. Citim ji taky.
  • Myslím, že přesně řekla "Japanese bullshit" - nemělo by se na to zapomenout, zvlášť u člověka, který se pasoval do postavení "herní celebrity"...
  • A zkousel jste navstivit vaseho lekare? Mozna to totiz vubec nesouvisi v Bulirem.
  • Prosím, jen ne Bulíře. Při sledování podcastu s ním fyzicky trpím.
  • Vavra mu zakazal, neasi? ;)
  • Bulíř bude maximálně na další E3 u konference Sony :D
  • obsahove asi jo ale líbí se mi ten formát. tyhle textové recenze a články na games jsou už trochu out.
  • replay = odpad. obcas tukan naznak humoru, jinak bida.
  • No teď jsou i díly s hosty pěkně nudné. Chce to Bulíře.
    A proč si vlastně nidky nepozvete třeba Viktora Bocana? On nikdy nechtěl nebo jak?
  • to je na vyhazov z herní branže nejlépe ihned...Ale jinak je docela sympatická *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit