Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Reklama ne. Ale tvé očipované příspěvky Bobe, ty mi vždy rozvibrují čakry a ze šambaly se mi kroutí palce u nohou.
  • Konečně se zvýšila trochu ta kultůra prostředí *5*
  • funguje spolehlive

    pokazdy kdyz sem nahodou zavitam bez bloku, me vytoci ozvucena reklama roztazena pres celej monitor a games opet putujou na black list
  • njn tohle je takový retro web ale mne to vyhovuje. tedy ne že bych neco četl jen koukam na obrazky a prispivam do diskuze
  • funguje na vás ta reklama vubec? jako jestli jste si nekdy neco koupili
  • Já to často už ani nezapnu :-)
  • Koncept webu umořenýho v dementní reklamě tu budujou už nějakej ten rok, tak jim to nekaž.
  • To že mě netankujou kreslený lítající lidi s očima většíma než hlava z tebe nedělá ignoranta ale člověka majícího nějaký vkus .-)
  • No stále sem chodíš a to i do diskuzí, takže to zas tak out asi nebude , frikulíne
  • Tohle je obecně problém tady i u konkurence.. Tlačení na pilu ke konci vysílání nepůsobí ani trochu dobře a dost to snižuje celkový dojem a úroveň. Taky to mám pak s takovým přístupem chuť vypnout a často to i dělám.
  • Víte co dělá novináře (žurnalisty, reportery etc, cokoli si dnešní době vyberete)novinářema...to žer je jsou nestranný, a vy mi smažete post o reklamách, kdybych hajloval tak ani neceknu...ale o reklamách? děláte si srandu? nebo žiju v roce 1948? chytněte se za rypáky
  • smazání návrhu na příšti FC téma? si děláte snad srandu tady ne? ))))))))
  • Jack1947
    Ten se tu asi už déle neukáže no...
  • že to neznáš ty, tak neznamená, že jsou ignoranti všichni...
  • Jo, Davida Vávru mám rád, je docela vtipnej.
  • to jen chlacholi svedomi za to doby, kdy psal recenze podle obalu her
  • poslat do gulagu?
  • 0011
    Taky jsem jí nehrál, ale říkat 2 milionům lidí nikdo... dle steam spy je to 4x víc než třeba TW Warhammer 2
  • Na tebe bylo základní vzdělání opravdu zbytečně vynaložené finanční prostředky, kluka naučili číst a on to nechce používat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit