Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně se zvýšila trochu ta kultůra prostředí *5*
  • smazání návrhu na příšti FC téma? si děláte snad srandu tady ne? ))))))))
    • Víte co dělá novináře (žurnalisty, reportery etc, cokoli si dnešní době vyberete)novinářema...to žer je jsou nestranný, a vy mi smažete post o reklamách, kdybych hajloval tak ani neceknu...ale o reklamách? děláte si srandu? nebo žiju v roce 1948? chytněte se za rypáky
      • Koncept webu umořenýho v dementní reklamě tu budujou už nějakej ten rok, tak jim to nekaž.
        • funguje na vás ta reklama vubec? jako jestli jste si nekdy neco koupili
          • Reklama ne. Ale tvé očipované příspěvky Bobe, ty mi vždy rozvibrují čakry a ze šambaly se mi kroutí palce u nohou.
          • funguje spolehlive

            pokazdy kdyz sem nahodou zavitam bez bloku, me vytoci ozvucena reklama roztazena pres celej monitor a games opet putujou na black list
  • Nejlepší tam byl Kozel 10 v plechu a nejhorší Poláčkův výraz a chování stylu "ať už je konec a jdem pryč" (jako vždycky), já chápu, že po těch letech hry člověka už tak nebavěj, o to miň o nich kecat v nějakym podcastu...ale v tom případě tam maj pozvat třeba Vávru, ať je aspoň "legrace"
    • Tohle je obecně problém tady i u konkurence.. Tlačení na pilu ke konci vysílání nepůsobí ani trochu dobře a dost to snižuje celkový dojem a úroveň. Taky to mám pak s takovým přístupem chuť vypnout a často to i dělám.
      • Já to často už ani nezapnu :-)
    • Jack1947
      Ten se tu asi už déle neukáže no...
    • Jo, Davida Vávru mám rád, je docela vtipnej.
  • replay = odpad. obcas tukan naznak humoru, jinak bida.
    • obsahove asi jo ale líbí se mi ten formát. tyhle textové recenze a články na games jsou už trochu out.
      • No stále sem chodíš a to i do diskuzí, takže to zas tak out asi nebude , frikulíne
        • njn tohle je takový retro web ale mne to vyhovuje. tedy ne že bych neco četl jen koukam na obrazky a prispivam do diskuze
      • Na tebe bylo základní vzdělání opravdu zbytečně vynaložené finanční prostředky, kluka naučili číst a on to nechce používat...
  • No teď jsou i díly s hosty pěkně nudné. Chce to Bulíře.
    A proč si vlastně nidky nepozvete třeba Viktora Bocana? On nikdy nechtěl nebo jak?
    • Prosím, jen ne Bulíře. Při sledování podcastu s ním fyzicky trpím.
      • poslat do gulagu?
      • Chce to uříznout mu koule, že pane Řízek
      • Ale ze pry je to jeden z mala, ktery ty hry jeste vazne hraje? Obcas si udajne trochu vymysli, byl pristizen temi, kteri hry hraji opravdu jako opravdu, ale... porad je na tom lip, nez obvykla sestava FC, ktera si o hrach castokrat uz jen cte a nejcasteji od nich slysis tohle jsem nehral, tohle neznam. :)
        • to jen chlacholi svedomi za to doby, kdy psal recenze podle obalu her
      • Soucitim s tvou bolesti. Citim ji taky.
      • A zkousel jste navstivit vaseho lekare? Mozna to totiz vubec nesouvisi v Bulirem.
    • Vavra mu zakazal, neasi? ;)
    • Bulíř bude maximálně na další E3 u konference Sony :D
  • Dneska jsem četl vědecký článek na world economic forum o altruismu. Takže kluci redaktoři.. Taky vám to moc sluší! Hlavně ta Adamova hlava. Hází to šílený odlesky...
  • Kedysi ma tieto fightcluby aj bavili. Dalo sa pri tom rýchlo zaspať. Retro ešte celkom ujde, ale zatiaľ TOP video bolo Frog Fractions. Ani sa nechce veriť, že už tomu bude rok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit