Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím s tebou, Poláček nepůsobí dobře.
  • funza
    Petr je borec *4* *4* *4* *4*
  • CRYPT
    Ja pana Polacka nikdy nemel rad. Jsem jeste nezazil aby kdyz nekdo delal videa, nebo je ve videich neumel ani pozdravit. Fightcluby nesleduji, mne staci fakt ten zacatek, jak se kouka do laptopu a snazi se pretrpet dalsi fightclub. Nevim co tam vubec leze, kdyz ho to vubec nebavi... No uvidime jestli mi zase smazou prispevek, kdyz jsem o nem napsal neco negativniho
  • Tak na hrej.cz ten článek o Pokémonech psal ještě docela nezkušený člen hrej týmu. Je sice dobrý, výborný na gameplaye, ale toto se mu podle mých informací moc nepovedlo. To se holt stává no.

    U Petra je blbý, že on až na výjimky vystupuje docela otráveně, znuděně a je těžké u něj rozeznat momentální náladu a tón, případně aroganci apod. Je zajímavý, že na gamesplayích snad vždycky hodně ožije, což mě vede k závěru, že by se měl více podílet na gamesplayích, které jsou s ním až překvapivě zábavné.
  • Myslím, že pan Poláček by si měl nejdříve zamést před vlastním prahem, než začne opravdu neprofesionálně "rejpat" do konkurence. Pro ujasnění myslím tím tu "kolegiální" radu maskovanou za prachsprostý útok na kluky z Hrej.cz. Dělat ze sebe arogantního vola, to Poláčkovi jde velmi dobře evidentně :) *3*
  • nechcete na games hodit zase stary desing ? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit