Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hehe, já už váš všechny potkal tolikrát, že byste měli rozbitej ciferník od těch nastavených nohou. *5*
    Ale v pohodě, když s vámi budu chtít prohodit řeč, udělám to určitě humáněji a asi spíš po vzájemné domluvě.
  • MickeyMutant
    Tak to prr. Nejsme přece někde na Twitteru, aby člověk jen tak podrážel nohy herním žurnalistům.
  • sleepless
    Ajaj, to se omlouvám. Kdyžtak prosím příště nastavit nohu, to mě spolehlivě zastaví, a přivede zpět na cestu slušného člověka :)
  • hrej je potapajuca sa lod, Princ to pochopil uz davno. plechacek je mimo a pise totalne sr4cky
  • Mart9
    Připadá mi to zbytečné. Určitě na pozdravy nečekám. Opravdu je mi fuk, jestli Bosák zdraví u přenosu všechny fanoušky a fanynky kvalitní kopané nebo ne.
  • MickeyMutant
    Fakt je, že Poláček nezdraví. Nedávno jsem ho potkal na Kodaňské, běžel, sledoval stopky, a přehlíd mě jako krajinu. Taky by ho neubylo, kdyby se na chvíli zastavil, slušně pozdravil, potažmo se optal, jak se čtenáři Games líbí jeho stránky. Pak ať zas klidně letí, když už musí lámat ty rekordy.
  • zdeeneek
    A myslíš, že oni sledují tvůj twitter? Kdybys to napsal přímo jim, tak by to bylo asi užitečnější. Já Jirku Bigase neznám vůbec, ale neměl jsem žádný problém si najít na webu Hrej.cz jeho adresu a upozornit ho na uživatele, který pravidelně v diskuzích urážel ostatní lidi, vývojáře a prakticky kohokoliv, kdo mu zrovna přišel na mysl.
  • zdeeneek
    Tys nikdy neviděl, že třeba v televizi redaktor na kameru vždycky pozdraví než začne mluvit? Třeba během sportovních přenosů pozdraví jak hosty ve studiu, tak lidi, kteří se na to dívají. Tobě to připadá zbytečný, ale ostatní to třeba berou jako výraz vděku za to, že věnuješ svůj čas jejich pořadu. Říct "ahoj" moc času nezabere, takže nechápu, že to někomu dělá takový problém.
  • to je ten šéfredaktor, co říká hostům ve Figh Clubu "Drž hubu vole" když se sám chová jako ubulená slečinka
  • A Petr Poláček je ten šéfredaktor jehož zaměstnanci mají hrubky a překlepy i v titulcích článků?
  • trulikuli
    je třeba rozpustit ledy :)
  • Dost odvážné Petře.Dost odvážné...
  • Ach. Pan Poláček má tedy svatou trpělivost reagovat na zdejší jedince. Nějak mě nepobuřuje, že nezdraví ve FC, popravdě jsem nad tím ani nikdy nepřemýšlel, tak mě napadá, že když chce člověk psa bít, hůl si vždy najdete. Hoši děláte to dobře, snad se nenecháte otrávit. Vše dobré a hlavně nezvěte Vávru, ten člověk mě naprosto irituje.
  • sleepless
    Ad pořádný pozdrav: díky a beru si to k srdci.
  • Mart9
    Jak roztál *1* *1*
  • trulikuli
    Děkuji, také Vám posílám pozdrav :). Neberte mě zle, ale opravdu to veřejně nepůsobí dobře. Jinak vaše názory ohledne her i muziky (myslím si správně, že Váš nick sleepless je podle výborného alba Anathemy? :) )jsou mi sympatické.
  • sleepless
    Tak vás tedy tímto zdravím :)
  • sleepless
    Jak říkáš, jako pravidelný posluchač kluky opravdu znáš lépe než já.
  • trulikuli
    Plně souhlasím s kritikou na Petra Poláčka, že neumí pozdravit. Ať už Pavel, Aleš, Martin, či kdokoliv kdo se mihne v pořadu bez problémů hodí zdarec, ale Poláček působí arogantně, když je mu v každém díle zatěžko otevřít hubánka a vypustit pozdrav divákům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit