Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    To docela dává smysl. Je úsměvné, že my, co posloucháme hpod, Jirku tím pádem vlastně známe daleko líp *5*
  • Bez komentare... :D
  • Mart9
    Na to jsem vůbec nenarážel, ale když už to píšeš, tak si myslím, že jsem mnohem míň anonym než ty. Roky tady už vystupuju se stále stejným nickem, takže na mě většina pravidelných návštěvníků má názor. Ty můžeš být kdokoliv.
  • Zdravim potrefenou husu... ;) BTW, kdyz mas registraci, fakt si myslis, ze uz nejsi anonym? :DD
  • Dejte mu už někdo ovoce na cestu...
  • S tou přetvářkou máš samozřejmě pravdu. Abych se přiznal, je to asi poprvé v životě, co jsem Poláčka viděl, a můžu ti říct, že mi jeho vystoupení a projev v podstatě dost znechutilo sledování Fight Clubu. První dojmy z toho člověka jsou arogance a pocit nadřezenosti, pod takovým šéfem bych rozhodně pracovat nechtěl...
    Na druhou stranu jsem obdivoval jeho znalosti z herního průmyslu, ale to je samozřejmě dáno tím, kde se pracovně pohybuje.
  • Mart9
    To spíš vypadá, že sis právě teď jako anonym poléčil mindrák ty sám.
  • No jo, Games uz funguje i jako forma psychoterapie...par anonymu si zas polecilo mindrak na Polackovi hned je jim lepe...vidite, co vsecho pro vas delaji? Jo pardon, ja zapomnel...DOBREEE RAAAAANO!
  • Voloslav
    Zrovna P. Poláček si kritiku nezaslouží, zdá se mi jako přirozený člověk, člověk bez předsudků a jak dole poznamenal flash, nepřetvařuje se. Nechce se za každou cenu zalíbit, což je fajn v této době, takže já doporučuji, aby jste se choval, jak se chováte, protože je to přirozené a celkově fajn.
  • sleepless
    Fight Cluby netočíme, abychom se při tom ukrutně bavili, ale abychom, pokud možno, něco relevantního říkali či komentovali. A do noťasu koukám, protože sleduju chat. Nicméně, aj tak díky za názor. Beru to.
  • sleepless
    Není to poprvé, co se tu v diskusi řeší, nejenom v mém případě, jak se tváříme, co máme na sobě apod. Chodí to ve vlnách, už jsme si zvykli. Nicméně, obličej si asi nepředělám, na výrazu zkusím zapracovat, ale v prvé řadě vždycky půjde o to, abychom něco relevantního říkali. Každopádně, díky za připomínku :)
  • sleepless
    V mezičase to mírně upravili, ale byl špatně od základu. Psalo se tam o prodejích Pokémon Go, psalo se tam konkrétně (kolik procent, přestože se to nedá spočítat) o přímém profitu Nintenda z prodejů hry, přestože Nintendo je "investor" Nianticu (stejně jako třeba Google) a akcionář Pokémon Company apod. Zkrátka tam nebyla de facto ani jediná informace správně. A nebyl to jediný článek v krátké době, na který mě kolegové upozornili. Nicméně to bylo naposledy, co jsem se k něčemu podobnému vyjadřoval. Štve mě obecně, když vychází nejenom na herních webech u nás fakticky pomotané články, ale pokud to redakcím a čtenářům nevadí, so be it.
  • sleepless
    No, napsal jsem to na osobní twitter (nikam jinak), nikomu jsem nenadával, pouze jsem upozornil na to, že články daného autora jsou kontinuálně naprosto fakticky mimo, a webu to škodí. Nic víc. Pokud je upozornění na problém arogance, tak fajn. A argument chlapců, že jsem jim to mohl sdělit jinak - víte, Jirku Bigase jsem viděl 3x v životě, ostatní vůbec. Nikoho z nich nemám na twitteru, na FB apod. Jinak řečeno, nejsou mi blízcí, abych jim to pinknul do zprávy. A znovu opakuji, byla to poznámka na mém osobním twitteru. Když někdo napíše, že máme na Games faktickou kravinu, tak poděkuju za upozornění, a snažím se to napravit. Nehraju si ještě na ublíženého.
  • Mart9
    Zdravit kameru je slušné vychování? V reálu by tě jistě bezpochyby pozdravil.
  • Njn, říká se tomu slušné vychování, zkus si to vygooglit
  • Mart9
    A co přesně v tom článku bylo špatně?
  • Mart9
    To nevim, proč by měl trapně zdravit kameru. Tyhle formality a hraní si na slušňáčky.... Ty ho snad u podcastu zdravíš do monitoru?
  • tak ono kdybys byl sefredaktor webu a musel cist podobny prispevky jako jsi tady vyplodil, byl bys otravenej taky. Navic, je potreba ocenit ze se nepretvaruje, to se dneska v televizi nebo na internetu moc nevidi, kazdej je sama pretvarka a hraje nejakou roli..malokdo je sam sebou.
  • Inquisitor
    Jo, kdo má rád psy musí mít rád i lidi, to je jasný :D
  • Nesmazou, protoze stejne ani neumis psat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit