Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Podobnost čistě náhodná

    "Přejeme si, aby každému národu jeho vlastním jazykem bylo vykládáno."
  • MickeyMutant
    Zaklínač.
  • Je vidět že tady chodí chudáci kteří nemají na PC + Konzoli a potom tady dávají to se mi nelíbí jak malí Jardové a používají stupidní argumenty jako třeba 30 FPS přitom sami hrají na zaprděných GTX660 já mám mašinu za skoro 50 klacků ve 4K se dostanu na plus mínus 45FPS a i tak jsem schopný si přiznat že Uncharted 4 je prostě perla v záplavě hoven která vychází každoročně. *4*
  • Až mu tvoje máma tak to mě dostalo *15* *15* *15* *15*
  • vy jste dobří idioti bych chtěl vědět co je podle vás lepší než Uncharted 4 jako celek a zkuste napsat Zaklínač a hned mi bude jasné že tady trollíte *1*
  • Stabilních 30 s tolika detaily, že by to tvoje zaprděná mašinka neutáhla ani kdyby jí poháněla tvoje máma s GTX980 vprdeli. *3*
  • Uncharted 4 je fakt bomba souhlasím s tebou nic lepšího jsem ještě nikdy nehrál a nic hezčího nikdy neviděl a to už také hraji hry skoro 30 let. *4*
  • No ty vole *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* YOU GOT OWNED!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Až mu tvoje máma nastavípíču *5*
  • wofko
  • Jack1947
    To je TheGGG toho nepředvědčíš *7*
  • MickeyMutant
    Kdy bude svatba?
  • Upřímně je mi líto každého, kdo si tuto hru nemůže zahrát, jelikož já hraji hry již několik desítek let ale nikdy jsem nehrál něco takového, tohle je mistrovské dílo mezi hrami, neuvěřitelné technické zpracování, grafická stránka je vysoko nad vším co jsem kdy hrál v tomto případě se vůbec nehraje na žádé PC vs. Konzole, jelikož tato hra po vizuální stránce válcuje naprosto vše (Poté již záleží pouze na tom jaké funkce má hráčova TV) . Herecké výkony jsou špičkové, hra má naprosto dokonalé tempo, scénář, režie, ovládání i boss fighty jsou naprosto perfektní a všechny tři předchozí díly strčí čtyřka hravě do kapsy, jelikož si z nich bere to nejlepší a přitom s takovým stylem, že vám to vůbec nebude vadit právě naopak si jde úplně jinou cestou než předchozí díly, jde tou o které mnoho hráču snilo již od druhého dílu. Vlak ze druhého dílu? Letadlo ze třetího? Tomu se čtyřka jen vysmívá, jelikož má ještě lepších momentů hromadu. . Od prvního spuštění, kdy mi grafická stránka vyrazila dech, jsem si říkal: "Tohle by mělo mít pokračování" tohle totiž je Uncharted přesně takové jaké jsem si ho vždy přál méně bezhlavého střílení a více příběhu (A pánečku jakého příběhu. . ) a další takové bych bral, jenže když byl konec byl jsem naprosto spokojen, jelikož závěr samotný byl podán tak skvělé, že by člověk až nevěřil, že hru nedělal žádný Hollywoodský režisér a scénárista s desítkami Oscarů ale za vše může pouze zručnost a geniální tvorba Druckmanna a Straleyho, kteří jsou pro mě po svých dvou prvotinách, kterým kompletně šéfovali (TLoU a U4) Spielberg a Lucas herního průmyslu, takže Kojimo tvůj čas je u konce, můžeš se jít zahrabat. :-D Čekal jsem vše ale nečekal jsem tohle, je to naprosto dokonalá hra po všech stránkách a je Uncharted 4 lepší než The Last of Us? Typická odpověď by zněla: "Záleží na jednotlivci" jenže Uncharted 4 jako celek je naprosto bez debat lepší než The Last of Us, protože dělá vše co bylo v TLoU ještě mnohem lépe, tudiž Neil Druckmann dodržel slovo, když řekl "S každou hrou se snažíme o to aby byla ještě lepší než ta předchozí. " Za celou dobu jsem nenarazil na ani jeden bug ani jeden drop a ani vteřinu jsem se nenudil, tato hra by měla být definicí toho jak má vypadat hra, která v dnešní době dostane hodnocení 10/10. Nenazval bych Uncharted 4 hrou roku, protože je to mnohem více. Po této jízdě je pro mě i třetí Zaklínač pouze "Meh. . "
  • Navazuje na to co dělaly předchozí díly? Ta hra jde od začátku úplně jinou cestou. Tak ty jsi marný hochu a všichni ti idioti kteří dali že se jim ten názor chlapa nahoře nelíbí jen protože to nehráli a jsou z toho vedle že konzolovka kálí jako holub na všechny hry které za posledních několik let vyšly jak graficky, audiovizuálně tak i v herních mechanismech a příběhu který je fantastický. Přiznejte si pravdu a nechovejte se jako děti. Já hraji na PC i PS4 a jelikož jsem hru dohrál, tak si bez nějakých zhovadilostí přiznám, že ta hra je prostě mistroský kousek a potvrzují to i celosvětové recenze názor nějakého zaprděného tlustoprda z PC Only farmy, který hru ani nehrál mě nezajímá. *12*
  • MickeyMutant
    To já mám trika normálně ve skříni.
  • cápek dobře namachrovanej, na to že dělá tak obyčejnou práci jako překladatele z AJ, prej "tohle tričko maj 3 lidi v republice" to už sem šel pod stůl
  • *1* *1* *1* *1* *1*
    Já mám PS3 i PS4 a jsem jeden z těch výjmečných hráčů, kterým je uplně u pr*ele na čem hrajou.
    Od Naughty Dogu jsem hrál všechny hry, co vyšly na playstation až na Jak X: Combat Racing a Uncharted 4, ale z gameplayů si o té hře dokážu udělat obrázek, i mám v plánu si jí koupit, ale od hry desetiletí si představuju víc než cover-shooter se šplháním ještě ke všemu, když jenom navazuje na to, co dělaly předchozí díly.
    Každopádně u tebe je jasně vydět, že jsi fanboy, který není schopný snést jakoukoliv kritiku.
  • TheGGG
    hned jde pozna*t závistivého pc ementála, co to nikdy nehrál a soudí podle obrázku... radši táhni zpátky hrát své blizzardí omalovánky pro neckbeardy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit