Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "i vypadající hrou"

    Potato style aneb srovnávnání grafiky cutscén s reálným gameplayem, kde můžeš dělat víc, než jen chodit v omezeném tunelu. Použiju tvojí trapnou logiku - vygoogluj se hru Myst 4. Stará 10+ let a má to lepší grafiku, to nemůžeš popřít ani kdybys chtěl moc. *15* *15*

    Určitě to bude lepší. Grafika je u her nejdůležitější, to ví přece každý hardcore gamer.
  • Takový Justin Bieber nebo Kate Perry už sesbírali TOOOOOLIK ocenění. Tolik k tvému "silnému" argumentu... *15*
  • Jack1947
    No ale až jednou (snad?!?)tady anonymové nebudou moc plácat blbosti bude tu zase poněkud prázdno. Neřikám že anonymové jsou středem diskusí games ale mají hoodně příspévků... no nevím takto třeba bude dobře a registrují se jen opravdu ti co chtějí. Snad ta doba nastane co nevidět. *4*
  • Mrzáček je tak leda péro tvého fotra když z něj vyletěl kus debila jako jsi ty *7*
  • Malémrdky si to nezahrajou tak závidí a píšouhovna*1*
  • to ti tak žeru že jsi je hrál když píšeš takové nesmysly *15* raději si zapni PC a zahrej si Dotu 2 magore *15*
  • Vidím že je to tady nepřející závistivý krypl vedle krypla stejně jako v sekci user score na Metacritic.
    Asi si neuvědomujete, že tady hážete špínu jako malékundy na hru, která sbírá hodnocení 10/10 jako na běžícím páse a je nejlépe hodnocenou i vypadající hrou této generace, takže má pantau pravdu ať chcete nebo ne, vám se taky nikdonesere do toho vašeho Quantum Break a Zaklínače. Docela se až stydím, že se herní komunita takto změnila a jsou v ní i takové nuly, které si nedokáží přiznat pravdu i když je všude kolem nich.
  • K čemu je ti několikanásobný výkon GTX980, když nikdo ještě neudělal hru tak graficky propracovanou jako je Uncharted? To je teprve ostuda, že máte grafiku za 15 tisíc ale nic co by tomu sahalo po paty ještě nevyšlo. Dokud si to nezahraješ raději pomlč všichni vývojáři uznávají Naughty Dog právě za to, že nepoužívají stupidní techniky jako každá druhá společnost, která vydává srajdy každý rok. Až si hru zahraješ poté se vyjadřuj a také si zjisti něco o jejim vývoji než se zde znemožníš ty stupidní *12*
  • je vidět že jsi hru hrál když napíšeš takovou pitomost napsal jsi přesný opak toho co ta hra dělá *1*
  • Koukám, že místní sonyboy mrzáček dostal záchvat, že se někdo nevezl do jeho oblíbené hry, tak opět krade nicky a vymýšlí si imaginární kamarády. Hodně slabý. Argument 0, troll 10. Jako vždy. *15*
  • sakra, zapomněl jsem si změnit nick, ale to je fuk, stejně už to tady nikdo číst nebude, moje štěstí...
  • jinak hru jsem samozřejmě nehrál a všechno jsem si to sám vycucal z amputovaného palce od levé nohy mého siamského dvojčete, které umřelo při narození...
  • TheGGG
    pěkný bro.... todle si na blogísek neda...
  • TheGGG
    můžeš mě říct o nějaké lepší hře ala uncharted, která je na PC? A né prosím TR, to nehraju, protože mě obtěžuje hekání hlavní hrdinky... a PC mám, je na něm spousta dobrých her, (jako třeba xcom2 nebo gothic fleet co teďka hraju) ale obecně je málo her, kde bych se fakt vžil do postav a jejich osudů... a uncharted to prostě dokázal. Radši budu hrát koridor kde si zamiluju postavy a děj a je tam mimojiné velmi koukatelný H2H soubojový systém, než hrát nějaký ubisoftí openworld bez jediného dobrého charu...
  • Detaily v nascriptovaných in-game cutscénách, které v normální hře nejsou. Každý, včetně sonyboyů snad musí vědět, že Naughty Dog používá jinou grafiku pro hru a animace. Srovnávat grafiku nalajnovaných cutscén s reálným gameplayem v normálních netuneloidních hrách, hmm, typická potatovina. Nemluvím o ubohé AI a fyzice, kde se hlavní postava hravě může krýt před těžkým kulometem za dřevěným prkýnkem. Co na tom, že je to mechanicky průměrný cover-shooter, který něpřináší nic nového, co tu nebylo už 10+ let. Hlavně, že to má skvělý scénář, režii a herecké výkony - nejdůležitější to prvky v počítačové hře. :]] Mno a srovnávat zastaralý hardware PS4 s GTX980, která má několika násobný výkon - to už je takové mémé. :]]

    Myslím, že samotný recenzent tady na Games.cz skvěle vystihl ironii této hry - nebavilo ho tupé střílení nabíhající AI, dokonce kritizoval přílišnou délku hry. Chtěl radši koukat na cutscény a užívat si příběh s rychlejší gradací, prostě víc film, než hra. Nejvíc mě dostává to oslavování příběhu. Je vidět, že tito lidé asi moc dobrých příběhových her nehráli. Ale tak, je pravda, že U4 je pure casual hra, kterou může hrát i nehráč, včetně vaší babičky. Stačí když má rád filmy - na filmy kouká skoro každý, proto má ta "hra" takový úspěch, je to dobrý marketingový tah. Casual hráči (= hlas lidu) se k sofistikovanějším hrám moc nepřibližují, proto pak může U4 působit jako příběhový etalon. Většina překřičí menšinu. Je to trochu úsměvné, ale nevadí.

    Každopádně uvažovat u takové "hry" o hodnocení 10/10 a vychvalovat jí do nebes jako nejlepší hru všech dob osobně považuji za počátek herního úpadku.
  • Podobně úsměvné komenty (samo s 10 hodnocením) jsou často "generované" na Metacriticu. Nevím, jestli to někdo platí, nebo jen nějaký fanboy hack, ale pobaví to.
  • dobrej stěr *1* +

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit