Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vole, byls tam? vole, nebyls? vole, tak drž hubu, vole, a vole jdi do pr**, vole... hry vole, herní novinář,vole
  • drž vole hubu vole
  • Poláček růluje!
  • Lidi s vlastním názorem? Myslíš tím osoby, které mají názor, totožný s tvým, což? A věřím źe máš Drdu rád pro jeho lásku k hajlování, ale nejspíš bys měl vědět, že to dělá jen z legrace (narozdíl od tebe).
  • Vávra ve formě. Poláčkova definice hodnoty firmy taky pobavila.
  • Lukass
    Jediny videa na ktery cucim sou s Vavrem nebo Drdem, zbytek tech lidi sou zoufalci.
    A Vavra je frajer s vlastnim nazorem, takovech lidi si v dnesni dobe vazim
  • Mart9
    Už se omluvil.
  • Paulcz
    to by to pak ty vandalové museli dělat pořádně :)
  • Radkaa
    Souhlasím.
  • del0
    Hlavně si tady nějak lidi neuvědomujou, že akcie vydává jen akciová společnost, což je menšina firem.
  • Aby bylo jasno a říkám to hned zkraje - nejsem Vávrův fanda, ale tentokrát jsem valil oči né z Dana, ale z pana šéfredaktora, kterej na mě působil dojmem, že je alergickej na cokoliv, co Dan (minimálně prvních 20 minut) řekl. Opravdu vole, fakt nechápu, vole, proč ho tam zvete, vole, když jeho názory nemůžete vystát a okřikujete ho ať drží hubu apod. Už se nedivím, že Dan přijde jednou za půl roku, naopak se budu dost divit, pokud ještě někdy přijde.
  • Vávrovo ego by se dalo nabírat bagrem, ale zase je s nim prrdel a vždycky má co říct a umí rozputat debatu. Jako vždy jsem se v přítomnosti Dana nenudil. Nevadilo by mi, kdyby tu pozici moderátora dělal on.
  • Paul_cz
    No vidíš, Blader Runnera i 1492 mám moc rád taky, což neznamená že nedokážu docenit Inception či třeba z poslední doby Mad Max OST.
  • VaZqeZ_EU
    Pro mě zase
    Hans Zimmer - Time (Cyberdesign Remix)
    Hans Zimmer - Time (Orkidea's Dream mix)
    Hans Zimmer - Time (Eryo Remix)
    ale ještě k tomu jen části ze zmíněných...
  • Dost mi vadilo, ze se tam tak casto ozyvalo genderove nevyvazene osloveni vole. Priste prosim casteji pouzivat i osloveni p!co. Dekuji
  • co kdybych ti rekl že i film samotnej byl blbost. sen ve snu ve snu lol. celou dobu jsem čekal na pointu a ono nic. ješte že jsem si to stahnul a nemusel platit za lístek do kina *1*
  • Lukass nedělej nám moravákům ostudu ty pablbe.
  • Vzhledem k poctu prispevku nemam obavu o to ze by tohle vavrovi nebo games mohlo nejak ublížit, spis naopak :) Spis by byl problém kdyby tu byl příspěvek jeden kde by stalo ..vavra je c*r*ak..to by jiste problém byl..
  • V podstatě jediné současné filmy, které vyhledávám i kvůli soundtracku, jsou filmy P. T. Andersona - Greenwood je jednoduše ikona, která pro mě něco znamená...
  • To protože ještě pořád nepřišli na to, jak používat dynamickou kompresi. Ale Lukáš Grygar tvrdil, že se na to podívá... asi ještě neměl čas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit