Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohuzel... trochu komplikovanejsi veci nechapou prave hlupaci.... Takze je podle nich nakonec hloupej ten film...
  • >interstellar
    >perfektni soundtrack

    Ha Ha ha, si upad ne? Kdyz Zimr usne na organu tak to hned kazdej povazuje za masterpis. By natom nebylo nalepeno jeho jmeno tak potom nikdo ani nestekne. Ta hudba byla odporona i celej film totalne hlopuej.

    Dan ma naprostou pravdu jak to dneska je. Objem filmu co to ma je obrovskej a je to otravne.
  • fallanga
    Médii, omlouvám se.
  • Keyz
    Jestli bude další titulek "Beta vývojář" a bude tam poté co to bude v Betě, tak to projde jako korektní a bude to "ok" *3*
  • taky ten titulek alfa vyvojar mi prijde ponekud provokativní, divil bych se kdyby k nim ješte nekdy dan prišel. oni sami budou ješte dolejzat protože jkim zvyšuje navstevnost a dava informace z prvni ruce
  • Jack1947
    Zoufalec Pavel Dobrovský... který se o vše stará aby to jelo a tak... achjo... mně příjdeš taky jako zoufalec občas, viz jiná diskuze doufám u jiného článku " Su hrdý že su ostravák " ok. Není myšlena úplně vážně.

    Nezapomen mně poslat do prahy odkud sice pocházím ale nebydlím a prahu moc nemusím...

    Kritizovat je snadné ale jakmile by mělo dojí na vlastní Stream už by jaksi teklo do bot...
  • Já si do diskuzí nechodím léčit mindráky, takže mě se to označení netýkalo. Ale přijde mi neuvěřitelný jakým způsobem jedná šéfredaktor se čtenáři. I když si to někteří třeba zaslouží, protože tady rozpoutají nesmyslný hádky, tak to není důvod je urážet. Na idnes když se podíváš do diskuzí, tak to tam vypadá podobně - nezaznamenal jsem ale, že by šéfredaktor idnes někde veřejně rozhlašoval, že mu do diskuzí chodí idioti.

    Normální šéfredaktor se buď do diskuze vyjádří přímo na adresu toho, kdo tam dělá nepořádek (ideálně slušným způsobem) nebo má na takový situace moderátory, kteří můžou lidi porušující pravidla třeba zabanovat.

    Někomu nadávat do idiotů je ten nejhorší možný způsob řešení.
  • Vskutku nejsem povolan analyzovat etymologii toho slova. Nicmene zda se mi, ze by se mohlo jednat o slovo reckeho puvodu. Mozna neco co pouzivali knezky na ostrove Lesbos, kdyz potrebovaly aby jim nekdo posekal zahradu?
  • Jo, a ještě mně napadlo, že jestli Dan neví, jak to vypadá v místě, kde jsou všechny ženský těhotný, na ulici je mraky dětí, co dělají bordel, tak bych i věděl, kde něco takovýho zahlídnout :-)
  • Nj, si to představ! Hrůza co?!
  • ovládaná médiemi?
  • Cim, ze je ovladana? Ty medie, ty musi byt huste.
  • Mart9
    Přesně jak píšeš - některý lidi označoval za idioty. Vztahuješ to na sebe? Tak potom asi seš...
  • fallanga
    Vsadím se, že autor komentáře je člověk, který si myslí, že každý kdo s ním nesouhlasí je ovce ovládaná médii.
  • Jen bych doplnil,, že možností kombinovat vybavení tam bude strašně moc, máš šestnáct slotů na různý vrstvy oblečení, prsteny a zbraně. To znamená, že pokud by do každýho slotu byly jen dva itemy, máš dvě na šestnáctou možností (což je nějakejch 65 tisíc možností). Takže i když budou mít míň předmětů než jiný hry možnost kombinovat bude stejně větší.
  • Tak to sorry, nezaznamenal jsem. V tom případě jako bych nic neřek :)
  • *1*
  • Poláček je bur@n. Není to tak dávno, co označoval některý lidi v diskuzích za idioty - vůbec nechápu, jak si něco takovýho může šéf herního webu dovolit. Asi nad sebou nemá žádnou kontrolu a může si dělat co se mu zamane nebo sází na to, že většina čtenářů je mladšího věku a nechá si to líbit. Pozvat si do podcastu hosta (navíc člověka jako je Vávra - kterej narozdíl od Poláčka už v životě něco dokázal) a pak s ním jednat jak kdyby to byl nějakej deb*lek s IQ tykve ... Poláčkovo jednání s lidma fakt nechápu.
  • Kravicka
    vole Hruza ten zacatek vole se neda poslouchat vole *13*
  • V zásadě tam padalo víc jinýho slova, než vole. V zásadě by se to dalo určitě nahradit mín genereckým výrazem, ale v zásadě mi to nevadilo, protože v zásadě, když padá slovo vole, tak je vidět, že jsou kluci do debaty zapálený... v zásadě....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit