Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To, že má Dan hlavně velké řeči, velké sebevědomí a malé znalosti ví kdekdo. Ale kde se bere ta drzost přivlastňovat si cizí práci? Většinu svého pracovního času sype množství nenávistných příspěvků po twitteru, facebooku, zatímco ostatní vyrábějí hru jejíž úspěch si bez mrknutí oka připíše. ;)) Upřímně když to vidím zblízka zajímalo by mne jak je to s jinými "jmény" v herní branži. :)
    • Pan_Klobouk
      ;)

      Na druhou stranu, v tomhle FC priznal svul VELKY podil na Mafii 2. V ocich mnoha hracu JEHO HRA, pritom v FC zaznelo neco jako "chodil jsem do firmy asi tri mesice a napsal scenar". Pak mu to zli 2K rozcupovali a ve hre jsou z nej 3/4. Ale ty LEPSI 3/4.

      Ale kdo vi jak to je, vetsinou kdyz prijde rec na M2, mistr V se k ni moc nema, nechce nebo snad nemuze o tom mluvit, pokazde rika neco jineho. A lidi z 2K Czech rikaji taky neco jineho. :D
  • Nechapu kdo z vas si oblibil polacka. Ja uz na nej mam dlouho alergii- to jeho vecny zvatlani a hlazeni si vlasu a delani chytryho. jinak Bacha mam rad a toho s copem taky- vyzna se. Dan je dan- vico chce a umi to prodat. Kdezto polacek mluvi a teprv premysli co chce rict. Moravak v Praze co zpiva klasicky vic jak rozenej vltavou. Kdo proc je zrovna on sefredaktor od samyho zacatku
  • Anoo vsichni breceli že dan se starsne dlouho neobjevi ve fight clubu no a po roce prijde a zas vsichni brecej že ho ani nechteli :D A co že se hadali na zacatku tak snad se to jmenuje fight club nechapu si myslite že budou mit vsichni 4 lidi stejnej nazor na ty veci o kterych se bavi a proste se nesnažit svuj nazor obhajit ? Vy raci hnedka sklapnete a souhlasite s vecinou jako ovecky. Sundejte si proboha už ty ružovy brejle.
    • taak polacek ma uplne strach mu oponovat. dan se na nej podiva a ten uz couva. Kolik muj e?
  • Dan se tam choval jak malý parchant, který na písečku nedostal ruku do kalhotek své kamarádky. Evidentně mu leze do hlavy jeho "super duper" firma, která vyrábí evidentně průměrnou hru.

    Nejsem vůbec překvapen, že Dan nesehnal investora na svou hru. Svým vystupováním to daleko nedotáhne. Fujky fuj na Tebe!
  • Uz se tesim na Kingdom Come.... hlavne na tu cast, az budu psat recenze kde budu moct vsude po netu v eng stejne kritickym okem vyvojare jako Vavra *1*
    • A napadlo Vás, že to není jen Danova hra? Že za vyrabenim "jeho" hry stojí cca 60 lidi? :)
    • Nebudeš jediný, kdo si na tohle brousí zuby. A já doufám, že ho pěkně sestřelí, tak jak to zkoušel on.
      • Magister_Peditum
        Neměl bys spíš doufat, že to dopadne dobře? Tohle je jak ze základní školy. *15*
        • to nema nic se skolou ani s vzdelanim, inteligenci. to je povaha celkove. Co je dobry, tak ze se nepretvaruje. Proste lidi co maji nazor podle toho, co je pro ne vyhodny. Ti jsou uplne nejhorsi
  • taky ten titulek alfa vyvojar mi prijde ponekud provokativní, divil bych se kdyby k nim ješte nekdy dan prišel. oni sami budou ješte dolejzat protože jkim zvyšuje navstevnost a dava informace z prvni ruce
    • Keyz
      Jestli bude další titulek "Beta vývojář" a bude tam poté co to bude v Betě, tak to projde jako korektní a bude to "ok" *3*
  • Jo, a ještě mně napadlo, že jestli Dan neví, jak to vypadá v místě, kde jsou všechny ženský těhotný, na ulici je mraky dětí, co dělají bordel, tak bych i věděl, kde něco takovýho zahlídnout :-)
  • Kravicka
    vole Hruza ten zacatek vole se neda poslouchat vole *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit