Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • corfer
    Poláček teda v úvodu zářil. Po dlouhý době podcast, kam se dokopal i Dan Vávra a oni tam prdnou zrovna jeho, když má evidentně problém se všemi Vávrovými názory... To je sice v pořádku, ale mohl by se chovat trochu na úrovni a ne jako trapné pětileté děcko, které jakoby zázrakem nesouhlasí se vším, co říká Dan... A mohl by se také ve vysílání chovat jako v pořadu a neříkat za každou větou ,,vole"...
    • fallanga
      Mě se právě líbí, že tam dali Poláčka. Díky němu a Vávrovi to byl ten správný Fight Club.
    • C-BEAM
      naopak, jsem rád, že tam byla nějaká protiváha panu dokonalému.
      • Nevím, jestli si "pisálek" může dovolit argumentovat o pravdivosti historek o geniálním CEO něčím, co by mělo větší hodnotu oproti game designérovi... Neříkám, že to není možné, ale v tomto případě mi přijde, že je Vávra v bližším kontaktu s realitou...
        • ak to bol povodne hardcore programator z 80 rokov, tak tam musel byt nejaky abstak za kodovanim *1*
  • Keyz
    Dík za FC. Konečně dorazil i Dan. Po delší době....

    Budete také brát i jiné lidi z WH když WH vydají další větší update anebo dosáhnou dalšího milníku? pan Bocan je třeba také zajímavý a vtipný host a určitě tam je více lidí, kteří mají co říci.
    • egomaniak vávra tam nikoho jinýho nepustí, je to přece jeho hra a dělá ji on
      • sleepless
        Dana jsme pozvali, neni to zadny egomaniak. Samozrejme zkusime pozvat i Viktora Bocana, Martina Klimu a jejich kolegy. Jen ne kazdy muze, nebo chce.
        • No... tak zrovna polemizovat o Danově egu bychom asi nemuseli, ne? *1*
      • fallanga
        Byl tam Smejki.
        • ale smejki je sekretářka, to se nepočítá
    • fallanga
      Jelikož všichni určitě podepsali NDA, tak pochybuji, že by mohli prozradit něco zásadního.
      • Keyz
        Nemusí nic zásadního říkat. To samé ale řekne Dan. Jen jiný host by to řekl jinak apod. Třeba právě Bocan je super, podle jeho přednášek apod.
  • Smutný by mohl s Vávrou pokecat o islámu *1*
    • ano, danovi by neuškodilo se trochu vzdělat od někoho kdo o islámu něco ví *3*
      • nekdo kdo neco vi o islamu ? treba Dr. Bill Warner ?
      • Keyz
        Spíše by ta debata ve FC by byla k ničemu...Také proč by tam měla být?

        Jinak to asi každý řeší z jiného pohledu a tam je jedno, zda se "vzděláš" v něčem navíc, když máš problém s "X" a to co se naučíš navíc, to "X" nijak nemění.
        Něco jako "Mám problém s obézními lidmi, protože zaberou prdelí více jak jednu sedačku". Tam je jedno, že budeš vědět info o tom jak se chovají, co to je za lidí, proč jsou obézní, že jsou ve skutečnosti klidní, že jsou nejméně agresivní atd... Nijak to nemění ten problém který řešíš a to, že zaberou prdelí více jak jednu sedačku a je to jejich problém, že jsou obézní.
        Tedy argument o tom, že více informací se vždy = lépe neplatí. Často tohle slyším jako "výhodu" nějakého znalce něčeho vs člověka který je v dané věci menší znalec: "Ty nevíš tohle". "Ty nejsi vzdělaný" a tím to zazdí a ukáže svojí nadřazenost. Typicky to začíná "Asi nevíte, že tohle je takto..."To je blbě, protože často ten člověk tyhle informace nepotřebuje. Něco jako když řeší nějaký primitivní zlomen. Potřebuješ znát vše o číslech, když je v tom zlomku nemáš? Ne. Stačí znát to co tam máš aby jsi to vyřešil. Stejně jako zde.

        Prostě to vypadá, že každý z těch dvou řeší něco jiného a je pro ně důležité něco jiného. Tedy i kdyby ta debata byla, tak sotva bude nějaký výsledek...
        • Mart9
          Tlusťoši jsou klidní a nejméně agresivní, protože se rychle zadýchají.
          • Keyz
            Dokonce jsem četl, že mají nejlepší sex, mají největší radost ze života (protože neřeší ideál krásy a módy)

            Je to sice super, ale je to jedno když řeším jen to, že jeho zadek je větší jak sedačka v autobuse :)
            Prostě, ne vždy je nutné znát všechny informace. Je třeba znát informace k tomu co řešíš. Jestli někomu vadí to, že mezi imigranty může být nějaký problematicky jedinec pak k tomu nepotřebuje nic" To je možné vždy. I kdyby imigrovalo 150 Slováků. Jestli to někdo řeší jinak, tak zase potřebuje jiné informace apod...

            Ale dohadovat se o tom, že já jsem mistr Arabista a žil jsem 15 let někde a = jsem větší borec je trapné. Jako si měřit péra. Někdy je to prostě zcela jedno a někdy to není. Třeba když řeší skutečně jen tu délku :)
            Něco jako zde: https://www.youtube.com/watch?v=Kil1qe-eMog *15*

            Tak mu to jeho vzdělání bylo naprosto na nic. Jasně, je lepší to mít než nemít ale vytahovat to tam, kde to je jedno je zbytečné.
            • ehm, nerozumím tomu co píšeš, nemá to hlavu ani patu. já jsem nemluvil o měření pér mezi borci, pouze o tom kdo je na co odborník... názor odborníka na téma, ve kterém se vyzná, má potom logicky nějakou váhu
    • Keyz
      *15*
      Jen to ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit