Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já se náhodou velice těším, mulťák od Berhesdy jsem si chtěl dát vždycky, survivaly a stavění mě baví, jasně neni to rpg jako starý Fallouty, ale to už neni delší dobu, za mě velké plus!
    • Jestli máš rád starý fallouty, a online hry, tak proč nezkusiš FOnline? Je to sice open beta, více méně F2 s úpravami a přidanými funkcemi.. hra je od hráčů pro hráče s povolením od Bethesdy.. hraju jí už asi 7-8 let a stále je co dělat a neomrzela mě ;-)
  • kdyz vidim tady tu sbirku nostradamu, co uz ted predpovidaji falloutpalypsu, pripadam si jak u okamury kdyz predpovidal, kolik tu uprchlici sezerou lidi ;)
    mimochodem, chtel bych videt kolik z vas kinderchytrolinu by si zmlsani F4 dala klasickej Fallout *1*
    to by bylo kecu jak kdyz chce mama vynest smeti *1*
    • F4 jsem koupil a mam tam jen 12 hodin. nechtel jsem tak velkou hru odsoudit po 2 hodinách a tak jsem prošvihl lhutu na refund no *9*
    • fallout 1/2 kdykoliv, narozdil od 4 jsou to totiz rpg

      a navic vyborny
  • no konecne někdo otevrel oci:c))tak na videnou v pustine borci *4*
  • MalyZeli
    No nebyl sem moc stastnej kdyz sem porpve o tom slysel, ale po shlednuti jejich E3 se na to tesim, pokud tam budou kvalitni questy a pribeh, moznost zahrat si s kamosem je velice fajn pridavek.
    • Mne by zajímalo zda bude možnost to hrát celé jen s jedním kámošem (či dvěma). Tedy bez toho, aby někdo další mi kazil hru a jel to jen COOP s kámošem. Něco jako online na heslo, jen pro pozvané a nikdo cizí.
      • podle mě jo, založíš privátní dedicated server na heslo, jak píšeš
    • jj na kvalitní questy a príbeh je bethesda odborník
    • docela by mě zajímalo, zda bude hra podporovat mody, nebo jen ty ofiko placené, ale říkali že budou dedicated servery, už to dává naději trochu
  • Jack1947
    Nezájem *6* Já stále doufám ve Fallout5 jednou který bude čistě offline a na tohle se zapomene.
  • Navrhuji, aby hlavní dějová linka tohoto Falloutu pokračovala ve šlépějích předchozích Bethesdích dílů. Po problematice filtru na vodu a zrovnoprávnění uměláků by to mohlo být např. něco z transgenderu (Feryna by mohl vymyslet scénář) nebo jiný palčivý problém společnosti po nukleárním holokaustu, např. nedostatek lahví od Nuka-Coly... *1*
  • Pokud se nepletu, tak krom požárů, způsobených výbuchy atd, by flóře nemělo moc co uškodit. A chybějící zeleň v 1, 2 atd. by se mohla přičíst na vrub velké zimě někdy v roce 2150 + možná nějakému sajrajtu z vault-tecu / Big mt.
    • radioaktivni mrak a zatmeni zapricene popilkem ano.
    • Chybějící zeleň v prvních dvou dílech bych přisuzoval mimo jiné zasazení - Kalifornie sama o sobě je v určitých lokalitách dost vyprahlá, když k tomu člověk připočte fakt, že do samotného začátku války šrotovalo oteplování (a během války samotné skončila většina planety v plamenech), i to relativně dává smysl.
      Naopak, vyloženě "mrtvý" svět třeba třetího Falloutu mi už moc smysl nedával. Hra se odehrává 200 let po konci civilizace, ale oblast kolem Washingtonu vypadá, jako by bomby dopadly před týdnem.
      • tak ono je to i kvuli imerzi (atmosfere), proste k Falloutu patrí pustina, stejne jako k Mad maxovi. Je to hra nemusí to byt uplne presný. A když se tady rozhodli to udelat zelené, taky s tím nemám problém.
        • P.S.S.
          Je to jen hra. Problém je že je to pokračování Fallout 1 a 2, které meli geniální gamedizajn.
          Tady dávam odkaz na článek od D. vávry o univerzu Fallout:
          https://games.tiscali.cz/tema/fallout-legenda-pokracuje-54019
        • P.S.
          jedna vec jsou ustupky kvuli tomu že je to hra. Druha vec jsou pak jiste chyby, diky kterým svety vytvorené bethesdou nedávají smysl. A to pak braní tomu svetu uverit a ponorit se do hry. jako napr. že v celém falloutu 3 nikdo nic nepestoval, nevyrábel, lidé bydleli na mape random (pamatuju jednu bábu co žila uprostred oblasti zamorene deathclawy), v rámci jednoho questu hra poslala samotne decko jen tak pres oblast plnou mutantu jakoby nic atp.
          • S tým deckom je to v pohode. Vďaka mimozemšťanom zeta sú deti do 18r nesmrteľné. Aj vo Falloute, aj v TES, čo dokazuje, že sa jedná o jedno univerzum.
            Skôr je nelogické, prečo nepošlú deti zastaviť Deathclawov, či nájazdníkov, keď deťom nemôžu ublížiť.
            • XY: NIe medzi schopnosti :)
              To si získal perk, ako vykrádač hrobov a podobne za činy, ktoré si vykonal.
              Áno, to bolo predtým, ale potom prišli mimozemšťania Zeťania. Je to jediné možné vysvetlenie. pretože dať možnosť byť surovým haj***m, ktorý zabíja nevinných, zotročuje, týra, okráda a masakruje pre vlastné potešenie a spraviť deti nesmrteľné z nejakého morálneho dôvodu by bolo pokrytectvo najvyššej úrovne.
              A všetci moralisti by si museli zgustnúť na Bethesde, že je to spoločnosť, ktorá považuje zabíjanie za prijateľné, len nie zabíjanie detí.
            • To se pletes, skutecny Fallout mel i moznost si pridat mezi svoje schopnosti "zabijak deti".
              • Reakce na příspěvek:

                Veď ti píšem, že to boli perky. Schopnosť je niečo čo si volíš. Perky si dostával na základe vlastných činností, či rozhodnutí. 

                Ak si dieťa nezabil, tak si si nemohol pridať "schopnosť" zabijak detí. Rovnako ak si nevykopal lopatou žiadny hrob, tak si si nemohol pridať schopnosť "vykrádač hrobov". 

    • tak predpokladam, keby bola velka atomova vojna s vystrelenymi stovkami hlavic z obidvoch stran konfliku, tak by praveze ihned nastala doba ladova(vychrlene obrovske mnozstvo popola, zeminy do atmosfery)
      http://fallout.wikia.com/wiki/Great_War
      podla tohto clanku neslo o par hlavic, ale o 100vky ked nie 1000 rakiet
  • A jaktoze je to tak zeleny?
    Prirode se evidentne dari.
    Japato? Maji nejaky vysvetleni?
    • nevím jaký je vliv radiace na prírodu, ale v hirosime i v cernobylu je normalne zelen. a to je jenom 70 let po válce. Navíc budou oblasti kam se radiace nerozšírila a nebyly zasaženy bombou, takže predpokládám, že lidé se budou shromaždovat tam. Takže rostliny i plodiny budou normálne rust, akorát budou radioaktivní. Ale to te nezabije ihned, jen by se zkrátila doba života rekneme o polovinu, lide by meli casteji rakovinu a pod. Navic puda se da vycistit.
      Ale je to jen hra takže to nemusí byt uplne presne. Ale taky bych si rád precetl nejaký článek který to popisuje.
      • Ucelem jaderny bomby neni ani tak neco radiacne zamorit, jako spis to znicit - predevsim tlakem/teplotou. V pripade celosvetovy valky by se zvedlo ovsem ohromny mnoztvi radioaktivniho prachu. Takze radiace by se zvedla celosvetove. Na zasazenych mistech vic, na nezasazenych min. Logicky. Zivotu to nijak zvlast vadit nemusi, proste se prizpusobi, ale kratkodobe (desitky let) budes mit proste narust nemoci (rakovina) budou se rodit mutanti (bez koncetin ... ).

        Radiace se vycistit neda, nektery castice se rozpadaji tisice let.

        Daleko vetsi problem jsou souvisejici veci - trebas ta jaderna zima. Ta by samo nevypadala tak, ze tyden po te bude vsude snih a led, to by trvalo roky.
    • Garden of eden creation kit.
      • Jenže by ho neměl kdo použít, když máš být jeden z prvních lidí, kteří se dostanou na povrch.
      • Ze by? To teda ale poradnej kit, na takovou plochu :)
      • Ale to bylo ve dvojce,tak takové věci ještě nevadili. Až od trojky začali být hráči háklivý a vyžadují realismus, kterým série nikdy neoplývala :-D Jinak to prý není ten starý dobrý Fallout (který mě ufo, mlucí krysu, geck a další kraviny)
        • Kazdy dite vi, ze carodejnice lita na kosteti ... nekdy teda na smetaku a vyjimecne na vysavaci ... kdyz zacne litat v tryskaci, bude si i to decko co sotva zvlada rikat mama klepat prstem na hlavu.
        • realizmus ne, jen základní vnitrní logiku *3*
    • Vygoogli si, jak vypada krajina kolem neslavne Cernobylske elektrarny a jak se tam dari divokym zviratum. Budes velmi prekvapen, jak dobre si priroda umi poradit s radiaci.
      • U Cernobylu jsem i byl. Ale tohle je Fallout.
        Nevim kolik bomb, globalni apokalypsa...
        A at uz by i tohle vypadalo ve skutecnosti jakkoli,
        zajima me vysvetleni v ramci nastavenyho univerza
  • hele lidi jak je to tedy s tema frakcema nebo npc ,at uz na odstrel nebo zadavacima ukol,jsou tam nejake nebo ne ?..bude moznost se k nekomu pridat nebo solo hrani max s kamosem jako batohem navic ? vozidla? uprava zbrani , zbroje ? pes nebo jiny npc partak ? .. rozbourtelna zakladna ? diky
    • Hele z toho co neukazali, protoze ukazali vlastne kulovy, se da tezko rict, co tam vlastne pude nebo nepude delat. V kazdym pripade kolem toho bude nejspis velkej hype. Kecalista na podiu zvanil neco na tema ze muzes mit vlastni atomovku a hodit ji trebas na zakladnu "kamosu" ... takze to byde vypadat tak, ze tam budou litat atomovky sem a tam => zadna zakladna.

      O "nadseni" publika pak vypovida nelip ten hodne vlaznej a spis umele vynucovanej potlesk ...
      • Tu atomovku ukazali ve videich. Zbyde ti vault. Od toho ty vaulty jsou. Dle myho fakt dobrej mechanismus a ty klice musite posbirat. Nekolik klicu k jednomu silu a jen tak k mani nebudou.
      • jojo s tema atomovkama to vim ..jen jak pak bylakonference nevim uz koho tak se vracelo tema k falloutu a adam rikal neco o tom ze tam npc na ukol nebude ze howard kecal neco o tom ze pribeh vytvari jen hraci , tak proto se ptam ..no uvidime , kazdopadne dikes za odpoved

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit