Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • voják nebožtík s se uložil v energozbroji. nikdo si toho nevšímá, ale jak jde kolem modrý sup z vaultu, tak ho hned stáhne z kůže doslova :D
  • Že to bude online survival je mi upřímně relativně buřt, pokud bude možnost si založit vlastní, zaheslovaný server (snad jen případné omezení modování zamrzí - a Creation Club si můžou strčit zpátky do zádele), ona ta změna v hratelnosti IMO nebude až takovej mordor, vzhledem k tomu, že už předchozí díl byla v zásadě střílečka šmrncnutá mongoloidní lite verzí rádoby RPG prvků a Sims.
    Jen mi to grandiózní oznámení ve stylu "A potvory už vám nebudou připadat jako takovej bullet sponge, bo jí můžete kropit ve skupince!" připadá krapet komický ve stínu nedávného dění, kdy se Bethesda začala bít v prsa s tím, že chtějí zachránit SP tituly. *12*
    Ale co už. Se směrem, jakým se Beth s Fallout sérií vydala, jsem se smířil a v zásadě mě to ani nijak netrápí, nad všemožnými nedostatky bych sice mohl kvičet celé hodiny, ale ve výsledku jsem ve hře stejně ty desítky/stovky hodin utopil a nemůžu říct, že bych měl celou dobu chuť rozkousat klávesnici. Jediné, čeho se tak nějak obávám, je technická stránka hry, snad ten beta test nebude jen čistej zátěžák serverů, ale i se (konečně) opřou do opravy věcí, které jejich hry sužují už dekádu a půl,
  • Ja si zde musim jen postasknout nad tim, ze jedna z mych nejoblibenejsich hernich serii se stala serii, kde ani u nove hry nedokoukam trailer, protoze me to vlastne vubec nezajima. Ach jo. No, mohli jeste napsat ze je to Survival battle royale MMO RPG, at mi to zhnusi jeste vic. Nic proti nim, vyhlasovat Bethesde internetovou valku za to, ze przni neco, co jsem kdysi miloval nebudu. Je mi to ve skutecnosti dost jedno, co s tou znackou Bethesda dela, jen me mrzi, ze nejak neprichazi pro me potencialne zajimavy titul.
  • Jak udelat z Fallouta definitivne Battlefield.
    Opravdu potrebujeme do kazde znacky cpat online?
  • Tak jsem rád, že jsem šel spát. Ze záznamu šli alespoň ty kecy přeskakovat.
  • Nevidel by som to až tak tragicky, veď keď to pojde hrať aj solo tak každý si tam najde to svoje.
    • On line hry sa vždy sústredia na niečo iné, než single player hry. To je proste fakt, lebo sú tam iné mechaniky. Hráč v single player si tvorí svoj svet, v on line svete prežívaš, plníš úlohy, ale netvoríš ho na svoj obraz.
      Nie je tu možné detailné vetvenie cez rozhovory, úlohy, náväzné úlohy a dopady rozhodnutí.
      Hoci som hral všetky diely (okrem Tactics) a znávodoval posledné hry detailne, tak túto jasne vynechám a bude dúfať, že ju vynechajú z kánonu hry.
    • Souhlas, pokud to ovsem neudelaj stylem Rustu... tzn., ze ten kdo nebude hrat nonstop nebude mit sanci proti ostatnim. Jestli jo, tak at si to strci za klobouk.
  • Mne by zajímalo, kdy se po jaderným útoku začli objevovat mutanti (podle autorů). Když po 20-25 lety po jaderném úderu jsou už všichni zmutovaní čile k světu (včetně super mutantů s rotačákama), tak to je tedy sakra fofr.
    • Kompost
      podla timelinu sa mutacie sposobene unikom FEV zo zasiahnutych vojenskych zariadeni a radiaciou zacali objavovat 2080, teda +- 3 roky po vojne. prvy masterov super mutant az 2103.
      • Máš tam chybu první pokusy Mastra začali až v roce 2137.
        To že Bethesda se*e na příběhovou osu je známo již od Falloutu 4
        • Kompost
          nemam, v roku 2137 ich master zacal iba masovo produkovat aby vytvoril armadu. tou dobou v klasickej podobe existovali uz cez 30 rokov, len ich bolo malo.
  • ješte vložím odkaz na jedno video na YT. Má hodinu a pul ale nabízi vtipný a hluboký rozbor univerza falloutu
    https://www.youtube.com/watch?v=mLJ1gyIzg78

    (pozor: video je nevhodné pro mainstream)
  • To vypada na titul ¨zklamani roku¨.
  • Sakra, to že je to tam zelené neřeším, to se dá zakecat změnou umístění hry, ale proč tam proboha to tam lítal drak nebo co to bylo ??
    • Grafici to pracně malovali pro Skyrim, tak se to přece nevyhodí... Lup do do Falloutu a je to. *1*
    • spíše to vypadá na zmutovaného netopejra
    • třeba to byl legendární Cazadore, alespoň nelítal pozpátku *4*

      jinak s tou zelenou máš pravdu, tímhle tempem se bude Fallout 5 odehrávat v deštném pralese

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit