Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no byla to sice dlouha konference nekdy do 5 ale nakonec z toho nemam az tak blbej pocit jako pred E3... lhar toodik howrdovic me i trosku uklidnil , docela jsem se bal ze z toho vyleze dalsi
    tes (mr**a )online ale zatim to vypada vice nez dobre , jen se bojm toho aby sli ty servery nak zaheslovat , aby me tam nelezl kazdej druhej 12 letej kid s Power A co te tam bude nahanet s perlikem jen co vylezes s vaultu , taky je super ze vybava a postava po smrti prezije , bylo by docela frustrujci kdyby te mohl kazdej modrej sup hned vykostit a ty bys zacinal s holou pr li , treba jako v rustu ..jinak jak to tedy bude se stavenim .. kdyz uz si neco nekde nakradu a udelam si sidlo snu ..bude ho mozne rozflakat jako v conanovi nebo to neco malo prezije ?... kdyz jsem videl tu ukazku a v nem toho preskinovaneho drakonetopyra ze skyrimu moc b telne to nevypadalo ...jinak by bylo i fajn ukazat vic frakci , pokud tam neco takoveho bude a moznost pridat se k nim .. najezdnici, otrokari nebo neco takoveho .. co zbrane a zbroj , bude mozno upravovat ??? co moznost mit i partaka ve stylu dogmeata ? co moznost hrat treba i za ghula nebo enklavu ? a zacinat jinde nez ve vaultu ?:) vozidla nebo jinj vehikl ?... no uvidim co z toho po bete nakonec vyleze .. kdyztak fallout new vegas online to jisti pripadne fallout online
  • Johnny
    A co treba cely clanek o oznámeni TES VI?? to asi potěší více lidí :)
    • No ale když o něm víme přesně to co věděli všichni už před x lety ("Tes Vi vyjde") tak není o čem psát.
    • A co tam chcete napsat? Ze nekdy za dlouho vyjde, nikdo nevi kdy, ani kde se bude odehravat. To vse se vedelo i pred oznamenim. :)
      • tipoval bych Tamriel *4*
  • New California je skutečné pokračování Falloutu a i přes práci fandů a moderů vypadá daleko ambiciózněji, než tenhle paskvil. Zaměření na online znamená, že příběhových RPG prvků se dočkáme ještě míň, než ve FO4, a vlastně všechny příšernosti té hry se tu jen znásobí. Je to škoda, po dokumentu o Bethesdě od NoClipu jsem jim chtěl dát šanci. Vypadalo to, že mají srdíčko na správném místě a jen potřebují pošťouchnout strávným směrem. Teď je jasné, že od Bethesdy už nikdy neuvidíme pořádné RPG a Todd sice může mít nadšení pro hry, ale jako designér je to ňouma kterému jde jen o 2 věci: být větší a blbější, než kdy předtím.
  • s falloutem to mam jako se SW...sice dil od dilu cim dal vetsi sr..ka ale stejne se na to jdu podivat
    • Jack1947
      Jako že to sledujš na Yutubu jak někdo hraje? třeba 100hodin nebo kolik dobré... to bych asi nikdy nedal :D
      • ne :) jako ze na SW jdu do kina a Fallout XX si zahraju
        • Tak sou lidi, ktery sami sebe bicujou a uzivaj si to, nejspis patris mezi ne.
        • Jack1947
          Aha tak to jo já si říkal že bys byl ochoten na to koukat... já to asi ani zkoušet nebudu jestli to je čisté MMO tím lépe zbude čas na důležitější hry ( i když tedy nevím jaké přesně *7* ).
  • Shame! Shame! Shame!
  • Zdupat v jedne prezentaci hned 3 franchise najednou, to chce opravdu talent. Fallout bude online humus, Prey DLC jeste neco horsiho a Elder scrolls mobilni hra.
    • nastesti tydyt zustal tydytem... *5*
  • Tak sem zkouknul tu predvadecku, TESO z toho smrdi na 100honu, UI uplne stejny. Potrebujou zaplatit ty stovky mega co je teso stalo, takze zadny velky zmeny nebudou. Z AP udelali staminu/manu ...

    A dalsi sranda ... vsechny Falouty (i ty pserudo od F3) byly postaveny na tom, ze jeden zachrance zachranuje svet ... tohle totalne naboura jakejkoli zazitek uz tim, ze vsichni ve hre budou "vyvoleny".

    Navic ten rezim staveni je presne takovej, jak sem ho tu nekde popsal "stavet muzete kdekoli" .... "ale velmi omezene". Prvni co by totiz kdo stavel by bylo predevsim opevneni, a ne to co tam predvadej ... barak uprostred niceho a kolem nej navolno (ve vysoky trave ....) rozhazeny vsechno mozny. A da se predpokladat, ze funkcni (a branitelny) opevneni (zase) postavit nepujde.

    Dalsi co tam paradne predvadej, je naprosta nepouzitelnost miritel (sak to bude taky presne jak tu nekdo zminil jen dalsi COD), na pistolich a puskach je optika, ale vsichni strilej "od boku", protoze miridla se samo pri tyhle zbesilosti pouzivat vubec nedaj. A to ani klasicky, ty taky nikdo nepouziva.

    Jop a je treba nezapomenout ani to, ze takovouhle US propagandu nemel doted zadnej z falloutu. V neposledni rade na to ze to (pry) ma vyjit na podzim, nepredvedli prakticky vubec nic.
  • Ono je este skoro lamat palicu nad tymto dielom. Nevieme este o nom zhola nic. Uvidime, co nam po release povie plna hra. Osobne si to viem predstavit, ze by som hral s obmedzenym poctom ludi. Dufam, ze maju porieseny pvp mod. Bud to rozdelia na servery, kde bude ciste pvp a vyzuria sa tam rozne typy hracov a servery bez pvp. Alebo to urobia ako v TESO a budu cisto pvp zony. Ako to tu uz bolo spominane, najdu sa hraci a deti, ktore budu osinou v zadku svojim spravanim. Uvidime.
    • jo teso me dostalo tim jak sem byl ve "meste" a za jednim prodejcem klecelo asi 15 lidi a jeden po druhem se mu snazil lootit truhlu ..a zbytek cekajcich mu skakal po stole nadaval si do chatu :D
  • navíc do pár let po takovým atomovým mayhemu musí zákonitě přijít nukleární zima, s kterou se tu vůbec nehraje. Nehledě na extřémní radiaci.
    • Nuklearni zima je neprokazana teorie a v poslednich letech s vedci spise priklaneji k tomu, ze by nic takoveho nenastalo.
      • Hele ty neprokazatelna teorie, kdyz vybuchne sopka, jedna jedina, tak ovlivni klima cely planety klidne na nekolik let. A kupodivu, velky prekvapko, ono se ochladi a to velmi vyrazne. V pripade globalni jaderny vlky by to bylo stejny jako kdyby tech sopek vybuchly stovky. Takze by prumerna teplota klesla klidne o 5+ stupnu. TO samo neznamena ze by v lete padal snih (teda u nas) ale bylo by trebas 15 stupnu kdyz hodne teplo. A to jen na vrcholu leta. V zime by bezne bylo trebas 50 pod nulou.

        A to leto bez snehu by trvalo trebas jen 2 mesice ... takze zadna uroda = zadny jidlo.

        Radiace by v principu ani moc vyssi bejt nemusela, soucasny jaderny zbrane ji moc negenerujou, takze pokud by nezasahly primo dany misto, bylo by jen ponekud vyssi radiacni pozadi, nic co by se nedalo zvladat, ale nebylo by proste co zrat.
        • Sila atomovych zbrani z globalniho hlediska je precenovana.

          Nejsilnejsi znama erupce sopky v modernich dejinach odpovidala svou energii cca 170 000 atomovych bomb svrzenych na Hirosimu. To sice zpusobilo hladomor v evrope a soucasne jednu z nejchladnejsich zim v zaznamenane historii lidstva, ale budoucnost vyobrazena ve falloutech by urcite nenastala.
          • To ano. Az na to, ze to co shodili na Hiroshimu melo jen par kilotun. Dnes muzes mit klidne i 10 megatun.
    • Nukleární zima, nebo spíš "Velká zima" byla/bude v roce 2130
    • je to bethesda co cekas *1* ty na lore a logiku nehraji
  • Hold někdo si tu zafňuká a já zase naopak chrochtám blahem. 100 lídí, 100 chutí.
    • Všechny mínusy jsou od lidí, kteří nemají reálné kamarády. How sad. *5*
    • Lukyz
      Holt je mi z toho smutno, protože jsem na téhle IP vyrůstal *13*
      • I ty kulišáku, upsal jsme se no. Jinak to já také, a co... Nejsem taková konzerva, aby mi to bránilo si užít i tohle. Miluji onlinovky, nahrál sem jich více, než SP her. Když se tedy zkombinuje moje srdcovka s možností si zahrát s bandou přátel, nemám s tím problém. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit