Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol tak se kouknete na todle http://konzole.hrej.cz/recenze/fable-iii-3332/
    • Todle k tomu

      Je toho mnoho, co by se ještě dalo o Fable III napsat, ale nic z toho by plně nevystihlo prožitek, který budete při hraní pociťovat. Jedno je však jisté – zřejmě poslednímu dílu série se povedlo naplno dostát svému názvu. Jedná se skutečně o krásný pohádkový příběh, plný odkazů na klasická díla anglické literatury (hlavně Charles Dickens, plus z té americké zase Mark Twain) a protkaný spoustou suchého anglického humoru. Molyneux se za vyvrcholení „své“ trilogie nemusí ani v nejmenším stydět. Povedlo se mu totiž nastolit revoluci ve své vlastní hře, kterou si piplal dlouhých deset let, a dává sbohem sice vynikajícím, ale přece jen z dnešního pohledu trochu archaickým předchozím dílům. Nejedná se přitom o absolutní převrácení všech názorů, které chováte k jednomu konkrétnímu žánru. Pouze o po čertech dobrou hru.
  • zítra mi přijde fable3 podle toho co tu čtu recenzi váhám si jí koupit z ostaních přísspěvku vidim že tale stranka stojí za nic tím myslím že je to docela krutě hodnoceno na xzone prej maj odkaz na tudle str. s 60% hmm a ještě největší výtlem hrozná grafika tkž ztoho plyne bud to psla nějakej nouma kterj tomu nerozumí nebo Marfuša vo pulnoci s vodkou v ruce :D XD rozhodně do Fable du :D
    dávam 99%
    *3*
  • Úprimne ma prekvapuje ako moc sa tu všetci pozeráte iba na číselné hodnotenie a nie na samotný text recenzie. Je predsa na vás či usúdite že to čo hre recenzent vytýka/vyzdvihuje považujete za podstatné alebo nie a či si hru zahráte alebo nie. Mne sa zdá že recenzent tú 6tku obhájil a som len rád že sa nebojí dať také hodnotenie hre s tak velkým menom. Stavím sa že keby dostala 8,9,10 všetci by sa oháňali tým aká je ta hra hrozná, ako je autor marketingom a ako sa games bojí dávať vyhypovaným titulom skutočne adekvátne hodnotenia. Podstatné je recenziu si prečítať a utvoriť si z nej názor či si hru zahrať alebo nie a nie sa len pozrieť na hodnotenie, povedať si že nesúhlasím a idem sa vybúriť v diskusii *3*
  • Fable III je jedna uzasna hra, ktora predcila svojho predchodcu a posunula seriu dalej... Grafika pokrocila a tento styl je pre seriu Fable typicky... Nekupit tuto hru, len kvoli subjektivnemu nazoru autora tejto recenzie, ktory zjavne nevie o com rozprava, by bola skoda... Suhlasit sa da jedine s nazorom, ze Fable nie je pre kazdeho.
  • No v posledni dobe jsem nejen v CR ale i v zahranici zaznamenal tlak recenzentu na kvalitu obsahu hry a recenze jsou cim dal vice vyobrazeni realneho pohledu na vec. Jen tak dal!!!
    Prehypovanych sracek, kde do vyvoje jde jen max 25% investovanejch penez bylo uz opravdu dost. Podporujte Indie, free a dalsi formy lidskeho snazeni. Nekupujte ty sracky!!!.
  • OMG zase nejaky savle a gobliny! lol! to je tady tolik deti ze to kdo hraje??! rofl! sest zdeseti to sidelaj srandu bych dal tak dve z deseti za grafiku! prej revoluce tatady bila stejne uz v sametovim roce
    • Nereste ho,to je jen malej a tupej troll.Uz tu dementne zkomentoval nekolik recenzi.
      • Hej jotak to je dost dobry! rolf! prej malej a tupej urcitene tak tupej jak vy tady! malej to bys koukal jak! my rekni co jsem dementne komentoval rikam jen pravdu tak mlc vy tady placate kravini leda tak zmlkni kdyz nerozumis konspiracni krytice!
        • Ty hovádko, nauč se psát česky! Konspirační kritikou jsi nejspíš myslel "konstruktivní" .. No nic další troll na odstřel, to je hnus vážení..:-/ Se divím, že si se svým IQ tykve vubec dokazal napsat ten komentář mr. hiphoper.
        • MC HipHOP4EVER : kravini, krytice, my rekni co jsem dementne komentoval ,tak tupej jak vy tady...blink! *1*
    • Hej, ty máš dost! Pokud si s tím svým pravopisem neděláš srandu, tak upřímnou soustrast. :D
    • ty blbe první se nauč psát.
  • boze, tolko dementov na jedon fore, to se jen tak nevidi ... RECENZIA JE SUBJEKTIVNY NAZOR NA HRU!! a ma nan pravo kazdy kto len chce. Nechapem co sa tu vsetci rozculujete nad hodnotenim hry, ja sa s nim celkom stotoznujem a ked si recenzent vysledne hodnotenie aj obhaji, tak nieje co riesit. Nikto z vas nema absolutne pravo ho tu urazat. A sa stavim ze ani tretina z vas nehrala prvy Fable, to sa s dvojkou ani trojkou neda ani porovnat.

    Sol1dSn2ke- "jasny zase se Češi ukazali boze my dame 6 jenom proto abychom byly odlišny" boze ty imbecil, aj si tu recenziu cital ?? vies citat ? ty si myslis ze bach udelil 6 len preto aby ste boli odlisni ? ..daj sa liecit ked nedokazes prijat kritiku. Uvedom si ze kazda hra nemoze dostat 9/10 ked si to nezasluzi, otvor oci ..
    • Je zvláštní, že hodnocení 9/10 dostane hra, která je naprostá zhovadilost a zajímavé tituly dostávají nízká hodnocení. Kde je chyba? To mi chceš snad říci, že dnešní recenzenti jsou opratu tak hrozně ovlivněni reklamou, penězi či jsou tak tupí, že čím hloupější hra, tím vyšší hodnocení? Série Fablle se od prvního dílu vydala naprosto jiným směrem, než ostatní RPG. Je pravdou, že to není zdaleka dokonalá hra, ale má mnoho zajímavých nápadů a je očividné, že zdejší recenzent je není schopen ocenit. A spíše mi přijde, že si tu recenzi nečetl Ty, protože kdybych nečetl závěrečné hodnocení, tak bych řekl, že hra dostane tak 7-8, ale 6? To musí být vtip. Když i takový propadák, jako Mafie 2 dostane 7, tak je ve zdejším hodnocení něco v nepořádku. Až zde bude zavedena celá stupnice - tzv 5/10 je průměr - tak se s tímto hodnocením dá souhlasit, protože ta hra je nadprůmer - má hluchá místa, ale hra jako taková je zábavná.
      Ještě jedna maličkost k vyšším hodnocením. Jak může herní série, jako je CoD dostávat stále tak vysoká hodnocení? To mi chceš tvrdit, že jsou dnešní recenzenti opravdu tak zdegenerovaní, že krátká, prvoplátová a nudná FPS je v dnešní době jedna z nejlepších her, jaké vycházejí? Proto jsou v dnešní době recenze naprosto zbytečné...

      "RECENZIA JE SUBJEKTIVNY NAZOR " - je zvláštní, že dříve to tak nebylo. Na recenzi se podílelo vícero lidí (v případě známějších titulů), každý napsal svůj názor a bylo to mnohem objektivnější. Popřípadě se recenze psala z pohledu fanouška toho žánrů - zda by je hra mohla bavit a pod. Díky tomu recenze byly objektivnější a nebylo to obyčejné blogování. Nebo se podívej na některé zahraniční recenzenty, kteří té hře dají nějaké hodnocení, a i kdyby Tě ta hra nebavila/bavila, tak pochopíš proč dostala tak vysoké/nízké hodnocení. Jenže tato recenze nedokázala nic a stále nechápu, hlavní důvody, proč dal autor hře 6/10.
      • "Na recenzi se podílelo vícero lidí (v případě známějších titulů), každý napsal svůj názor a bylo to mnohem objektivnější." - to mi přijde v dnešní době trochu zbytečné. Prostě si přečti 3 různé recenze a máš to.

        A CoD, že je krátká, prvoplánová a nudná FPS? Poslední díly CoD se hlavně soustředily na multiplayer, který rozhodně nebyl krátký, prvoplánový nebo nudný.
        • Ještě k těm recenzím. Není to zbytečné, protože více Ti dá názor od 4 lidí, které znáš, od kterých čteš recenze, než-li od lidí, jejichž recenze si nikdy nečetl (což při čtení recenzí z různých webů nastane).
          • Když budeš mít třeba 3 oblíbené weby, ze kterých budeš pravidelně číst, tak ty lidi poznáš ne?
        • CoD1,2 a 4 měly zajímavý MP - každý přišel s něčím novým. WaW a MW2 ten MP akorát tak zničily. Naprosto nevybalancované, dodnes neuvěřitelně zabugované a nikoho to netrápí... Pokud se zaměřují na MP, tak ať to udělají jako klasické MP - žádný SP, či pouze trénink proti botům. Pokud hra obsahuje SP, tak od ní očekávám nějakou kvalitu, jenže tu CoD nenabízí ani trochu. Co je například na MW2 kvalitního na MP? Cheateři? Předražené mappacky i na PC? Naprosto nevybalancované zbraně? Nějak tu kvalitu nevidím.
  • Sorry, ale myslím, že není co řešit.... http://www.hodnoceniher.cz/profil/recenzent/277-martin-bach--blixa/
    • Bohužel máš pravdu. Godfather, takové sprznění knižního (filmového) veledíla 8/10...
      Za předpokladu, že nebudeme ME2 brát jako RPG, tak je Fable první autorovo hodnocené RPG...

      Danny: Na to pozor, Super Mario Galaxy je výtečná a obtížná hra, která si to hodnocení zaslouží.
      • Danny očividně Mario nehrál a přesto ví jaká je jeho kvalita tak mlč on je totiž další stupen lidské evoluce :D
      • V tom seznamu na Hodnoceni her je odhadem tak 5 procent recenzi ktery jsem kdy napsal, tzn nesudte pls podle jednoho vypisu. ;) Jinak je dost tezky nazajem porovnavat hodnoceni vznikajici pro ruzny casopisy a weby a hlavne v ruzny dobe. Osobne si porad myslim ze prvni Godfather byl lepsi hra nez druha Mafie, a to se povazuju za velkyho fandu knizky i filmu. Ale to sem nepatri, nerozvijel bych tuhle debatu dal.
        • Tak neznám mnoho horších her, než-li Mafie 2, takže...
    • Hehe, Heavy Rain, kterej se hraje sam a s debilnim pribehem, pro me zklamani poslednich 5 let 8/10, nejlepsi Batman hra dostene stejne, Modern Warfare 2 dostane vic jak Fable 3 a God of War 3- ctvrtej dil uplne stejny rubani 9/10. Nechci autora nijak soudit, ale nemuzu souhlasit.
      • Jo Heavy Rain ma debilni pribeh? Wow.. Doporucis hru ktera ma lepsi? Hadam ze ty bys nedokozal rict/oznacit ani FILM, kterej by byl lepsi po strance scenare/zpracovani/hudby/atd atd ATD
      • Každý jsme jiný... Osobně jsem si CoD:MW2 užil víc než Batmana, ale je to tím, že mám raději FPS. Vše je o osobním pohledu, tak pokud se Fable 3 autovi nelíbí, je to pořád jen názor - nemusíte se s ním stotožnit. Až bude na PC, sám sem rád dopíšu svůj názor na hru.
    • Když Godfather dostane 80% a je to stejně jak Batman Arkham Asylum, což považuji za jednu z nej her a nějakej Super Mario dostane 90% demence *12* *12* *12*
  • Vcera mi hra prisla, odehrano 7 hodin a spokojenost. Hodnoceni na Tiscali Games uz davno neprikladam zadnou vahu, protoze se odviji od toho, jak se recenzent racil zrovna vyspat, ne od skutecnych kvalit hry. Kralovsky se bavim a nelituju investice do teho hry, zatim plni vsechny moje ocekavani. Myslim, ze kdyby se na tomto serveru uplne zrusilo bodove hodnoceni v recenzich, bylo by to jen dobre a lide by tu nebyli tak casto znechuceni.
    • tak pak napiš kolik celkově trvala hra ze všemi ukoly ..(čistého času símú
  • Jak někdo může říct, že Fable má hroznou grafiku?? Tahle grafika je pro Fable typická a recenzent má asi něco proti Xboxu, asi je nasranej, že Fable ještě nevyšlo pro PC :D Jinak pro ostatní, nevěřte recenzím, hra je to skvělá...A jinak recenzent je ****** *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit