Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3D 2x do roka v kině, jinak si to všude jinde strčte někam..
  • Ludo
    a ja budem cakat na hologramy
  • Cahir
    Hurá, o jednu pičov*nu míň.
  • mozem ist robit do EA, toto som hovoril uz pred rokom.... ale bola by ma tam skoda.. :)
  • 3D je naprostá blbost jak v kině, tak v TV a tak stejně i ve hrách. Naprostá zbytečnost...
  • MrSanta
    Je skutečně podivné, že můj osobní názor na 3D technologie a jejich význam pro mě je subjektivní. Kdo by to byl čekal, že *3*.
    Sice jsem 3D hraní nezkoušel, ale skutečně nevěřím, že u her, které hraju nejvíc (tj. skupinové RPG a tahovky) to bude mít epochální vliv na hratelnost...
  • Dle me je to otazka casu az se to poradne rozsiri... Je jasne, ze v dobe, kdy si lide koupili televize, pripadne par z nich blu-ray, nebude nyni investovat znovu do 3D TV a 3D prehravace... Take bych si TV poridil, ale kdyz jsem kupoval pred rokem a pul peknou TV za 25 a to jeste pres znameho, nedam ted do stejne velke slunse 3D dalsich tricet tisic. Za sebe muzu rici, ze jsem na gamescomu zkousel par her od Sony na PS3 a bylo to super. A dnes to jdu zkusit ke kamaradovi *3*
  • až bude teprv nějáké holografické (říkám to správně?) 3D, které bude i pro ty slepce, postižené a hloupé debily, jak tu místní "moudré" osazenstvo píše :) na které budu moci koukat z kterého koliv uhlu (ne jako u 3DS) tak to bude teprv něco revolučního.. ne jako teď kdy se snaží dělat haloo u něčeho co tu dávno je a penízky poďte ke mně..
  • Jediné co mě na 3D zaujalo, když sem viděl u sony, jak dva hráči hráli na jedné televizi a každej vyděl "jen" to svoje. Nebo třeba 3D televize, také od sony, za nějakých 10 tisíc +/-
    Jinak se spíše 3D vyhíbám.
  • Přesně tam v kině mi to taky nedělalo dobře a zrovna zdravé pro oči to není. Byl to zase jen pokus jak z lidí vytáhnout prachy za 3D TV a povedlo se :D
  • Nelze jinak než souhlasit, pokud bychom seřadili kvalitu 3D projekce: 1. IMAX, 2. 3DTV ideálně plazma od panasonic (high end), 3. běžné kino. Dead space 2 ve 3D je něco, co by si každý měl vyzkoušet :)
  • Takže suma sumárum, zkušenosti s Imaxem 0%, s 3D TV 0%, s 3D hrami 0%. Tomu říkám objektivní pohled na věc :D
  • No tak jít do klasického kina na 3d je snad sebevražda =) "Pravé" 3D má jedině IMAX a tam to za něco opravdu stojí ;) Jinak ve hrách to sice možná není tak důležité ale může to skvěle prohloubit hratelnost... Dodnes si pamatuju na Mirrors Edge ve 3D... Snad největší zážitek co jsem u pc zažil ( a můj žaludek též :D ) *5*
  • MrSanta
    No, já slepej nejsem a ani jako blbec si nepřipadám, ale v běžném kině nějaký velký přínos ve 3D nevidím. Nemůžu soudit jak to vypadá v imaxu, ale pro mě to má jedinej "přínos" a to jsou dražší vstupenky a navíc 3D filmy mají snad vždycky dabing, a ten já zrovna moc nemusím. Takže z mého pohledu jsou 3D filmy spíš pro zlost...
    Hraní ve 3D jsem nezkoušel, ale nemyslím si, že zrovna tohle je na hrách důležité.
  • Pro slepce a blbce vždycky bude "o ničem"
  • Pro slepé, zdravotně postižené a hloupé lidi určitě :D
  • no konecne. 3D je, bylo a bude o nicem jak ve filmech, tak ve hrach
  • Pan_Klobouk
    Mozna jsem jen nedaval pozor, ale EA maji nejake 3D hry? Takhle narychlo si vybavim snad jen Burnout Paradise a Crysis 2, nacpali 3D a hru na nem zalozili jeste nekam?
  • Všechny hry lze naštěstí na PC hrát ve 3d za pomocí speciálního programu. Takže no problem EA :D
  • konecne... 3D krome lidi ktery maji doma ps3, stejne vetsina lidi nehajila, zadnej trhak se (prekvapive) neodehraval a dokud me z toho bude bolet hlava a budu muset nosit nepohdlne brejle tak do te doby na to kaslu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit