Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Hurá, o jednu pičov*nu míň.
    • Jazz
      Ty jsi píčovina
  • no konecne. 3D je, bylo a bude o nicem jak ve filmech, tak ve hrach
    • Pro slepce a blbce vždycky bude "o ničem"
      • MrSanta
        No, já slepej nejsem a ani jako blbec si nepřipadám, ale v běžném kině nějaký velký přínos ve 3D nevidím. Nemůžu soudit jak to vypadá v imaxu, ale pro mě to má jedinej "přínos" a to jsou dražší vstupenky a navíc 3D filmy mají snad vždycky dabing, a ten já zrovna moc nemusím. Takže z mého pohledu jsou 3D filmy spíš pro zlost...
        Hraní ve 3D jsem nezkoušel, ale nemyslím si, že zrovna tohle je na hrách důležité.
        • Takže suma sumárum, zkušenosti s Imaxem 0%, s 3D TV 0%, s 3D hrami 0%. Tomu říkám objektivní pohled na věc :D
          • MrSanta
            Je skutečně podivné, že můj osobní názor na 3D technologie a jejich význam pro mě je subjektivní. Kdo by to byl čekal, že *3*.
            Sice jsem 3D hraní nezkoušel, ale skutečně nevěřím, že u her, které hraju nejvíc (tj. skupinové RPG a tahovky) to bude mít epochální vliv na hratelnost...
        • No tak jít do klasického kina na 3d je snad sebevražda =) "Pravé" 3D má jedině IMAX a tam to za něco opravdu stojí ;) Jinak ve hrách to sice možná není tak důležité ale může to skvěle prohloubit hratelnost... Dodnes si pamatuju na Mirrors Edge ve 3D... Snad největší zážitek co jsem u pc zažil ( a můj žaludek též :D ) *5*
          • ono pokud je to 3D zpackany, tak to ani IMAX nezachrani.. nehlede na to ze v IMAXU nahradili analogovy za horsi digitalni projektor.. cili s tou kvalitou uz to taky neni co byyvalo...a stoj si za tim ze 3D nedela hru (ani film)..je to jen "bonus"/"prokleti"
          • Nelze jinak než souhlasit, pokud bychom seřadili kvalitu 3D projekce: 1. IMAX, 2. 3DTV ideálně plazma od panasonic (high end), 3. běžné kino. Dead space 2 ve 3D je něco, co by si každý měl vyzkoušet :)
    • Pro slepé, zdravotně postižené a hloupé lidi určitě :D
  • 3D je naprostá blbost jak v kině, tak v TV a tak stejně i ve hrách. Naprostá zbytečnost...
  • Konečně EA(a jiné velké firmy) pochopili to, co běžný hráč ví už dávno. Teď ještě přesvědčit Hollywood.
  • imaxMyslím,že je asi brzo na 3D hry, periferie jsou drahé a nedokonalé. Co se týče 3d kina a Imax, tak pochybuju též. Chodím do palace cinema a např. poslední Potter ve 3D nici moc,protože tam všeho všudy byly 4 nebo 5 "párvteřinových" úseků a jinak běžný pohled. To si myslím,že je lepší čumět na plazmu 127 uhlopříčku full hd sice za 37 000. ale špičkovým obrazem jak v reálu. Chce to asi ještě čas.
    • jesusek
      No tak zrovna plazmy moc špičkovej obraz nemají. *1*
      • tak na to zapomen,v jakemkoli porovnani cenove rovnakejch modelu LCD vs PLAZMA, plazma suverene vyhra. ci uz 40"ti palcove HD ready, nebo 55" full HD. Delam v tomhle oboru a za timhle si stojim. zadne LCD zatim nenabazi takovej kontrast a podani barev jako plazma.
      • Plazma a Led, jsou dnes nejkvalitnější technologie, nesmíte čučet na plazmy s rozlišením 1024*768 a kontrastem 10:1, si trošku projděte tech testy.
        • zadna led televize.. jen LCD podsvicene led diodama ..
        • jesusek
          Dobrá tedy. Beru to zpět. *4*
      • Co to meles? *7*
        • No obraz na plazme napr. od Panasonicu stoji za dve veci...
          • Bud jsi provokater nebo nouma. Ani v jednom pripade nestojis za odpoved.
  • konecne... 3D krome lidi ktery maji doma ps3, stejne vetsina lidi nehajila, zadnej trhak se (prekvapive) neodehraval a dokud me z toho bude bolet hlava a budu muset nosit nepohdlne brejle tak do te doby na to kaslu
    • Přesně tam v kině mi to taky nedělalo dobře a zrovna zdravé pro oči to není. Byl to zase jen pokus jak z lidí vytáhnout prachy za 3D TV a povedlo se :D
  • až bude teprv nějáké holografické (říkám to správně?) 3D, které bude i pro ty slepce, postižené a hloupé debily, jak tu místní "moudré" osazenstvo píše :) na které budu moci koukat z kterého koliv uhlu (ne jako u 3DS) tak to bude teprv něco revolučního.. ne jako teď kdy se snaží dělat haloo u něčeho co tu dávno je a penízky poďte ke mně..
  • mozem ist robit do EA, toto som hovoril uz pred rokom.... ale bola by ma tam skoda.. :)
  • Ludo
    a ja budem cakat na hologramy
  • 3D 2x do roka v kině, jinak si to všude jinde strčte někam..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit