Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3d se mi osobne libi, ale vzhledem k cenam TV a nutnosti mit bryle me zatim uplne neuchvatilo, ale IMAX je dobrej, 3d tv neni spatna a hry jsem nehral, ale verim ze to musi byt zazitek:-)
  • Mě by zajímalo, kolik z těch expertů tady, co říkají, jaký je to 3D ve hrách skutečně někdy něco ve 3D hráli. Protože všechno, co ve 3D jde, to ve 3D hraju a je to úplně o něčem jinym, než 2D. A i když hraju několik hodin v kuse, tak mě z toho hlavy nikdy nebolela ani jsem s tim neměl jinej problém..
    • Aby jsi si s tim casem nezkazil oci.
      Hry ve 3D jsem sice nezkousel,ale v kine me osobne z toho hlava taky neboli ani u 3 hodinovych filmu,ale na oci to udajne opravdu neni dobry,zejmena tech nekolik hodin v kuse.
    • Presne tak, vacsina z tych kritizujucich len pinda, ale informacie maju len sprostredkovane. Tiez som hral aj 5 hodin v kuse a nic ma nebolelo. Podobne TV ci kino. A je to o uplne niecom inom. Nevyvraciam, ze niekomu to nerobi dobre, stane sa. Problem je ale skor vo vyssej cene monitorov, lebo kto si kupuje graficku kartu tak ta uz vo vacsine pripadov podporuje 3D automaticky.
  • Dokud budou k tomu potreba bryle,bude to nezdrave pro oci ,pripadne nektere lidi z toho i bolet hlava,tak se to podle me ani poradne nerozsiri.
    Hry ve 3D jsem sice nezkousel,ale 3D na TV zadne terno neni a v kine 3D za to stoji opravdu jen v tom IMAXU a to jeste ten film musi mit to 3D dobre zvladnute.
    Principialne je stejne toto "3D" uz pomerne stara technologie,kterou jenom oprasili a chteli se na tom prizivit zejmena diky uspechu Avatara,ktery jako jeden z mala filmu ma to 3D zmaknute a v tom Imaxu to za to stalo.
    • No asi nemas dobry televizor, ja som maximalne spokojny. Rovnako aj s hranim 3D hier. Aj 3D filmy v kine su super.
      • Ja 3d tv nemam,protoze ji ani nechci.Mel jsem moznost vyzkouset nekolik TV,ale to 3d me proste moc nenadchlo.Z casti mozna taky proto,ze tu tv nema clovek pres cele zorne pole a tak to ten dojem 3D kazi,na rozdil od takoveho IMAXU.
        Navic me osobne to staci v tom kine,protoze tech filmu,ktere by to 3D meli opravdu dobre zvladnute taky moc neni.
        Pravda,hry jsem na tom nezkousel,tam to muze byt trochu jine.
  • Konečně EA(a jiné velké firmy) pochopili to, co běžný hráč ví už dávno. Teď ještě přesvědčit Hollywood.
  • imaxMyslím,že je asi brzo na 3D hry, periferie jsou drahé a nedokonalé. Co se týče 3d kina a Imax, tak pochybuju též. Chodím do palace cinema a např. poslední Potter ve 3D nici moc,protože tam všeho všudy byly 4 nebo 5 "párvteřinových" úseků a jinak běžný pohled. To si myslím,že je lepší čumět na plazmu 127 uhlopříčku full hd sice za 37 000. ale špičkovým obrazem jak v reálu. Chce to asi ještě čas.
    • jesusek
      No tak zrovna plazmy moc špičkovej obraz nemají. *1*
      • tak na to zapomen,v jakemkoli porovnani cenove rovnakejch modelu LCD vs PLAZMA, plazma suverene vyhra. ci uz 40"ti palcove HD ready, nebo 55" full HD. Delam v tomhle oboru a za timhle si stojim. zadne LCD zatim nenabazi takovej kontrast a podani barev jako plazma.
      • Plazma a Led, jsou dnes nejkvalitnější technologie, nesmíte čučet na plazmy s rozlišením 1024*768 a kontrastem 10:1, si trošku projděte tech testy.
        • zadna led televize.. jen LCD podsvicene led diodama ..
        • jesusek
          Dobrá tedy. Beru to zpět. *4*
      • Co to meles? *7*
        • No obraz na plazme napr. od Panasonicu stoji za dve veci...
          • Bud jsi provokater nebo nouma. Ani v jednom pripade nestojis za odpoved.
  • 3D 2x do roka v kině, jinak si to všude jinde strčte někam..
  • Ludo
    a ja budem cakat na hologramy
  • Cahir
    Hurá, o jednu pičov*nu míň.
    • Jazz
      Ty jsi píčovina
  • mozem ist robit do EA, toto som hovoril uz pred rokom.... ale bola by ma tam skoda.. :)
  • 3D je naprostá blbost jak v kině, tak v TV a tak stejně i ve hrách. Naprostá zbytečnost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit