Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    no vidím že vela vecí si pobralo z ac 3 aj watch dogs... vyzerá to fajn len mám dojem že to s počtom nepriateľov trochu prestrelili
    • Izmæl
      No, já tam vidím teda jen jednu věc, kterou si nejspíš WD pobralo od AC, a sice, že kolem Connora lítají takové ty sítě, přesně jako kolem Aidena, když vytáhl mobil a začal hackovat. Jaké jsou když tak ty další?
      • calwin
        tak bojový systém... grafika je tiež dosť podobná neviem či to náhodou nebeží na rovnakom engine... celé sa to hýbe dosť podobne... zatial ti však nemôžem povedať čo všetko lebo som jedno ani druhé nehral ale presne na tie siete som narážal :D to je prvé čo ma upútalo na watch dogs aj na ac 3
        • GlaDOS
          Nezapomeň na nového Splinter Cella, který má z Assasina snad všechny pohybové animace.
        • Izmæl
          Protože to vypadá hodně hustě. :)
    • to se ještě asi bude dolaďovat...a taky doufám že trochu vyladěj to,aby nepřátele alespoň párkrát vystřelili když už maj ty střelný zbraně
    • BoB.2
      Právě že ne souboje byli moc snadný prostě budeš muset někdy utéct.
      • Tikov
        Utíkat měl hned po prvním odhalení. Už to mělo být nad jeho síly- koneckonců to dokazuje, jak mu Brit míří bajonetem asi 5 s na ledviny (i kdyby neměl nabito, mělo být po něm). Při stávající kvalitě nepřátel se klidně mohl vrhnout do toho davu a všechny pobít (a bez ztráty kytičky).
  • docela se obavam, ze ty namorni souboje budou stejne tupa mezihra, jako byl tower defense v predchozim dile, proste budou akorat otravovat
    • V kazdy hre, ktera se sestava z nekolika odlisnych mechanik, moznosti a miniher, nekoho neco otravuje, a jinemu se to zase libi. Hlavne aby klady cele hry prevazily nad jednotlivymi zapory, coz kdyz vidim mesta, tak zase mam k AC3 hned optimistejsi ocekavani.
  • Jedničku jsem nehrál, dvojku jsem zďobnul jako malinu, Brotherhood je v pohodě a dá se i multiplayer, U Revelations mě ale náhle přešla chuť na ty templářský píčoviny. AC3 hrát nebudu- nakašírovaná blbost
    • Generalmagor
      Ještě se tu vychvaluj, jak jsi prakticky nehrál vůbec AC. Jde vidět, že absolutně NEVÍŠ oč jde, takže raději, drž hubu. *4*
  • Souboje jsou fakt ranou pod pas logice, realne by si nas milej indian ani neskrtl. Ledaze by byl mnohem sofistikovaneji bojujicim hrdinou, coz jak se zda nehrozi.
    • tak ono skákání ze sto metrů do kupky sena taky nebylo uplne real *2*
      • Tikov
        nebylo real ale mělo herní odůvodnění- šplahat nahoru je zábava, lézt dolu to samé už být nemusí (nehledě na to, že jsem v AC1 zcela logicky nechtěl skákat z věže a snažil se slézat- což mne stálo pár životů)
    • DangerousDave
      assassin je klasická casual hra s nulovou obtiažnosťou stavaná tak aby si ju zahral úplne každý, tu nejakú logiku nehľadaj, hráčov Assassina také veci nezaujímajú. Už Revelations ukázal ako nizko je ešte možné posunúť obtiažnosť ... A pritom tento koncept v sebe ukrýva tak obrovský potenciál :/
      • A to je presne skoda. Prvni dil me bavil hodne a dalsim dilum jsem sanci nedal jen kvuli osobni averzi k hlavnimu hrdinovi. Pak kdyz se objevily prvni obrazky jak vypada hrdina trojky, vsichni jen rikaly, jak se v tomhle ohozu bude nenapadne pohybovat mezi lidmi. Ale to jen proto, ze cekali stejne herni mechanismy jako ve predeslych dilech. Me naopak bavila predstava, ze se hratelnost zmeni... Jenze "je nam lito, nekona se".
    • "realne by si nas milej indian ani neskrtl" Proto se to jmenuje hra.
      • ZvacA
        To je sice pravda, ale "hra" pojímá i výzvu a tady jsou rudokabátníci docela slušní paňácové, kteří tak nějak dělají své reálné předloze ostudu. :D
  • Hra je snad jeste horsi nez jsme predpokladali :(
    • argument?
  • Ubisoft už neví, co převratného by vytvořil, a tak ukradl UI nepřátel z Gothic trojky *15*
    • Generalmagor
      Nelíbí? Nekomentuj, nehraj. Jenom tím nasbíráš mínuska *4*
      • Zaslepení fanatici, hloupí hejtři, stupidní "trollové"... já už nechci víc žít na téhle planetě *10*
        • to jsem rád
        • Generalmagor
          Lol
  • Bude to hrozná kravina... *10*
    • a nějakej argument?
    • BoB.2
      Jistě a už jsi to dohrál.
      • Dej si diktát na i a y ... *13*
        • Generalmagor
          A ty už sem raději nic nepiš *4*
          • Zalez magore... *9*
  • Škoda že mu dali stejný habit ošacení měli to zrobit jinak i když asi bez kapuce to by nebyl Assassin's Creed ale mělo by to jiný náboj hry kdyby mu dali takový Ninjovský úbor .Ale jinak super aby už to bylo venku , kéžby to bylo s českým dabingem jak první díl , zlaté časy už jsou dávno pryč kdy se hry dabovali *1*
    • Tvoje představy o assassinech asi plynou z filmů typu Ninja Assassin atp., že?
  • a dát mu ještě nunčaky a je z něj Bruce Lee *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit