Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra bude super a ještě lepší bude, až se angláni s příchodem prvního DLC naučí, že muškety nemusí sloužit jenom k bodání…
  • Upřímně, hra vypadá skvěle, jsou tam pecky kterých se nemůžu dočkat. Bude to opravdová pecka, nicméně se nemůžu zbavit dojmu že je nenápadaný jak ho*no v trávě. Opravdu teda ten jeho oblek vypadá bombovně ale prostě nezapadá mi do toho prostředí v rámci visibility. Kažopádně nesouhlasím s autorem ohledně města. Město vypadá dobře, sice nic extra ale dohromady s tou krajinou bude bezproblémové. Naopak se bojím těch lodí jestli to nebude omyl a tím že zmizí vaření bomb a bitvy o věže, boha jeho no to se těším, byla to tragédie. A to lezení po stromech je bezkonkurenční. *8* JSem zvědav na výsledek :) A těším se
    • Ono ho*no v trávě je bohužel opravdu dost nenápadné...
  • firebug
    Taky mam ze hry optimistictejsi dojem, nez jsem mel na zacatku. Trosku skoda, ze ve mestech nemuzete obdivovat architekturu, ktera na tom miste stoji dodnes, ale jako celek pusobi Boston opravdu krasne malebne. Naproti tomu namorni bitvy me fakt neberou. Fajn zpestreni, objevi-li se to 2x maximalne 3x, ale aby na tom postavili podstatnou cast hratelnosti? Fakt me to ani v nejmensim neuchvatilo a za chvilku to podle me bude otravovat stejne, jako tower defense minihry.

    Jinak pro lidi stezujici si na nerealnost (oblecku hrdiny, souboju a jinych ptakovin): tak si uvedomte, ze hra se neodehrava v realne minulosti, ale ve zpominkach na ni. A vzpominky jak znamo zkresluji, matou a nekdy dokonce i lzou! :-) Od tvurcu to je velmi napadita berlicka, kterou si muzou omluvit kazdou nelogicnost. Osobne mi nejvic vadi prilis akcni strety s hordami nepratel, ale snad se jim budu moct ve finalni hre vyhnout...
    • Tak ten tower defence si vlastně nemusel dělat vůbec pokud jsi si dával bácha a po obsazení věže se dalo celkem rychle dostat do anonymity,já bych to tomu Rev prostě nevyčítal
    • GlaDOS
      Zrovna souboje mi jako ptákovina nepřipadají a zrovna, když je to postaveno na systému deset se kouká, jeden se snaží útočit, tak to se nedá omlvit ničím. Nemyslím si, že je pro dobro autorů hledat nějaké výmluvy, aby skryli chyby v designu. Zvlášť, když zbytek hry vypadá docela dobře.
      • firebug
        Me souboje taky strasne stvou uz v AC2 a tady se asi nic nezmenilo. Jde jim o akcnejsi gameplay zamereny ne vetsinu lidi, kteri si chteji u hrani pripadat jako terminatori. Ja se vse snazim resit stealth pristupem a kdyz se sejde vic nepratel, tak zdrham (ne proto, ze bych chcipl, ale protoze ten stret s nima vypada zkratka trapne a narusuje mi dojem z hrani).
        Tim co jsem napsal vyse, jsem chtel rict, ze nadavat na hru kvuli nerealisticnosti je zcestne a veci jako kostym hrdiny bych velkoryse odpustil. To, ze je gameplay (konkretne treba tech souboju) zmrseny je vec jina, ale to uz je u AC serie takova tradice.
  • Veskoslav
    Jedno nechápu. Po prvním zabití Brita by Connor visel do týdne s tím svojim nenápadným "ohozem". To autoři vůbec nedomysleli.


    P.S: Snad to nebude je v Brotherhood, kdy jsem směle mohl naběhnout do 10 nepřátel, dvou těžce ozbrojených rytířů a přežil jsem to. To mě pak už ani nebavilo.
    • No nevim, podle mě to bude ještě horší. Tady budeš moct naběhnout do celý armády s puškama a přežiješ to.
  • Musím se přiznat, že i můj pohled na hru se s těmito dojmy značně odlišuje. Já totiž v této hře vidím obrovský potenciál a velkou revoluci v AC sérii. Klidně mne mějte za totálního blázínka, je mi to jedno.
    Já jsem naopak velmi uchvácen ze všeho, co bylo doposud o třetím díle AC série vypuštěno tzv. do éteru. Jasně to bude rozmanitější, svižnější, interaktivnější, delší - no prostě dokonalé dílo. Upřímně příliš nemám v lásce ty šťourali, jenž zkoumají každý píď a užuž kritizují jak je toto špatně, toto není dokonalé, toto je poněkud podivné, toto je nelogické atd.
    Ano, možná to nebude nejdokonalejší hra v historii herním průmyslu, ale to není žádná :D. A co se týče toho zasazení do období americké revoluce - už mi to vůbec nevadí. Myslím si, že nakonec budeme ještě všichni velmi překvapeni ;).
    • Dodatek - a to město působí dost dobře :P. Osobně koukám na každou ukázku s otevřenou pusou *8* .
      • BoB.2
        Je ještě jedna v lepší kvalitě nevím proč sem nedal_ to lepší a delší video.
        • Mě by jen zajímalo, a jsem na to docela dost zvědavý, jak vysvětlí spojitost Connora, Desmonda a Aveline. Pokud si dobře pamatuji, tak celý příběh je postaven na vzpomínkách Desmonda na předky zakodovaných v jeho DNA. A jak by potom mohl mít vzpomínky na Connora a Aveline součastně? Pokud tohle uspokojivě nevysvětlí, tak budou mít v celém universu docela chaos. Dokonce i kvůli vysvětlení Ezia udělali díl, který to jakž-takž vysvětlil (Assassin Creed: Bloodline). Jak jsem řekl jsem zvědav. Mám tuto sérii rád a hrál jsem všechny díly (včetně PSP a DS dílů) a byl bych nerad, aby to zkazili.
          • BoB.2
            Bude to nějaká rodová linie dědeček z druhého kolena nebo tak něco.
  • ten váš přehrávač je tak dokonalý, že kdykoliv se snažím si zde přehrát nějaké video spadne mi FlashPlayer
    • To pravděpodobně není chyba games.cz.

      Děje se to spoustu lidem po nové aktualizace Flash Playeru na 11.3.300.257, který už nově funguje jako samostatný proces.

      No mě osobně to v Aurorě padá tak maximálně jednou denně, ale viděl jsem spoustu lidí psát, že mají problémy.

      Nezbývá než čekat na opravu.
  • S autorem článku nemohu úplně souhlasit. Tohle je první video AC III, které vypadá k něčemu. Zatím bylo každé víc odrazující než předtím (běhání po kamenných stromech, povraždění anglické armády v poli, bitka speed-boatů s plachtami...).
    Město jako první vypadá alespoň trochu normálně. Až na assasinův obleček, který je tam jak pěst na oko (jak už se tu psalo).
    Jestli se ale nevytáhnou alespoň s jedním videem, kde by Connor vraždil někoho jiného, než pravidelnou britskou armádu, tak si celou hru mohou vetknout kamsi. Osobně bych doufal ve speciální misi, jejímž cílem by bylo inhumování bandy za indiány maskovaných buranů, kteří znehodnotili dodávku čaje... v Bostonu to tuším bylo... *3*
  • Kéž by dnešní města vypadala alespoň tak útulně, jako Boston na videu.
  • Shaker
    Prvni AC, ktery me opravdu laka takovym zpusobem, ze ho koupim (snad to pujde na klavesnici a mysi hrat v pohode). Ostatni dily sly bohuzel mimo me, ale tohle si ujit nenecham.
    • Jestli to bude stejný jako minulý díly, tak to jde hrát na klávesnici a myši v pohodě. Je to ze začátku maličko krkolomný, ale člověk si na to zvykne celkem rychle.
  • MidnighT91
    Sám musím uznat že jsem se moc unáhlil... Ta hra vypadá skvěle a i přes to že mě zklamaly prostředím se na to těším, nové animace jsou krásně plynulé a působí neskutečne adrenalinovým akčním dojmem...
    • Já teda krásně plynulé animace v té ukázce moc neviděl. Bez Euforie podle mě tvůrci nedrží krok s tím, co už jsme mohli vidět například v RDR. Osobně nechápu, proč dnes Euphorii nemá každá druhá hra. Příjde mi to jako malá herní revoluce, kterou všichni ignorují.
      • Ale objektivně dodávám, že jsou ty animace z těch lepších v dnešních hrách, to rozhodně. Největší trapas si totiž zase způsobil Crytek s novým Crysis. Pořád se nepoučili a raději upřednostní pokročilejší shadery...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit