Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S Petrem nemůžu souhlasit co se týče města. Přijde mi to jako vítaná změna. Nemusí být vše hned velkolepé. Města prostě jsou jednotvárná, pokud je chceme mít velká a urbanisticky realistická, jak už psalo Warhorse Studios na svém blogu. Jak už tu ale někdo psal, nesedí mi to, jak je assassin oblečen. Absolutně nezapadá do davu a právě v tom přeci od počátku série měla být jeho hlavní zbraň. Měl by mít nějaký větší klobouk zaražený do čela a třeba kabát nebo košili s vysokým límcem. Kapucín byl ve videu jediný a to byl právě Connor.
    • naprosto s tebou souhlasim :D mel by mit treba mestansky oblek anebo prestrojeni za anglickeho vojaka
  • BoB.2
    Městem nezaujme???????? To sem asi vyděl jiný video než vy ,až na toho zaseklího vojáka je to bomba tahle hra je pro mě očekáváním roku ,jak se tet bijou do hlavy ti co říkaly že budovama nepůjde procházet normálně ve hře vím že to není doví co ale pro mě mimořádný zážitek.
    No a moře to je zážitek sám pro sebe . *5*
    • BoB.2@tiscali.cz - prosím tě nauč se prvně česky, nedá se to po tobě číst. i a y ti opravdu nic neříká že? *10*
      • BoB.2
        Přečti si můj profil ,budeš se s tím muset smířit nebo to prostě nečíst.
        • Hairy_Ass
          No, napsat si do profilu, že je DYSgrafik, může každý... A člověk by se měl chtít zlepšovat a ne napsat alibisticky: "Jsem debil, ale je mi to jedno, tak se s tím všichni smiřte."
        • SirArag
          Taky jsem dysgrafik, ale tolik chyb se mi snad nikdy do věty nasekat nepodařilo.
          Alespoň jsi nenapsal "vydeo" :)

          Abychom se správně pochopili - nemám potřebu každého upozorňovat na chyby a nemyslím, že je nutné, aby byl každý češtinářský mistr, ale nějaké základy by měl znát snad každý, ne?
    • Ale co když nevyjde v češtině?

      CO PAK?!
      • BoB.2
        To by mě zklamalo ale naštěstí všechny díly vyšly i tenhle výjde,
        http://www.xzone.cz/assassins-creed-3.php3
        jinak už mám objednanou Assassins Creed 3 - Freedom Edition *14* *5*
        • Tak to jsi pravý americký patriot!
          • BoB.2
            Popravdě nesnáším amíky ale co naděláš.
            • BoB.2
              Filmy a seriály maj nejlepší.
            • A určitě taky nesnášíš americkou kulturu, zejména teda americký filmy, seriály, výrobky atd...
    • ty se napred nauc cesky a prestan psat dvacet otazniku jako kdybys mel mozkovou disfunkci
      • BoB.2
        Co to má společnýho s Assassin's Creed III demente?
        • Hairy_Ass
          Nic, ale na to, že neustále prosíš o češtinu do her, tak je to docela trapný. *1*
        • Nic, ale má recht.
  • Tikov
    To město není špatné, ale protivníci jsou katastrofa. Vystřelili vůbec aspoň jednou po hráči?
    • BoB.2
      To snad doladí ten boj je fakt divnej jen stojí a čekaj až je zabíje *15* asi nemaj nabito.
      • GlaDOS
        To by ale hráč mohl umřít. Pochybuji, že zrovna tohle budou dolaďovat.
  • Neřekl bych, že to s těmi městy bude tak špatné, pokud nebudou všechny vyloženě jako přes kopírák. Hlavně aby působila autenticky.
  • DangerousDave
    čo má človek z pekného mesta a dobrého technického spracovania keď sa všetci nepriatelia rozhodnú spáchať samovraždu na vašej sekere.
  • Naopak si myslím že se AC vydalo správným směrem. Jistě že AC2 mělo nádherná města, jako je Florencie nebo Benátky, ale po Římě který měl dost depresivní atmosféru je pro mě Boston oddych. O Istambulu ani nemluvně ten mě nechal úplně chladným. Myslím si že právě Frontiér je terno, a dokazuje to RDR kde byla WIlderness naprostá úchvatná bomba, jen tady bude interaktivní mnohem víc. Boston zcela určitě nemá kvality renesančních měst, ale nemyslim si že to bude takovej krok zpět , jak popisuje autor článku. Hold tam nebudou Katedrály 50 metrů vysoký a podobný stavby , ale bude to vykompenzovaný jinýma věcma , a pouliční život z boston videa vypadá skěle.
    Hold v ac3 je hlavním takounem příroda a lesy, a je to právě to co mě na tom láká mnohem víc než cokoli v jiných dílech. Úspěchem karibiku bych si nebyl tak jistej :) A proto možná samy vývojáři se tam neodvážily AC zasadit.
    Musím ale uznat že námořní bitvy vypadaj hodně dobře *3*
    • komu vzdáváš "hold"?
  • Skutočný duch "Assassina" bol podľa mňa iba v AC1 - tam išlo o to, aby hráč bol (ako hovorievali v Masyafe) "blade in crowd", čiže nenápadne (!!) sa dostal k cieľu, bleskovo ho odpravil a rýchlo zdrhol.

    A k súbojom: Ubisoft už v Prince of Persia: Warrior Within ukázal, že súboje robiť vie, ale tam to prišlo veľa hráčom veľmi náročné, kedy nepriateľ nemal problém zasiahnúť Princa, keď útočil na iného nepriateľa. V AC1 súboje boli jednoduchšie, ale pokiaľ Altair "nezískal späť" všetky (alebo aspoň väčšinu) svoje schopnosti, súboj s takým Templarom bol podľa mňa vždy tak trochu výzva. A teraz?

    Absencia vyššej náročnosti a teda výzvy je podľa mňa asi najväčším mínusom tejto hry.
  • xixixao
    Souboje vypadají pořád stejně (napadá vždy jen jeden, ostatní čekají), jsou slyšet rozhovory odevšad, takže není vůbec poznat, kdo kde mluví a nejhorší je, jak je pořád neviditelný - tohle možná dávalo smysl v jedničce, ale dokážete si představit, že by si v téhle době stoupl takovej maník mezi dva osadníky a oni jen tak klábosili dál? Nevím, co si autoři nastudovali, ale takhle oblečený poloindián by měl pozornost všech kolemjdoucích na každém kroku...
    • Nejlepší je, jak skočí před zraky desítek lidí do slámy na povozu, aby hned v zápětí vyskočil a lidi se ani neohlídli...nedodává to moc na uvěřitelnosti scény. A se souboji souhlas.
  • Hairy_Ass
    U mě je to přesně naopak. Město (Boston) se mi z ukázek líbilo. Sice tam nikde nejsou megapaláce a katedrály jako v evropských metropolích, ale působilo to na mě živým dojmem. Naproti tomu mě nijak nepotěšily "jachtařské závody" s válečnými plachetnicemi.
  • Na mě město v tom videu působilo dost přesvědčivě. Nemyslím si, že by každý město v AC mělo belo bejt monumentální a exotický. Takový už tu byly v předchozích dílech. A s Karibikem ala Jack Sparrow si nemyslím, že by to bylo ono. Naopak divočina nabízí dost zajímavých možností. Zatím mě žádný díl AC nezklamal, tak se na trojku těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit