Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuhle hru sleduju už od oznámení, ale moc infa nebylo. To se ale změnilo v poslední době. Všude je to samej screenshot, video a rozhovory s tvůrcema no a musim říct, že pro mě je tohle momentálně nejvíc očekávanej titul.
    Spousta lidí píše, že ta hra hodně připomíná Uncharted. Uncharted jsem nikdy nehrál, ale slyšel jsem na tu hru jenom samá superlativa, takže jestli mi někdo nabídne podobnej zážitek i na PC tak na to můžu říct jenom jediný a to už provařený ,, Shut Up And Take My Money! ,,

    S toho co nám zatím tvůrci ukázali se mi líbí hlavně důraz na autentičnost a prožitek emocí, kdy je Lara strachy podě*aná a bojuje o život. Ty emoce v těch videí jsou opravdu cítit a to už jsem dlouho nikde neviděl.
    Naopak na některejch místech se mi nepozdává grafické zpracování. Sem tam šeredná textura v nízkym rozlišení a pod. ale to vem čert hlavně když bude taková jízda jako ve videu v celý hře. Na druhu stranu model Lary je úžasnej. Někdo tu psal, že mu Lara připadá jako 15 letej kluk, já si myslím, že naopak tohle je sexy kočanda. Na 21 let.

    Mám takový tušení, že tohle bude buď naprostá bomba hra a nebo prů*er jak vyšitej nic mezi tím. No já jsem hodně zvědavej.
  • První Tomb Raider byl mou první hrou na PSX a od té doby jsem fanda:-) Tenhle reboot vypadá naprosto luxusně! Těším se jak tenkrát:-)
  • Cahir
    Yep, trošku se to s tou její tolik propagovanou zranitelností tluče...
  • Chudáček Lara *1* Vždyť to, čemu jí autoři vystavují, by nepřežil ani terminátor *1*
  • Trol.diskuzni
    Zajímavé... To bych si snad i zkusil zahrát.
  • Myslím, že tématem se trefili, teď už jen nezklamat hráče herními mechanismy a bude vše fajn. Když se zamyslím, proč byl v roce 1996 Tomb Raider takový hit? (řečnická otázka) Square Enix dává studiu potřebný čas. Možná, že nás čeká skutečný restart Lary Croft.
  • Tomb Raider 2 Was The Best, Nothing Will Beat The Second Part or Am I Wrong?
  • škoda že až o rok *11*
  • zipp
    Vypadá to slibně. Pro mě TR skoncil u 4-ky. Legend ještě celkem ušel, ale už to nebylo ono.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit